21 EKİM 2018 PAZAR İSTANBUL 1.ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

İlk mücadelenin ⏰  13:30 da başlayacağı İstanbul 1. altılı tahminlerim şu şekildedir

1.ayak: Son yarışları birbirinden etkili olan safkan yarışlarının tamamını 50 kilo ile koştu. Bu yarışta ağır bir siklet ile karşımıza çıksa da rakibi görünümünde ki safkanların da hafif sayılmayacak siklette olmaları bu safkanın yine ilk sıraya oturmasına sebep oldu. (3) TİNİZ BEYİ ilk safkanım.

2.ayak: Son yarışlarında çok sert rakiplerle koştu. Burada apranti indirimine gitmeleri bende soru işareti yaratsa da son koşular da koştuğu rakipleri göz önüne alındığı zaman tek olarak riske etmeye değer bir isim. Ancak bende süpriz bir tek olacağı için (1) numaralı MONTEGO arkasına yazacağım isimler şablonumda olacak.

3.ayak: Her geçen yarış rakipleri zorlaşmaya devam ettiği gibi bende de kafada bir ton soru işaretleri olacak. Ancak ben bu safkanı bir defa sıkıştırdım. Sineğin yağını çıkarma anlamında ekmeğini yemeye devam etmek istiyorum. Safkanla olan yolculuğum halen daha tam gaz devam ediyor (2) BENHALİL BANKOM.

4.ayak: Günün riskini alacağım yarış burası olacak. İlk altılıyı cazip hale getirmek adına bu safkan için pek fazla bekleyip yarış görmek istemiyorum. İlk defa Bursa çiminde 1 lira ganyana koştu. Sonrasın da ise Kocaeli kumunda pek varlık gösterememiş gibi olsa da rakipleri son 400 metreye girmeye başladığında sonuncu sırada ve liderle arasında diyebilirim ki 100 metre fark vardı ona rağmen teşviğe tepki verdi ve pilotu riske etse o farkı bile kapatabilirdi. Ancak sonlarda safkan riske edilmedi enseye basıldı. Bursa da yarış hayatına ve çalışmalarına başlayan bu kötü görünümde ki safkan İstanbul’a getirildi ve safkan aralıksız idman pistinde. Şimdi bir safkanı İstanbul’dan her ile götürebilirsiniz ama Pılı-pırtıyı, tası-tarağı toplanıp kurtlar sofrasına teslim ediliyor ve saman altından safkan el değiştirip yeni isimlere, yeni bir heyecana veriliyorsa o safkanda bir beklenti olmadığına kimse beni inandıramaz. Bu safkana bir ayar çekildiği çok belli. Agf de yüzde 2-3 ler de olacağını tahmin ettiğim safkanın bu yarışta gelmemesi benim için hiç önemli değil ama iyi koşması çok önemli. Çünkü zaten bir çok yarış sever tarafından burası kalabalık tutulacak. Ancak bu safkan bende tek olacak. Çok riskli de olsa (10) numaralı PUSULA BANKOMDUR.

5.ayak: Süpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ olacak.

6.ayak: Tabi safkan daha iki yaşında, önün de uzunca da bir yol var. Ancak bir çok insan tarafından GAZİ nin şimdiden şampiyonu ilan edildi bile. Geçen süre zarfın da bunun gibi senaryolara çok fazlaca şahit olsam da bu safkan için gerçekten bende ciddi anlamda böyle olabileceğini düşünüyorum. (11) numaralı THE LAST ROMANCE  da alternatif BANKOM olup ilk safkanımdır.

1.ALTILI GANYAN ŞAVLONUM

1.ayak: 3-9-6-1-2-5

2.ayak: 1 /// 6-2-4

3.ayak: 2 tek

4.ayak: 10 tek

5.ayak: hepsi

6.ayak: 11 /// 1-2-8

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
24 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

BOL ŞANSLAR BOMBACI

Mehmet28

bol şans Bombacı. adına yakışmış tek ama pusulam şaştı :)

Halil

Yazdigin gibi gelsin

Erdal Balcı

Bol Şanslar BOMBACI:)

Erdal Balcı

Bugün her iki ildeki programda zorlu gözüküyor.böyle zorlu programlarda tekler yerine oturmazsa yarışı bulmak adeta imkansızlaşıyor.onun için bu şablon yerine üzerine oyun kurulabilecek bazı atlardan bahsedecegim.

Erdal Balcı

VOLTA yine koşunun yükünü çekeceğe benziyor.birbirine denk çokta istikrarlı olmayan atların bir arada olduğu koşuda birde kilo farklarını düşünürsek ya HEPSİ diyeceğiz yada içinden birini çekip alıp ya kısmet diyeceğiz.iste ben genellikle tekleri ilk veya son ayakta kullandığım için burada VOLTAnin beyaz bayrak ayna yapacağına inanıyorum.bu sefer koşunun yükünü çekip zorda olsa şeytanın bacağını kiracagina inanıyorum.rakip arayan arkadaslara yine çalışması güzel olan KAYNARCA,MAGİC BULLET,İNPASSABLE GİRL ve NOMİA.
…… evet simdiye beni yaniltmayan üzerine oyun kurulabilecek bir diger at da BENHALİL.illa ben bu ayağı yikacam diyorsanız kum performansı gayet güzel olan TATARKAN diyorum.
…….. ayın 11,14 ve 19 da yapmış olduğu çalışmaları ile bu gruba yetecegine inandığım (son gün çalışması 37,4-24 rahat) CİHANGUL.ben güvenemiyorum yikacam diyen arkadaşlara PADDY ve RİCH CAT.
………..gelelim günün en önemli koşusuna.cok ciddi favori çıkacağına (tabikide haklı olarak) inandığım THE LAST ROMANCE.yorum yapmaya bile gerek yok.benim burada yorum yapacağım başka bir at var ve favoriye ciddi rakip olacağına hatta kosuyu kazanacağına inanıyorum.nasil bir taktik verecekler bilmiyorum ama kosuyu yüklenip de gideceğine inanıyorum aralardanda çıkıp şampiyonun geclilmezligine son vereceğine inaniyorum.evet ARAGORN..
………..

BAY UZMAN

Bu gruptaki atlarin bir kismiyla karsilasmisligi var,, genel olarak bakinca 1,2,3 numarali atlarin h15 yarisla kazanip sartlarini yukseltmelerini beklemiyorum cunku hicbiri bir ust grupta kazanacak seviyede degiller,, ornegin tinizbeyi hem cimi eksik hemde ilk defa 59 kiloyla kosacak buda senelik kazanclarinin azizligi iste,, bu ata gelince ozrllikle h15 deneyimi cok fazla burdaki rakipleriyle yakin kilolorla kosmus ustune muslum bu ata ikinci kez binmeyi tercih etmis birde ustune kilo avantajinida katmis yani butun artilar bugun bu atta toplanmis,, kayit aninda kazanilmis bir yaris bnce
1.KOŞU BU İSİM ÇOK ŞANSLI 3 NUMARALI TİNİZ BEYİ LUCKY MOMENT,HASAFET gibi açık yarislarda basarili safkanlarla babadan kardeş safkan sıkıntıları olmasa en az onlar ayarında olacaktı yinede elinden geleni sahaya yansıtıyor büyük ihtimal VOLTANIN TEK RAKİBİ

BAY UZMAN

Bu sene sürekli İstanbul ve Ankara pistinde sürekli daha sert rakipler ile koşup, bir birincilik ve bir çoğunda tabela çıkartan safkan uygun grubu bulmuş durumda. Geçen hafta 600ü 39, 400ü 26 rahat, dört gün önce 1000i 1.07, 400ü 27.4 hafif rahat, dün sabah ise iç piste çıkarak kısa işin de 400ü 27.3, 200ü 12.5 çok rahat işin de çizgiye mermi gibi giren isimi İLK İSİM ÖNERİYORUM 2 .KOŞU İÇİN
SALVO 4. VE ALEMİN KRALI RAKİPLERİ

BAY UZMAN

3.koşu… ben halil günün banko adayı amaaaa 1 numaralı çelikman kolay teslim olmaz gibi

BAY UZMAN

4. koşu 5 kısa devre başta hepsinin geliri var bende kısa devreismi 100/ 55

Murat

Adana yokmu

BAY UZMAN

5.koşu 1.2 kapalı olur hele 1 numara bu orjinle bunlara uzak çekmesi lazım ama kv atı olan elzemim neden buraya kayıt yapmış anlamadım yoksa buranın atı de3gil

BAY UZMAN

6.koşu 1 aragorn bankoların bankosu geçilmezzzzz

BAY UZMAN

7.koşu 1.2.7

Şener

Diğer ayak yorumlarını bekliyorum

Veysel

Devanı?

Veysel

30 bin TL diyarbakır tutturdugun gün aynı aynı oynadım 5 te kaldım 3.ayakta golden yoktu 1 3 oynamıştım

BAY UZMAN

1.koşu 6 volta bende çok önde rakipleri…var tabiki tuttugunu yaz veysel kardeşim…
1.4.3 yazdım ama karataşın bindigi ismi de yazarsan olabilir4
3.koşu türkiyenin kalesi ben halil elbette geliri çokfazla amaaa çelikmanında ben halil ayarındaolgunu düşünüyorum 2.1 kapalı olur
4.koşu 5 kısa devre için iyi duyumlar aldım tabiki zor yarış….
1.2.8.10.12 rakipleri yarış bu isimler arasında geçer
5.koşu elzemim aslında sıgınılacak liman amaaa….1 numara öyle bi orjini varki
bi sıkıntısı vardı tamemen atlatmış görünüyor galopları muhteşem 1 numara kurtar beni normalde koşsa bunlara tur bindirir…2.1 kapalı
6.koşu….1 aragorgn evet bu yarışa saklamışlar ve last romanceyi geçecek tek isim

BAY UZMAN

7.koşu 7.2.1 arasında ama 7 tomiris bende 100/70
8.koşu 2 umutlu… 3 gezegen 4 baltacı 5 gergin..
9.koşu 2numara günün kalesidirrrrrrrr

Erdal Balcı

Canım kardeşim daha kötüsünü yaptım.THE LAST ROMANCE yıktım.BEN HALİL ve VOLTA yi tek bıraktım.o kadar tek varki hangisini bırakacağımı şaşırdım:))

Erdal Balcı

Evet.Aslansutu ile kafayı bulduk,dahada c
çarpilmadan Adana’ya gidiyorum arkadaşlar, yanımda 2,3 kişilik boş yer var alabilirim:))

Erdal Balcı

ADANAYA GELMEYİN:)))

24
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x