adana altili tahminleri

21 EKİM 2017 CUMARTESİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BİNBA STAR )

1.ayak: Günün oldukça çekişmeli geçmeye aday birinci ayağı, ZİRVETAY -4- kum pisti mesafe ayırdetmeden oldukça etkili koşabilen bir isim, denk grupta favorim. İstikrarsız koşmasına rağmen kumaşını beğendiğim ÇAĞLARKAN -3- öncelikli rakibi olur görüşündeyim. Bu yarış için Adana’da yapmış olduğu son 27,5-41,5-55,8 R işi gayet güzel olan TAMER REİS -11- iyi koşabilecek bir diğer isim olup, düzensiz çalışsa da performansı bu grup için yeterli olabilecek SİNGAPORE PRENSİ -5- ve son kazandığı koşusunda beğendiğim KALAYCIKAYA -8- küçük ölçekli kuponlar için öncelikle önerdiğim isimler olup, bu pist ve mesafelerde zaman zaman etkili yarışlarını izlediğim AŞK VE GÜL -7-, yine ters bir isim olan ve gününde olduğu takdirde tatlı sürprizini seve seve gerçekleştirebilecek olan TAY PALMA -9- daha sonra şans tanıdığım safkanlardır.Ağır kilosuna rağmen bu istikrarsız grupta kendine her an şans yaratabilecek gibi gözüken GÖRGÜNCAN -1-,potansiyelinin karşılığını veremeyen fakat her an patlama yapabilecek durumdaki BUZUL-10-,tabela civarında dolanmaya başlayan AVATAR -12- ve ilerleyen yaşlarına rağmen geçmişte bu pistte zaman zaman çıkarmış oldukları güzel koşuları ile  NEVVARE -6- ve ÇAKIRCELEP -2-  ile tam kapatmalık bir ayak olarak karşımıza çıkıyor.

2.ayak: KÜÇÜKCEMRE-2- ve HAFİZE SULTAN-4-ikilisinin rakiplerinden bir adım önde gözüktüğü mücadelede,ağır kilosuna ve genelde kum pist koşullarında etkili olabilmesine rağmen AYŞEROSE -1-ihmal edilmemeli. Bu koşuya iyi hazırlanan KISMETKIZ-3-  daha sonra şans verdiğim isim olup son  koşusu ile kıpırdayan BERİLSU -5-,zor kazanabilen bir isim olsa da bu kez daha etkili koşmasını beklediğim LEYLAŞKA -6- ve yarış kariyerinin başındaki performansını yineleyebilirse İMHAN -11-,daha sonra devreye girebilecek isimler.

3.ayak: Lehine mesafede PISCES-3- favorim,kumun etkili isimlerinden ERENEFENDİ -2-uzundan kısaya dönüyor bu durum safkana avantaj sağlayabilir,NEW DAY-5- çalışmalarındaki etkili görünümü ile hata affetmez,bir süre ara vermiş olmasına rağmen tanıdığı binicisi  ile kumun unutulmaz isimlerinden FAIRSON temsilcisi STAR SCREAM-6-’e de şans vererek burayı sağlama alalım.

4.ayak: Daha sert gruplarla harbe girip alnının akı ile buraya gelmiş olan AKON-2- Furkan Yüksel ile de oldukça iyi anlaşıyor. Safkanın kazanamaması için hiçbir sebep göremiyorum.BANKOM!

5.ayak: Henüz oturmamış koşu karakterleri ile yarış  hayatlarının başındaki isimler arasında tek tercih etmek bir derece risk barındırsa da Adana çiminde koşmuş olduğu 1200 metrelik iki yarışta elde etmiş  olduğu dereceleri tatminkar bulduğum ve gelişime açık bir safkan olan Kaizbert temsilcisi ARAYEKYİ-2-’ye güvenme taraftarıyım

6.ayak: Son koşusunu kazanırken oldukça beğendiğim RUMET-7- kendinden yaşça büyük erkek rakiplerinin varlığına karşın favorim. Tam performansını sahaya yansıtabilmesi durumunda bu rakiplerinden farklı bir isim olan BÜYÜK AMED-3-, yine grubun kumaş isimlerinden biri olan JUNIOR PIANIST-9-, kendini unutturan ancak sonlarda sert gelebilecek yapısı ile LORD OF PERA-10-,son iki koşusunda oldukça etkili gözüken DİDİKOÇ-5-,kendisine devamlı idman veren binicisi ile etkili olabileceği pist ve mesafede NATIONAL-4-,son koşusunu aynı jokeyi ile kazanan PROFESÖR -6-ve vermiş olduğu araya rağmen bu grupta herzaman iş yapabilecek yapısı ile SPLENDOR-2- günün son ayağını sigorta altına alabilecek diğer isimler olarak karşımıza çıkıyor.

Kupon

4-3-11-5-8//7-9//1-10-12-6-1
2-4//1-3//5-6-11
3-2-5-6
2
2
7-3-9-5-4-6-2

16,8//47//141TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: binbastar

Avatar
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şanslar

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

2 tek
2.6.7
1.5.7
Bekliyorum.