Ana Sayfa / Tahminler / 21 EKİM 2016 İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (Hawk)
izmir altili tahminleri

21 EKİM 2016 İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (Hawk)

1.Ayak: Son yarışında iyi bir sprint atıp bir ara kazanacak gibi görünse de sert bir rakibe diş geçiremeyen ancak istekli görüntüsü ve bu yarış için iyi hazırlıkları olan (7)SKYNET zorlu programda önereceğim ilk ve tek BANKO olacaktır.

2.Ayak: 3 yaşlı İngilizlere ait 2000MT ' lik çim yarışı ilk bakışta zorlu gibi gözükse de açıkcası ben elle tutulur bir kaç isim dışında kayde değer bir veri çıkaramadım.Bunlardan ilki ve favorim konumunda olan (1)ÇARINOĞLU olacaktır. Son yarışları pek iyi olmasa da bu yarışa oldukça iyi hazırlıkları olduğunu gözlemlediğim bu isimi alternatif banko olarak da değerlendirebilirsiniz.Ben yanına sadece iki rakip önereceğim. Bunlardan ilki sürekli binicisi Doğukan Palaur ile start alacak olan kalitesi grubun üstünde olan (2)NERİ VALİANT ve çok süpriz bir konumda olmasına rağmen bu yarış için iyi hazırlanan ve güzel de bir orijine sahip olan (12)YAVUZSOY olacaktır.

3.Ayak: Kısa mesafe çim yarışları her zaman süprize müsait olmuştur.Bu yarış için de böyle bir sonuç çıkacağını düşündüğümden daha çok cazip isimleri ön plana çıkarmak istedim. Bunlardan ilki (6)MASAI MARA olacaktır. Adana pistinden hatırlayacağımız bu isim çok daha sert gruplarda koşmuştu ancak uzun süredir forumdan çok uzaklarda. Bu yarış için oldukça sıkı çalışmaları var ve iyi koşmasını bekliyorum. Diğer şanslı gördüklerimden açıkcası çok ön planda tuttuğum biri isim yok. Bunlar sırası ile (1)SERKAN BEY , (5)ASLAN LUAN , (2)ÇARÇIRA , (11)AYLİŞKO ve son olarak yaşına hörmeten (4)MİDAS TOUCH şeklinde olacaktır.

4.Ayak: Yine kısa mesafeli bir maiden koşu ve yine birbirini geçebilecek konumda olan isimler var. Günün ağır favorilerinden olacağını düşündüğüm (5)KÜLÜNK RÜZGAR favori olmayı hak ediyor ancak kötü koşması durumunda ortalık karışır. Ben yanına favoriye ciddi rakip olacağını düşündüğüm (6)RECO ve kilo avantajını kullanacak (11)TINAS FIRTINASI yazıyorum.İlk defa koşacak olan (7)RED SUN ise bu yarış için kuponumda olmayacak ancak bu yarış ile takibimde olacak bunu da belirtmek isterim.

5.Ayak: Zorlu bir yarış gibi gözükse de (6)BİLGİNİNOĞLU heryönü ile grubun üstünde ve favorimdir. Rakip olarak gördüğüm tek isim sevdiği pist ve mesafede start alacak olan (3)MAGMA olacaktır. Cazip konumda olan MAGMA kalite olarak BİLGİNİNOĞLU'ndan hiç de aşağı kalır değildir çok iyi koşmasını bekliyorum.

6.Ayak: 3 Yaşlı Araplara ait 1400MT lik yarışın süpriz bir sonuca müsait olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle de burayı biraz kalabalık tuttum. Şanslı gördüğüm isimler sırası ile ; (4)KOVBOY , (5)DİKOĞLU , (6)MÖSYÖSPARTAKÜS , (10)CANCAHİDEM , (1)NEVRUZ ÇİÇEĞİ , (2)SOĞUK ÇERMİK , (12)HASANBABA şeklinde olacaktır.

Zorlu programda herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI ŞABLONUM:

1.) 7 - SKYNET BANKO
2.) 1-2-12
3.) 6-1-5-2-11-4
4.) 5-6-11
5.) 6-3
6.) 4-5-6-10-1-2-12

KUPON TUTARI 45 TL ' dir.

Hakkında Hawk

Hawk
1983 istanbul doğumluyum.Mesleğim bilgisayar mühendisliği ve bunun icabı olarak sürekli bilgisayar ile iç içeyim.At yarışların için bilgisayarlı analizleri insan hissiyatı ile birleştirip kendime ait bir sistem oluşturdum ve bu sistem ile başarılı tahminler çıktığını tesbit ettim ve yaklaşık 2 buçuk senedir müşterek bahislere dahil oluyorum.Ücretsiz paylaşıma açık platformları her zaman desteklemiştirim ve bu nedenle sizinle bu ortamda tahminlerimi paylaşmak istedim.Umarım güzel bir başarı grafiği elde edeceğiz ve beraber kazanç sağlamanın keyfini yaşayacağız.

27 yorum

 1. Soğuk Çermik tek olur

 2. Bence 4 ayakta Tınaz Fırtınası ile küLünk kapışırlar Tınazın kazanma Zaman’ı geldi düşünün derim

 3. Bol şanslar Hawk..

 4. Bol şanslar mine hanımdan tek varmı acaba

 5. İlk ayakta 1-ADIVAR rahat kazanır

 6. 5 kosu ferhathan ve red sun dikkat edin

 7. Günün ganyanini versem olmazmi :)

 8. GG 7-COUNT ON YOU 👍🏻

 9. Herkese selam adrian usta güzel olmuş kupon
  Mine hanım günün ganyanını senden
  Saygılar

 10. Olur mine hanım. 10 tane basarız.

 11. Bu arada sheva nerede? Arkadaslar

 12. Hawk

  Arkadaşlar son ayakta 2-SOĞUK ÇERMİK ‘ in yarıştan çıkması ile birlikte şablonuma 4.ayakta şablon ilk yazıldığında ekli olan ancak kuponu fazla şişirmemek adına elediğim 3-FERHATHAN eklenmiştir bilginize :)

 13. Willy willy tek olur e biraz bombaladim😅Beşlimde tek

 14. Fethiye sert siprntyle tek olur arkadaslar kollayin

 15. Istanbulda saglam teki olan varmi?arkadaslar

 16. Bakın tek verdim değerlendiren oldumu :))))

 17. Yazdim ya 2//6//3.7

 18. Hawk

  Yakında izmir’de birim fiyat 4 kuruş olursa şaşırmayın :) İstanbul için son ayakta 2-GOLDENFOOT ‘ u grubun üzerinde görüyorum.Kilosu biraz ağır ama ben kaldıracağını düşünüyorum.

 19. Şans yok şans:))))

 20. Tekleri gec verdiniz mine hanim😁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir