21 EKİM 2013 BURSA AT YARIŞLARI

 BURSA AT YARIŞLARI

 • 1. AYAK
  2 – BURGAZ GÜZELİ ve 1 – ADIMNUR ekürisi ile çok favori gözükselerde bu yarış kum pistte çok farklı koşabilecek safkanlar mevcut. 6 – İDİL SULTAN ve 7 – MUAZZEZ işlerinde çok iyi gözükmeselerde bu yarış bombayı patlatabilirler. Plasede 5 – HAYAL GİBİ, 4 – AKSİ BABY ve startta kalmazsa 8 – HELİNCAN yazılabilir. 9 – SEMİHA KIZI bomboş kilosuyla ve 10 – KIRIMKIZ süper işleriyle bomba safkanlar.
 • 2. AYAK

  Uzayan mesafede 4 – DAĞAŞAN gruptan biraz daha üstte çıkıyor. PALADAYI var son koşusunu 63kg’da kazanan fakat burada grup biraz daha ağır. Selim Kaya ile 5 – SEÇKİNER favorinin sert rakibidir. 9 – ÇÖL RÜZGARI plase. 3 – YARIŞALAN ve 8 – ÇALIŞKAN’da çok atta yazılabilir.

 • 3. AYAK

  5 – MIDAS TOUCH çok güzel bir 2 yaşlılık geçirmesine rağmen daha sonra 1.lik kazanması çok zor oldu. 6 yaşındaki safkan yarışın içinde çok diri gözükmesine rağmen düzlükte sprint atmak için binicisi çalıştı mı safkan gitmiyor. Bu sefer grup uygun fakat önde arap atıda koşsa arkasında kalacak gibi. Bu ayaktan ya 8 – QUEEN OF ESKİŞEHİR’i tek atarak çıkarız ya da 1 – BAŞTACIM’da ekleyerek 3 atla geçeriz.

 • 4. AYAK

  4 – OĞLUM TUNA’nın ilk kum deneyimi kötü geçsede ERYAVUZ gibi bir orijine sahip safkan çim pistte geçtiği rakipler karşısında kumda çok daha iyi bir derece yapacaktır, favorim. 8 – MY BITSY kum pistte çok daha iyi koşacaktır, favoriye sert rakip. Plase arayanalara 6 – ÇİFTÇİ KIZI önerebilirim. İlk koşusunda çok fazla zorlanmadan güzel bir 3.lük yaptı, derecesi güzeldi ve 1000m galobuda iyi. Eğer kendini 2sn geliştirirse grupta söz sahibi olur.

 • 5. AYAK

  Uzun zamandır tabela dışı kalmayan 1 – INTO STORM kum çim ayırmadan çok başarılı koşuyor. Orijin olarak kuma yatkın olduğu gibi son 2000m yarışındaki 2.liğide mesafeye yatkın olduğunu gösterdi. Biraz risklide olsa zor Bursa gününde banko olarak öneriyorum. Güvenemeyenler için 3 – SERTTAŞ, 4 – ESCAPE THE VICTORY ve 7 – SÜNNETÇİ BEYİ öncelikli olarak öneririm.

 • 6. AYAK

  2 – HIRÇINTAY ve DB takıldıktan sonra daha iyi sonuçlar almaya başlayan 7 – POWER OF THE SUN favorilerim. 10 – ATİKKIZİ 11 – DELİORMANLI ve 13 – OVA plaselerim.

  Toparlarsak ilk ayakta sürpriz aradık ve HEPSİ yaptık. 2.ayakta ise DAĞAŞAN ve SEÇKİNER favorilerinin yanına KV yarış olması sebebiyle sürpriz/plase atlar ekledik. 3.ayakta kumcu atları eleyerek kalanlardan son çim yarışları başarılı safkanları seçtik. 4.ayakta orijin üzerinden tahminimizi yaptık. Sürpriz ve plase çıkabilirler. 5.ayakta ise çok formda bir safkanı banko olarak seçtik. Rakipleri işlerine göre biraz daha iyi dursa da yarışlarda o kadar koşmuyorlar. Son ayakta ise dereceler birbirlerine yakın fakat form grafikleri yüksek ve işleri iyi olan safkanları vermeye çalıştık.

  HERKESE BOL ŞANSLAR

GÜNÜN KUPONU
75 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
H
3
4
5
8
9
1
5
8
4
8
1
2
7
10
11
13
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
bilal

BURSA ŞABLONUM

1.AYAK: 8

2.AYAK: 10.4.6.7.1.13.9

3.AYAK: 6.1.2.3.8

4.AYAK: 5.8.9.4.1

5.AYAK: 3

6.AYAK: 10.4.7.13.8.11

Altılı buğun bursada yüksek bir ikramiye vereceğini düşünüyorum bültene baktığımda favori safkanların cok olması ve favori gösterilen safkanlara yakın plase safkanlarında onlar kadar favoriye yakın gösterilmesi benim gözümü korkuttuğu icin sürprize yakın bir şablon düşündüm her kese bol şanslar…

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x