21 ARALIK 2019 CUMARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Herkese selamlar iyi hafta sonları. Adana altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: Safkanların tamamına yakını önümüzde ki sezon abileri ile mücahede ettiği zaman göreceksiniz ki söz sahibi olacak kapasite. Ancak (6) numaralı SERDAR KHAN’ın rakiplerinden bir numara büyük olduğuna inanıyorum. Rakip düşündüğüm isimler (8) LIONEFE ve (2) ROUGHNECK olacak.

 

2.ayak: Zevk vermeyen programı hem cazip kılmak hem de heyecanlı hale getirebilmek için bu mücadeleyi hedef seçtim. Açıkçası oldukça riskli olacak ama geçersem de bir o kadar heyecanlı. Koşmuş oldukları yarışlarda safkanların hiç birisi üzerine koyamıyor. Dolayısı ile sıralı ikinciliklere ve üçüncülüklere aldanmamak gerektiğini düşünüyorum. Böylesi bir mücadele de iki safkan kapalı kutu ve üzerine koyabilme sinyali veriyor. Bunlardan bir tanesi (6) numaralı ILDIR RÜZGARI ilk startında kötü start almamış olsa da biraz adaptasyon sorunu çekti. Son düzlüğe liderle arasında 50 metre geriden girdi. Son metrelerde üzerine gidilmeyen safkan finişe hem dinç girdi hem de yakın ara beşinci oldu. Bu yarışa ekürisi ile birlikte girecek olan safkan – ki keşke ekürisi koşmasaydı- daha iyi koşacaktır ilk şans vereceğim isimdir. Bir diğer isim ise (7) numaralı ÖZILDIR. Safkanın dışa yatma gibi bir rahatsızlığı olsa da bu hastalığını üzerinden attığı taktirde her zaman böylesi alt gruplarda kalitesi ile söz sahibi olabileceğine inanıyorum. Bana göre mücadelenin ikinci olarak kapalı kutu gördüğüm safkanıdır.

3.ayak: Pilotlar safkanlarla satranç oynar gibi oynamış. Dolayısı ile G3 mücadelenin günün en çok beklenen mücadelesi olduğunu söylemek herhalde abes kaçmaz. Ben safkana bir türlü ısınamadım çünkü ciddi deli olduğuna inanıyorum. Ancak geliyor mu? Valla buz gibi geliyor. Dolayısı ile bu mücadele de (7) MEGA STAR birinciliğin en güçlü adayı durumunda. Yarışın gidişatının ve yarış içinde ki dizilmenin son derece açık olduğu mücadele de bu safkana en yakın isim (10) AYNİŞAN gibi duruyor. Bu safkan son düzlükte istediği atakları yapabilirse mücadeleyi önde geçebilir. Eğer bu yarış bu iki safkandan da sekerse benim için süpriz olur. Ancak bir sürpriz bulundurmam gerekir ise benim inandığım isim çok sürpriz de olsa (3) numaralı ÇİVİCİ dir.

4.ayak: Programı biraz daha zora sokacağım. Üst düzey görünen rakipleri olsa da safkanın son birinciliği beni bu kararı vermeye itti. Rakiplerinin de bekleme yarışı yaptığını düşünür isek son viraj dönülmeden önce rakiplerini uyutur 5-6 boy avansla dönerse bence bu isim yakalanmaz. Riskli de olsa (2) numaralı ARROW BANKOMDUR.

5.ayak: Süpriz arayacağım yerışta tercihim hepsi

6.ayak: Bir kez daha Hepsi diyor herkese bol şanslar diliyorum.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 6-8-2

2.ayak: 6-7

3.ayak: 7-10-3

4.ayak: 2 tek

5.ayak: hepsi

6.ayak: hepsi

Yazar: Bombaci

Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bol şanslar Bombacı

Adana
6,2,1
4,5,3
4,7,10
4,1
Hepsi
2,8
Bol şanslar

1.ayak 4 ve 8
2. Ayak 1.6..7
3. Ayak 7 ve 10
4 ayak 2 ve 4
5. Ayak 1.2.3.5.6
6. Ayak 2 ve 4
Adana fazla vermez gibi duruyor. Bu tahmin ilk ayak 8 tekle aynen oynanacak

Adana 3’lü ganyn
1,2,4
2
1,3,5,2,6,4,8

6
0
Tahmin paylaş.x
()
x