Ana Sayfa / Tahminler / 21 ARALIK 2018 CUMA İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

21 ARALIK 2018 CUMA İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

21 Aralık 2018 Cuma İzmir at yarışı tahminleri. 21 Aralık cuma İzmir altılı tahminleri.

İzmir at yarışları banko tahminler sayfasında. Altılı ganyan saat 18:30'da başlar.

1.AYAK: 2 - ASKOROZ 4 ay ara sonrası 3.lüğü ve hazırlıkları ile çok şanslı. Yine ağır kg altındaki son 3.lüğü dikkat çekici bir başka isim 3 - DOYOUN HEARTED sert rakibidir. Tekrar kum piste dönen 9 - SKY HERO sürprizde değerlendirilebilir.

2.AYAK: Bursa koşusu ölçü olmayan 2 - INNOVATION ve 1 - JAK VJETAR'ın öndeki mücadelesi yarışın sonucunu belirleyecek. Bu ikili fotoya kadar ayırabilir fakat birbirlerini yıpratırlarsa son yarışında 4 boy startta kalmasına rağmen güzel bir 3.lük alan 6 - TURKNUR devreye girebilir.

3.AYAK: Son yarışında uzak kazanan 4 - AKARCA KHAN, denk grupta yine kazanmasını bekliyorum. Ufak bir sürpriz ihtimali gördüğüm yarışta tercihim Hepsi ile tek atma arasındaydı. Çatı buna müsade etti.

4.AYAK: Son yarışlarına göre 4 - SON HATIRAN'ı tek olarak düşünsem de tam güven vermedi diyebilirim. Hepsi tercihim olacak.

5.AYAK: ABD'den getirilen, bulabildiğim kadarı ile Santa Anita parkta 1 kere kazanmış (Maiden sanırım) 8 - SEVENTH SENSE, İzmir koşusunda güzel bir tempo ile nefesi yettiği kadar bir 3.lük almıştı. Galoplarında çok güzel işler çıkaran bu isim açtığı nefesi ile favorimdir. Rakip ise ağır kg ile koşacak olmasına rağmen uygun grupta koşacak 1 - BABADÖKER.

6.AYAK: Gruba göre başarılı sayılabilecek İstanbul yarışları ile 4 - CANIMBİLSEV favorim. İlk İzmir koşusundaki 3.lüğü ile 13 - ULUMERİÇ ve aynı koşunun 2.cisi 1 - AKBEYAZ AFRODİT favoriye rakiplerdir.

Kupon

2-3-9
2-1-6
4
H
8-1
4-13-1

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

3
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Bay Balcı
Ziyaretçi
Bay Balcı

Bol şanslar Admin

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.