Ana Sayfa / Tahminler / 21 ARALIK 2017 ŞANLIURFA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

21 ARALIK 2017 ŞANLIURFA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

21 Aralık 2017 Perşembe Şanlıurfa tahmin ve yorumlarımı yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir gün dilerim.

1.AYAK:
14 Aralık tarihli Diyarbakır 1200 KUM koşusunda gayet de iddialı rakiplerle çekişen ve Mehmet DOĞAN idaresinde ÜÇMAYIS – BERZANAĞA ikilisinin gerisinde 3.lük elde eden ASİLCAN bu defa da Sami KAPLAN idaresinde tabelanın üst sıralarını kollamaya hazır durumdadır. Yarış yaşamının ilk koşusunda tabela dışında 5.likle yetinmesine rağmen 1.33.51 bitiriş süresi diğer yarışlarına oranla iyi fikirler veren ve eli kulağında olan DİDİMA da Ferit YARDIMCI idaresinde her an patlayabilir.

2.AYAK:
Bu kalabalık grupta birini diğerinden ayıramıyordum ki, DİZDAR BEY’in 20 Kasım tarihinden bu yana mekan ve mesafe ayırt etmeksizin Ferit YARDIMCI idaresindeki son 3 KUM koşusunda elde ettiği 2 birinciliği ve 1 üçüncülüğü gördüm. Adana’daki dereceleri neyse ama 20 Kasım tarihinde ŞANLIURFA’da katıldığı son uzun mesafe KUM koşusunda elde ettiği liderliği önemsediğim bu ismi yani DİZDAR BEY’i tercihlerimin başında göstermek istiyorum. Tabii aynı şekilde 30 Kasım ve 6 Aralık tarihli Şanlıurfa ve Diyarbakırdaki uzun mesafe koşularında elde ettiği 1.lik ve 2.liklere binaen bu defa Mehmet AKYAVUZ idaresinde klasını konuşturmaya hazır durumda olan BÜREBEY’i de… ŞUBATHAN da sonuncu tercihimdir çünkü, 30 Kasım tarihli Diyarbakır 1700 KUM koşusunda startta 2 boy kaybetmesine rağmen BÜREBEY’İ bile yarım boy farkla sollayıp Remzi DOĞAN idaresinde elde ettiği liderliğe ayrıca değinmek istiyorum.

3.AYAK:
Mekan ayırt etmeksizin Necmi ALTIN idaresinde katıldığı yarışlarını beğendiğim, KÜÇÜK BEYZA ile KÜÇÜK BEYZA’nın da katıldığı ve 5.olduğu 15 Kasım tarihli Şanlıurfa 1200 KUM koşusunda lider DIREJKIZI’nın az farkla gerisinde 2.lik elde eden PEEKAY baş tercihlerim olup, katıldığı ilk Şanlıurfa sınavı hem de ilk KUM sınavında oldukça önemli rakipleri geride bırakarak liderliğe erişen ve bu defa 46.5 kg ile grubunun en hafif sıkletinde izleyeceğimiz CRESSIDA ile 23 Kasım tarihli Dİyarbakır 1200 KUM koşusunda deyim yerindeyse fırtına gibi esen ve uzak farkla liderliği kimseye kaptırmayan ÇELAKIL bu koşuda KÜÇÜK BEYZA – PEEKAY ikilisinin rakipleri olacaklardır.

4.AYAK:
Yarış yaşamının ilk koşusunda, üstelik 1700 KUM pistte elde ettiği 2.lik bir tarafa geride bıraktığı esaslı rakiplerini uzak farkla ezen VEFAKARKIZ bu defa Muhammed Baran ÇAKMAK idaresinde eli kulağında olup, bankom demeden geçemeyeceğim bir isimdir.

5.AYAK:
Şanlıurfadaki son koşusu olan 1300 KUM koşusunda önemli ve esaslı rakiplerin önünde 3,5 boy farkla liderliği elde etmesini bilen TAKIL BERİ baş tercihim olup, son koşusunu ölçü almadığım, 27 Kasım tarihli Şanlıurfa 1200 KUM sınavında ve ondan önceki sınavı olan 13 Kasım tarihli Şanlıurfa 1400 KUM sınavında elde ettiği liderliklerle göz kamaştıran AKLISELİM ve etkili yarışları bulunan AVAN, TAKIL BERİ’nin net rakipleri olacaklardır.

6.AYAK:
14 Aralık tarihli Diyarbakır 1700 KUM sınavında KARA ATEŞ’in 1 boy gerisinde elde ettiği 2.liği parlak bulduğum ELİFNUR ile aynı koşuda ELİFNUR’un gerisinde 3.lük elde eden WAR REASON baştaki tercihlerim olup, uzun zaman sonra Şanlıurfa’da katıldığı son 1400 KUM koşusunda startta 3 boy kaybetmesine rağmen, finişte rakiplerini deyim yerindeyse ezen SANGRIA da unutulmamalıdır.

ŞANLIURFA

1.AYAK: 2 – 5
(Asilcan – Didima)

2.AYAK: 3 – 7 – 12
(Dizdarbey – Bürebey – Şubathan)

3.AYAK: 4 – 6 – 9 – 12
(Küçük Beyza – Peekay – Cressida – Çelakıl)

4.AYAK: 10
(Vefakarkız)

5.AYAK: 4 – 5 – 13
(Takıl Beri – Aklıselim – Avan)

6.AYAK: 3 – 6 – 9
(War Reason – Sangria – Elifnur)

TUTAR: 8.64 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

3
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
gurcan77
Üye

bol şanslar, son ayak sangriya 6 no

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.