Ana Sayfa / Tahminler / 21 ARALIK 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

21 ARALIK 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

21 Aralık 2017 Perşembe İzmir tahmin ve yorumlarımı yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir gün dilerim.

1.AYAK:
Bu koşuda ilk defa start alacak olan atlarla ilgili bilgi sahibi değilim. Dolayısıyla sizleri yanıltmak istemem. Ben bu koşuda bilhassa idareci faktörünü önplanda tutarak, Mehmet KAYA – Mustafa ÇİÇEK idaresinde start alacak olan BABANIN OĞLU KEMAL ve STONEHENGE ikilisine eşit şans vereceğim.

2.AYAK:
İzmir KUM pistteki son 2 sınavını önemsemediğim, 5 Kasım ve önceki tarihlerde katıldığı son 4 kum koşusunun tamamından mesafe ayırt etmeksizin liderlikle ayrılmasını bilen CATCH MONEY, özellikle 5 Kasım tarihli İZMİR 2100 KUM sınavında elde ettiği liderliğin yanında, 2.31.97 ile İZMİR’de bu mesafede yakın zamanda grubunun en iyi bitiriş süresini elde etmiş, bu defa ise Mustafa ÇİÇEK idaresinde koşuya katılacaktır. Aynı koşuda, CATCH MONEY’in yarım boy farkla gerisinde 2.likte kalan ve KUM pistte Adem ŞEN’e alışık stiliyle bilinen KEHKEŞAN da bu koşuda bilhassa hafif sıklette CATCH MONEY’in en belirgin rakibi olacaktır. M.B. SAKALLILAR idaresinde vazgeçilmezim haline gelen KIZILHAN da yine vazgeçilmezimdir.

3.AYAK:
Son koşusunu önemsemediğim, 19 Kasım tarihli İZMİR 1900 KUM koşusunda KARATAŞ idaresinde dikkat çekici bir performans ile rakiplerini ezmesini bilen KIŞLALI bu defa kısa mesafede aynı performansı yine KARATAŞ idaresidne gösterebilirse grubunun lideri olacaktır, doğal karşılarım. Fakat en az onun kadar iddialı durumda olan ZAFERİMOL ve ZORLUAT’ın da KIŞLALI’nın hatasını kollayacağını unutmayalım. Bu üçlüyü de tercihlerimiz arasında bulunduralım.

4.AYAK:
24 Kasım tarihli İZMİR 1400 KUM koşusunda şu anki grubunda bulunan bazı rakiplerin de önünde Furkan YÜKSEL idaresinde 1.40.04 ile liderlik elde etmesini bilen YORAN GÜLÜ’nün 21 Eylül tarihli koşuda da 1.39.16 ile yakın zamanda bu mekan ve mesafede grubunun en iyi 2.derecesini elde ettiğini, aynı koşuda da YORAN GÜLÜ’nün önünde Gökhan GÖKÇE idaresinde liderlik elde eden ve elde ettiği liderliğin (atbaşı) yanısıra 1.39.08 bitiriş süresi de grubunun en iyisi olan DERİNCE de en az YORAN GÜLÜ kadar iddialı konumda olup, bu defa Furkan KARAKURT idaresinde YORAN GÜLÜ’nü zorlayacaktır. (DERİNCE’nin son koşusunda TOKUŞUN KIZI gibi son günlerin yıldızı parlayan isminin gerisinde burun farkıyla elde ettiği 2.liğe ayrıca dikkat çekerim)
Yeniden eli kulağında olan GÜLŞEKER, yarış yaşamının illk 3 yarışında olumlu manada yeterince göze batmış olup, bu defa KARATAŞ idaresinde etkili olmaya çalışacaktır.

5.AYAK:
Bu koşuda İlk defa start alacak olan atlar hakkında hiçbir bilgim yok, lakin bu atlar arasından daha çok idareci faktörüne yer vererek KARATAŞ idaresindeki İBRİŞİM’i riske edeceğim.

6.AYAK:
Kalabalık grupta her nedense özellikle de KARATAŞ idaresinde grubun içinde kaybolmasına anlam veremediğim, fakat ondan önceki yarışlarında elde ettiği dereceleri çok önemsediğim FERHATHAN ile Nevzat AVCI idaresinde koşuya katılacak olan ve yavaş yavaş eli kulağında sinyaller veren DEMİRRIFKI tercihleyeceğim isimlerdir.

İZMİR

1.AYAK: 2 – 5
(Babanın Oğlu Kemal – Stonehenge)

2.AYAK: 3 – 6 – 10
(Kızılhan – Catch Money – Kehkeşan)

3.AYAK: 3 – 6 – 7
(Kışlalı – Zaferimol – Zorluat)

4.AYAK: 1 – 2 – 3
(Yoran Gülü – Derince – Gülşeker)

5.AYAK: 9
(İbrişim)

6.AYAK: 4 – 7
(Ferhathan – Demirrıfkı)

TUTAR: 6.48 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

5
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
ETC
Üye

Varolasın Adminim… Hep birlikte talihi ve ikbali yerinde mutlu sonlara…

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Bol şanslar ETC,zorlu bir İzmir programında bakalım ne yapacağız .

1.Ayak : Eğer çalışması kadar koşar sa yanına at yaklastirmaz .Evet 3 numara ile CONTRELE TEMPS….rakibi ise yine çalışması ile dikkat çeken 5 numara STONEHENGE.

2.Ayak : KIZILHAN (3) , KEHKEŞAN (10)

3.Ayak : KIŞLALI (3) , ZAFERİMOL (6)

4.Ayak : DERİNCE, GÜL ŞEKER, CANGULCAN,ECEYLÜL (2,3,6,7)

5.Ayak : POSSİONIS,HARLAN CREEK,IBRİŞİM (4,8,9)

6.Ayak : DEMIRRIFKI,KARŞIYAKA RÜZGÂRI, KING OF LION (6,7,8)

Toplam : 17,28 tl

Mehmet28
Üye

bol şanslar

hakan bulut
Ziyaretçi
hakan bulut

birinci ayak : 6
ikinci ayak : 3
üçüncü ayak : 1.2.10.4.6.7.8
dördüncü ayak :10/7.9.3
beşinci ayak : 9
altıncı ayak : 1.3.4.5.8.12.18

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.