21 ARALIK 2015 PAZARTESİ İZMİR ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

Bugüne özel yedili ganyan şablonum da hemen altılı şablonumun altında olacaktır. Değerlendirmek isteyenler oynayabilir. 1. Koşuda ise (1) BARBUN ONUR’u grubun üzerinde görsem de starttan iyi çıkarsa (6) YANARAĞA ve son yarışını dikkate almadığım (4) ELVANBEY’e şans vereceğim.

1- Ayak Son koştuğu yarışları detaylı incelediğim genelde ön gruba yakın yürüyüp düzlük üzerinde ki ataklarıyla sonuca gitmeye çalışan (2) HAMARAT çok önde tutsam da formda safkanların olmasından dolayı pek güvenemedim favorim. Son startını dikkate almadığım (7) FLYING QUEEN, sprint mesafesini birtürlü ayarlayamadığından kaybeden (4) SEPTEMBER WIND, koşarsa iyi koşacak olan (1) FIGHTING, sürprizde ise (5) SHEILLA yazacağım.

2. Ayak Günün en zor bulduğum yarışında çok süratli safkanlar mevcut koşuda. Bu tip yarışlarda harika işler çıkartan takibimde ki sevdiği piste de dönen (8) DISTANT LIGHT favorim. Sürpriz arayacağım koşuya sırası ile : (1) SELNUR, (6) PEMBE BULUT, (2) FESTİVALE, (4) CEREMONY, (9) MOLİNARA ve (5) TORUN ANGEL yazacağım.

3. Ayak Son yarışında da önlerde önerdiğim startta 4 boy kalmasına rağmen mükemmel koşan uzayan mesafede daha da etkili olmasını beklediğim (6) TIRPANBEY favorim. Bu safkana rakip olarak (2) ESRAR DEDE, (4) GÖNÜL FIRTINASI sürprizde ise (1) BERSİMO öneririm.

4. Ayak Mesafe kısa inatçı KOÇARLI var onun kadar da inatçı AKKURT yarışın sert tempoda gitmesi olağan netice zaten kısa mesafe diye tempoyu en üstlere çıkarmaları da normal. Benim düşüncem ya çıktığı gibi (4) KOÇARLI yarışı bitirir, ya da hemen arkasında bekleme yapıp düzlükte onu atlatabilirse (1) AKKURT diyeceğim. Lakin çok formda bir safkan var ki bu şartlarda mükemmel yarışlar çıkartan (2) ARZAK koşuda ki net favorim. Son yarışında da kazanacağını söylediğim (5) BÜRKAN sert rakibidir. Sürprizde ise ARZAK ve BÜRKAN‘dan beklediğim sprinti (3) GELEN DOST’tan bekleyeceğim.

5. Ayak Pedigrisinden dolayı İSTANBUL pistinde beklentileri karşılayamayan İZMİR pistinde farklı kimliğe bürünen sert gruplarda bile başarılı grafik çizen piste uyum sağlayıp güzel yarışlar koş sonra 5 ay ara ver bir de 1600 mesafe de zorlanmadan formda rakiplerini geç daha ne olsun ? Zaten koşuda ATAŞTACUS gibi bir safkan var önde uçuracak grubu buna inat edecek olan MY GOLD, NIKOLAYEV var. Son yarışında çok güzel taktikle koşturulan safkan ön gruba yakın yürüyüp düzlükte dolu dizgin gelip zorlanmadan rakiplerini geçti tabi ki verdiği aranın ardından çıktığı uzun mesafe de sonlarda bocalasa da kazandı. Bugün aynı taktikle kazanacağını düşündüğüm (7) TAHİRİ düzlükte ki büyümesini gözümde kestirdim bile BANKOMDUR.

6. Ayak Son yarışında süratli rakiplerinden dolayı liderlikte pekte ısrarcı olmayan o gün koşuyu 3-4 takip edip düzlük üzerinde hakimiyet kurmaya çalışan benimde beklemediğim bir şekilde form patlaması yapan KAYRAHAN‘a geçilen (5) BULLET PROOF eminim bundan uygun grup daha da bulamaz. Mesafe de kısalmış bugün liderlikte ısrarcı olursa kendisine engel olacak bir isimde göremedim ısrarcı olmasa bile 2-3 gitmesini beklediğim safkanın bu grubu rahat geçmesini bekliyorum BANKOMDUR.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 2,7,4,1,5

2. Ayak : 8,1,6,2,4,9,5

3. Ayak : 6,2,4,1

4. Ayak : 2,5,4,1,3

5. Ayak : 7 TEK

6. Ayak : 5 TEK

ŞABLON TUTARI : 42,00 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

YEDİLİ GANYAN TAHMİNİM :

1- Koşu : 1,6,4

2- Koşu : 2 TEK

3. Koşu : 8,1,6,2,4

4. Koşu : 6,2,4,1

5. Koşu : 2 TEK

6. Koşu : 7 TEK

7. Koşu : 5 TEK

ŞABLON TUTARI : 15,00 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bycreed

Bycreed
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
HAFİYE.48.

selam bol şanslar by creed

yılmaz

sen adamın dibisin kardesim, sayende bu gün 2 bin aldım, RABBİM hep yanında olsun

Aslan

Tekim oldugu icin dikkatimi cekti esrar dede 2nolu attir

admin

Düzeltildi, tşk.

ozan

Merhaba Credd…

İzmir Altılı Ganyan Şablonum….

1.AYAK= (8).REAL CAT Favorim. (7).FLAYING QUEEN, (2).HAMARAT, (4). SEPTEMBER WİND, (9), ŞANLIKAYA.
2.AYAK= (7), ROYAL CAT Favorim. (4).CENEROMY, (9). MOLİNARA, (3). GREEN PUSS.
3.AYAK= (4). GÖNÜLFIRTINASI BANKOM.
4.AYAK= (1). AKKURT BANKOM.
5.AYAK= (5).NİKOLAYEV Favorim. (3). ATASTACUS, (1). GREEN BARON, (8). MY GOLD.
6.AYAK= (10). PASIFIC OCEAN Favorim. 1-5-7-9-11-13-8-12-2

KUPON TUTARI= 50. TL
Bol Şanslar..
Ozan944

Aslan

Esrar dede 2numara

mustafa

hayırlı ve kazançlı günler kardeşim ; öncelikle senin sablonu olduğu gibi yatıracağım ve bugün besli oynamayacağım o hakkımı ikinci altılıya kullanacağım son ayakta 5 numaraya eyvallah ( dediğim gibi senin sablonu olduğu gibi yatıracağım zaten sadece ikinci kontra oynayacağım) lakin atın maiden olması kafamı karıştırıyor ve aynı koşuda 4, olan 2 numarayı ekleyeceğim yanına, tabelada ise tahiri’nin yanına sarjania’yı ekleyeceğim İsmail Güngör tahiri’nin aldığı nefesi dahi biliyordur nerede yürüyeceğini nerede duracağını ve sarjania’nın son yarısına baktım en geride beklemiş tahiri gibi sonradan ortaya çıkmış ve çok rahat kazanmış ,,,, dördüncü ayak aynı bırakacağım üçüncü ayakta ise 6 numarayı banko yazacağım ; sebebi ise su ; binicisi atın sahibi sayılır bu gibi atlarda at sahibi genelde kazanırı olacak olana kendi ailesinden birini bindiriyor zaten atın da geliri var son yarısına göre rahibi konumundaki esrardedeyi ufak farkla geçmiş lakin fotoya daha canlı ve diri girmiş ,,,, üçüncü ayakta torun angel’i tek yazmayı çok düşündüm ama ne olacaksa bu ayakta olacak (h) yazmak en doğrusu ilk ayakta da yazdıklarını ekleyeceğim yarışlarını izledim öyle göze batacak isim olmadığı için sana güvenmek daha mantıklı 61 tl tutuyor 42 de senin sablon 103 tl , dün aksam da yazmıştım fenerin bayan basket takımı yenerse 1800 alacağım diye ordan aldığımızın 103 lirasını atlara veririz sonrada zevkle yarışları izleriz

George Thomas

Tebrikler kardeşim. Bu aralar işler dolayısıyla çok takip edemiyorum. Dün yine Can’la birlikte şov yapmışsınız. İkinizi de tebrik ediyorum.

admin

Bol şanslar

MUSTAFA BULUŞ

EMEĞİNİZE, BİLGİNİZE SAĞLIK. BURADAN İNSANLARA YARDIMCI OLMANIZ ÇOK GÜZEL BİR ŞEY. BAŞARILAR DİLERİM, HAYIRLI İŞLER.

ERTANBEY

Bol şanslar üstad by creed.bende bişeyler çıkardım.hepimizin şans yanında olsun.herkese güneşli günler dilerim

1.2
4 tek
5.4.6.2
3.1.2.5.4.8.
8.1.2.7.5.6.4.3
1.5.2

başar

Bycreed şu urfada tuttuğunuz atları bi söyleseniz de faydalansak imkanı varmı acaba

HAFİYE.48.

İZMİR ÜÇLÜ GANYAN TAHMİNİM RAST GELE.

5. KOŞU. 5.2.8.1.3.4./

6. KOŞU. 6.5.8.3.4.1.7.2./

7. KOŞU. 3.1.5.

mustafa

sağlık olsun by creed kardeşim en azından aklımızda kalır sartlı 3 yarışta maiden atların kazanma ihtimali %10 ‘dur abdulkadir öksüz beni yaktı ; o koşuyu tekrar izleyin 100 kez kossa 6 numara geçerdi, son 50 de iki atın arasına girmeyerek atı dışarı almaya çalıştı sanki motor takacak at !! son ayak taleba imdada yetişti ;) sabah ta yazmıştım 2 kafa atım diye diğer kosu kazanan iki atı ikincilik üçüncülüğe aldım sırf sen güveniyorsun diye 5 numarayı da ikincilik üçüncülüğe aldım dördüncülük h altılı 647 tabela 903 ve h2/2 5 misli de üçlü ganyan 697 // 1600 rahat rahat aksam maçlarını izleyebiliriz ;) samimi olarak diyorum bazen üçlü ganyan ve tabela bahise dikkat etmek gerekir altılıdan daha fazla ikramiye alma sansı olabiliyor

16
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x