Ana Sayfa / Tahminler / 21 AĞUSTOS 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
istanbul altili tahminleri bombaci

21 AĞUSTOS 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese. Her zaman ki gibi yine yazmaya başlayınca eleyebildiğim kadar eleyip ince birşey yapayım diyorum ama sonuçta ne çıkacak bilmiyorum. Şansımız bol olsun diyelim. Herkese mutlu hafta sonları bol kazançlar diliyorum. Özellikle birinci altılıya oynayacak arkadaşların erken kupon yatırmamasını tavsiye ederim.

1.KOŞU: Gerek çalışmaları gerekse orjin olarak sıralamam şablonda olacaktır. Birbirinden çok üst düzeyde fark görmediğim safkanlar arasında çok kalite cikabilecek isimler de olduğunu düşünüyorum. Tuttuğunuz safkanları ilave etmenizi tavsiye edeceğim gibi sonraki yarışlarında takı değişikliklerine iyi bakmamız gerektiğini düşünüyorum. (7) EDİNBURG ilk safkanım.  

2.KOŞU: Günün en çok merak ettiğim yarışı. Bazı arkadaşlar nesini merak ediyorsun klasik bariyer dibinden yol bulan (4) GASPERİNİ ve dış kulvardan saldıracak olan (5) KEPEZ STORM arasında ki mücadele son metrelerde kadar sürer bitmiş ikili der gibi geliyor. Gerçekten de az atla geçmek isteyen arkadaşlara üçüncü bir safkan söylemeye kalksam söyleyemem. Aslında söylenir ama bir safkanla kalmaz. Kafayı alacak olan çok safkan var tek kuşkum bu iki safkanın da dış kulvarı tercihleyip birbirine takılması. Yazıyı nasıl sonlandıracağım bilmiyorum. :) startla birlikte (8) ROSES HİİL, (9) BÖRTEÇİNE, (3) BEAUGAZON un kafayı alacağı ve ilk 3 sırayı paylaşacağı yarışta son düzlüğe bu üç safkanın taraklama gireceğini düşünüyorum. Galiba kararımı şablonda vereceğim. :) Bu mesafede ne yapacağını nasıl koşacağını bilmediğim tek kapalı kutu (1) FORGET ME NOT

3.KOŞU: Start ile birlikte 2 ve 3 lüğe yaslanacak olan (2) DUKE OF KENT ve (3) SUHARRY son düzlükte rakiplerinden ayrılacak ve rakibine hakim olan 3 numaralı SUHARRY photoyu önde geçen isim olacaktır. BANKOM. Haliyle iki safkan yazan rahat bir yarış seyreder. 

4.KOŞU: 2 yaş İngiliz'lerin şartlı 1 mücadelesinde (1) numaralı ALLA TURCA ilk safkanım olup sıralamam şablonda olacaktır. 

5.KOŞU: Son yarışında altılı şablonumda tek atıp atmamak konusunda çok çelişkiye düştüğüm (4) SASANİ KAPLANI yarışı burun-burun-boyun ile üçüncü tamamlayıp son ayakta yedili ganyanda beni 12.000 liralık ikramiye den etmişti. Kısalan mesafe de yarışta (2) CANKURTBEY olmasa tek atardım. Herseye rağmen bu mesafe de nasıl koşacağını kestiremediğim (3) CANDOSTUM ile pencereyi kapatıp üç safkanla geçmeye çalışacağım desem de inanmayın :) şablon yine büyüyecek ama bomboş kilosu ile supriz safkanım (8) TURGUT USTA ya da şans vermeden şablon yapmak istemiyorum. 

6.KOŞU: Son düzlüğe (4) ERBABAM'ın lider döneceği yarışta bu mesafede bu safkanlardan geriden gelip hakim olacak safkan olduğunu düşünmüyorum. Aslında var ama enteresan da pilot tercihleri var şüphede kalıyorum. Ama yinede belki klasik AGF tercihi olacaktır. Ancak yinede (4) numaralı ERBABAM BANKOM dur.

7.KOŞU: Yine bir (4) AMANKAYA fobisi ile karşı karşıyayız:))) Cidden bu rakiplerine boyun eğmemesi gerekiyor ancak bu mesafede de sanki sorun çıkaracakmış gibi geliyor. Son yarışında geçildiği  (6) GÖZYAŞI GECESİ ilk rakibi olarak yazıp sigorta olarakta  (5) DERİN SULTAN ve (8) MY SULTAN ilave edeceğim. Nasıl sigorta ama? :))) artık geçeyim bu ayağı bir zahmet. 

8.KOŞU: Burada yanılıp yanılmadığımı çok merak ediyorum. Gerek kalite gerekse son yarışına istinaden yanına at yazmaya elim gitmedi. Yani görüşüm odur ki kötü koşarsa hepsi olur. Yüzde 60 larda AGF beklediğim  (2) numaralı THE WORLD IS YOURS BANKOMDUR. 

9.KOŞU: (5) LİRA LİRA alternatif bankom olup sıralamam şablonda olacaktır.

1. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 7-6-9-1-10

2.AYAK: 4-5-8

3.AYAK: 3 TEK

4.AYAK: 1-3-4-5-7-9-11

5.AYAK: 4-2-3-8

6.AYAK: 4 TEK

2. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 1-3-4-5-7-9-11

2.AYAK: 4-2-3-8-7-5

3.AYAK: 4 TEK

4.AYAK: 4-6-5-8

5.AYAK: 2 TEK

6.AYAK: 5-6-2-1-8-7

Not: 1. Koşuya (10) PERCEPTİON ilave olmuştur. (4). Koşuya  (11) TARSANAS ilave olmuştur. 5. koşuya (5) HAYAL DUNYASI ve (7) ASLAN SÜTÜ ilave olmuştur. 9. KOŞU dan (9) ve (12) nolu safkanlar çıkarılmıştır.  

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

42
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

2.koşu yordu galiba :) Bol şanslar

bilge
Üye

Selamlar bombaci bolsanslar azmireis birazdaha on planda gibi

bilge
Üye

Birinci altili icin bildirimine tesekkurler biraz acarsan mevzuyu sakincasi yoksa

admin
Yönetici

iyi geceler arkadaslar

bilge
Üye

İyi geceler tesekkurler bombaci

Hakan
Ziyaretçi
Hakan

Sasaninin orda son yarisinda starttan hic cikmayan aslansutü nü ihmal etmeyelim at şahlandığinda start vermislerdi eger sorun yasamazsa ben cok şansli oldugunu duşunuyorum

Bilal Şimşek
Ziyaretçi
Bilal Şimşek

Bombaci kardes hayal dunyasi icin extra bi yorum alabilirmiyim

kofanadan
Üye

bombacı admin her zamanki gibi hazırsınız helal olsun bolşanslar.

kofanadan
Üye

akşam yarışı izmirde yanınızdayım.

taha
Ziyaretçi
taha

Slm bombaci sansin bol olsun sevdiklerin hep yaninda olsun sagilar usta

ERKAN
Üye

bol şanslar kardeş.. olacakmı şablonda değişiklik..

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Merhaba arkadaşlar. Bombacı kardeşimin yorumları için teşekkürler. Ben bugün Bombacı ile pek uyuşamadım. ERBABAM büyük ihtimal Agf çıkacaktır ama ben AZMİREİS oynayacağım. Son yarışında bir şanssızlık yaşadı. Bir önceki yarışında ULUER i az kalsın geçiyordu. O yarışta S.Boyraz vardı üstünde. Bugün A.Çelik. Sert jokey tercihi doğru bence. Ayrıca at galoplarında uçuyor. 1200 – 1.20,0 1000 – 1.06,0 sonu 26.5 R arap galobu mu olur? Bu bildiğin kötü ingiliz galobu. Kilo avantajını ve ezici handikap puan farkını söylemiyorum bile.. AZMİREİS bugün geçilirse benim için çok şaşırtıcı olur. Bombacı kardeşimin bahsettiği TURGUT USTA da bence çok şanslı. 3 yarış önce 1400 de rakipleri CANKURTBEY ve SASANI KAPLANI ile kilo kiloya koştu. Yakın ara 4. oldu. Bugün yarış kısaldır. TURGUT USTA zaten önde gitmeyi seven ama sonlarda da verebilen inatçı bir at. Rakipleri ile 10 kilo farkı var. Üzerinde sinek taşıyor. Bugün önde kaçıp düzlüğe 3-4 boy avantaj ile çıkabilirse, Kaplan olsan, kurt olsan, Şansın küple dolu olsa bile, yakalaman hayal dünyanda tatlı bir düş olarak kalır candostum. 😊😊😊😊 Herkesin Şansı bol olsun.

ERKAN
Üye

dostum ayrıca ilk ayak 7/2 eküri

Azor Ahai
Üye

O yazmadığın alkanhan virajı avantajlı dönerse inatçılığı sayesinde burdaki hiç bir ata geçilmez :))

EggE
Ziyaretçi
EggE

Selam bombacı..
Ilk ayak ya Dyce Roller tek yada hepsi ama bu kaliteyi tek atmadan edemeyeceğim..Ikinci ayakta sayabildiğim 5 tane seri safkan var yani yarış baya hızlı gidecek ben üç safkanla geçmeyi düşünüyorum 1-5-7.. Üçüncü ayakta Erbabam bitirmeye çalışacak ama Baydarşah ve Azmireis gibi iki tane sağlam sprinter var yani bilemedim.. Dördüncü ayak galiba bilinen iki at yeterli..Beşinci ayaktada bilinen iki at yeterli.. Son ayak ben H15 3 yaş ingiliz görünce hiç incelemiyorum %80 hafif kilolu sürpriz oluyor 7 nodan 14 noya yazıyorum..Bol şanslar

EggE
Ziyaretçi
EggE

Yorum için sağol bombacı bi düşündümde o zaman ilk ayağa iki at yazıp Erbabaı tek geçebilirim ama yinede içimden geçileceği geçiyor

Adrian
Üye

Eline sağlık bombacı kardeşim

ERKAN
Üye

..

silivrili
Üye

Bol şanslar bombacı

atlara fısıldayan
Üye

bol şans bombacı epeydir twitterden yayın yapınca seninle eski güzel kuponlardan takılamadık.. baktım tekler aynı sana desteğe geldim… bi yavru kondada ben paylaşıyım..) HERKESE BOL ŞANS…

Azor Ahai
Üye

Kalantor :)

ERKAN
Üye

8 atta yok:))

ERKAN
Üye

urfayı arar olduk

Savasci
Üye

Bugün,Yanına yaklasamadık gelen atların.)))

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.