20 TEMMUZ İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ

1.AYAK Orijini Sadler’s Wells Northern Dancer gibi aygırlara kadar dayanan 3-URLA ZAMANI yarış sprintinde iyi gözükmüş. Etkili binicisi idaresinde kazanmasını bekliyorum. 10-SEMPATİKGÜZEL ekürisinin en yakın rakibi olacaktır. Starttan iyi çıktığı taktirde çok hazır olan isim 1-ORİJİN OSMAN hata affetmez.

2.AYAK Devamlı birbirlerinş geçen istikrarsız kısrakların bir araya geldiği koşuda sürpriz bekliyorum ve koşunun kapatılmasını öneriyorum.

3.AYAK 3-NOW OR EVER ilk strtı olmasından etkilenmez ise kazanması en normal sonuç olur. Grubun hazır taylarından 9-MY LUCKY GIRL bu tayın tek rakibidir.

4.AYAK 2-TAYFUNER ilk çim koşusu olmasına rağmen kazanmaya yakındır. Bankom.

5.AYAK 4-TANATAr çıktığı gibi bitirmeye yakındır bankom.

6.AYAK Grubun yüksek performanslı ismi 9-WEMBLEY favorim. Orijini ile dikkat çekip kıpırdanan 10-SON OF SEA ağır kilolarına rağmen kalite isimler 6-BULBASAUR ve 3-PRINCESS ADA hata affetmeyeceklerdir.

3.1
HEPSİ
3.9
2-TAYFUNER
4-TANATAR
9.10.6.3
KUPON: 12 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: İSTANBUL UZMANI SAATÇİ KAAN

Avatar