20 ŞUBAT 2020 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (RISING)

Öncelikle bugün İzmir’de ilk defa start alarak koşu hayatlarına başlayacak tayların ayakları düz bassın diyor ve ilgililerine başarılar diliyorum.İzmir’de olacağını düşündüğüm Mustafa kardeşimize de başarılar diliyorum.

1.AYAK: Uzun süredir idmanda olan taylardan çok sevdiğim Lozan’ın anne kardeşi olan 6-POWERMAN , yine uzun süredir hazırlanan ve Özcan’la deklare olan 4-KING JIM KEY , Mustafa kardeşimizin daha önce müteakip kereler bahsettiği Kurtel ekürisine ait 9-MEVSİM ve start aldığı 6 koşunun 4’ünü kazanıp diğer ikisinde tabela yapmış Jıngle Man’in kardeşi 8-KEEP ON DREAMING koşu içinde rakiplerine göre daha şanslı olduklarını düşündüğüm isimler. 3-GO CYCLONE ve 11-SOUL OF THE TIME sürpriz olarak eklediğim isimler.

2.AYAK: Lady Biscuit,Arbitratör,Over All gibi safkanların yüksek tempoya çıkaracağı koşuda sonlarda kuvvetli gelecek olan 3-FRESH YOURSELF ve 2-GIALLO RAGAZZA eşit şans tanıdığım isimler. Seri isimlerden ön grubun hemen arkasında koşuyu takip etmesini beklediğim 1-OVER ALL çok iyi form durumu ile rakiplerinden erken sıyrılabilirse potayı bulabilir.

3.AYAK: Akarca Khan ve My Royal Sun gibi iki seri safkanın olduğu bir koşu..İkisi de iyi isim ama 2-MY ROYAL SUN’ın sınıfı tartışılmaz, üstelik çok da formda..Bu yüzden nezdimde ilk şanslı safkandır.Öndeki kapışmadan istifade edebilecek,arkasına eküri desteğini de almış 5-HAS ve geçen sezon grup koşularda başarıyla boy gösteren 6-MUAMMER BEY diğer şanslı safkanlar.

4.AYAK: 1-ROMEO koşuya tempoyu verecek, aynaya kadar da gitmek isteyecek, o kesin. Elden kaçırmadan yakın takip etmek isteyecek iki safkan olabilir, biri 5-Oğuzboylu diğeri 2-Rusdamat. Onlarda ne kadar yakın takip edeler, ya da Romeo ne sertlikte tempo verir tamamen taktiğe bağlı. Bu şartlarda 1-ROMEO sonlara kadar tempo veren, bitti dediğiniz anda tekrardan yarışa başlayan inatçı yapısı ile kazanmaya en yakın safkan.Ben potaya kadar hız kesmeyeceğini düşünerek tek yazıyorum.

5.AYAK: Bu koşuda da kilosu ağır da olsa 1-ŞİFNE EFESİ sert temposu ile koşuyu domine etmek isteyecek, ama stili rakipleri olduğunu da göz ardı etmemek gerekir. Benim rakip olarak gördüğüm safkanlar ikisi de aradan dönen safkanlar. Biri idmanlarını da yaptıran pilotu ile şampiyon Uçanoğlu’nun kardeşi 3-BAYUÇAN , diğeri de galoplarını göremesek de 2-GÖKTEKİNOĞLU.

6.AYAK: 4-OĞLUM GÖKTUĞ, 9-RIVIERA, 7-DOĞUŞUN KIZI ,5-WARM HEARTED, 2-BY THE TIME ve 3-EKSPRESSO şans verdiğim safkanlar.

ALTILIM:

1.AYAK: 6,4,9,8,3,11

2.AYAK: 3,2,1

3.AYAK: 2,5,6

4.AYAK: 1

5.AYAK: 1,3,2

6.AYAK: 4,9,7,5,2,3

Herkese bol şanslar.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: RISING

RISING
122 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar dilerim Rising.

Son ayak hangi at kazanırsa altılı ne kadar verir özelliği yayında.

Günlük altılı sonuçlarını takip edebileceğiniz gibi 5. ayakta altılının ne kadar vereceğini tahminen öğrenebilirsiniz.

İncelemek için bağlantıyı tıklayın.

https://www.bankotahminler.com/altili-sonuclari/

Mustafa 1324

Rısıng şansın bol olsun bugün için 11 zaten süpriz isimdi ama herkezin dilinde olan Bi safkandı çoğu ant. Dostumda 2 attan biri 11 di 10 numara için söylenecek bişey yok nasıl kaybeder dicem at yarışı bu oluyor deklare gününden itibaren sahanın bankosu oydu eğer benim yazıma istinaden özcan avcı diğer dostlar ikili çifte alan varsa haklarını helal etsinler

Ozcan bek

Mustafa Dostum aşk olsun sana helal olsun ne demek böyle düşünme rahat ol yarına bakalım dostum

Nolisi Dolisi

Mustafa dosrum at yarışı bu kesin diye bir şey yok. 1 numara ekstra koştu Tokaçoğlu o kadar avans vermese kazanırdı muhtemelen bence attan çok jokey yazılacak bir kayıp.

Mustafa 1324

Admin tebrikler güzel uygulama

admin

Teşekkürler Mustafa. Yarın için son haberleri merakla bekliyoruz.

Ahmet29

Admin kardeş altili en kadar verir yazmışın yanlışmı ne

admin

Düzelttim kardeşim :) Bol şanslar

Mustafa 1324

Yarın İzmir için bişeyler yazmak istiyorum biraz uzunda olabilir kusurakalmayın kazanır kazanmaz o ayrı bişey ama ben şahsım adına söyliyeyim o kadar endamlı kurnaz kuvvetli Bi kısrak az gördüm sebebi ise geçen sene bu zamanlar sahaya gelen gardaşım mustafaya teslim edilen “mevsim” coll to Victory New your ve şuna kadar İstanbulda ve bursa İzmirde grup ve kv de koşan bütün kurtel safkanlari ile beraber idman yapan start provalarına beraber gören kısrak hepsinle resmen dalga geçer gibi idmanları yapıyordu taki düşüp eyer vurulan kısımdan omzunu kırasaya kadar bu şekilde bile kimseye idmanlarında geçilmedi bu sakatlık koşmasını 3 ay geri attı tam iyileşti derken ayakta sıkıntı çıktı ayakları dağlandı gene geri attı yarışa 20 gün kala tırnaklarını fazla aldıklarından 40 gün geri attı tekrar kurtel bu kısrağın endamına hasta olduğu ve idmanlarını beğendiği için İstanbula götürmek istedi bursa ekibi İstanbula gitmek istemediği için bütün idmanları en az 2 saniye fazla yazdırıldı en son 15 gün öncesi arif kurtel bursaya geldiğinde 3 yaşlılara bakmak için gazi öncesi 3 yaşlıların durumunu öğreniyor bu kısrağın idmanını izledi üzmeyin bunu ilk yarışını kazansın direk grup atı bu dedi başkada koşturmayın dedi buna bizzat şahit oldum kumu fazla yok uzun çimde geçemeyeceği at yok benim nezdimde çimler başlasın çok ses getirecek 1 haftadır kurnazlığından toplamaya başladı ant.gene geri çekmek istedi Mustafa koşsun dedi artık o sebeple İzmire kayıttı yapıldı deklare yapıldığı günden itibaren bütün safkanların idmanlarını toparladılar sadece 1 tanesi onu zorlar gibi Mustafa gardaşım şimdiye kadar hiç şartlı 1 yarışını kazanamadı mesela günyeli gelinağa gibi onun tek dez avantajı bu ama bu kadar sıkıntıyla onuda atlatsın artık ben tüyü kadar kazandırsın şansı yolu açık olsun diyerek kazanacağını düşünüyorum kendi atım koşarken bile bu kadar heyecanla beklememiştim şimdiden bol şan olsun herkeze

Buca06

Ayakları düz bassın, verilen emeklerin karşılığının alınması temennisiyle kolaylıklar diliyorum.

Mustafa 1324

Teşekkürler Buca

Mustafa 1324

İnşallah rısıng

Reis

Ayakları düz bassin yolu bahti açık olsun bi gün inşallah denk geliriz mustafa…Turgay başkandan selam olsun…)))

Mustafa 1324

Reis teşekkürler bursada isen her zaman denk geliriz

Ozcan bek

Hepimiz duaciyiz emekleriniz boşa çıkmaz inşallah herşey sabırla olsun

Mustafa 1324

Eyvallah ozcan inşallah

Ozcan bek

Dostum nasılsın mevsim için ayakları düz basın
Oyunun varmı varsa gonderinsen iyi olur hep beraber bulalım 👍

baranovici

Mustafa1324 MEVSİM için ilgililerine bol şanslar diliyorum. Duyumlarını ilgiyle takip ediyoruz gelir/gelmez sıkıntı yok herkes yazıp yazmamakta özgür:)

Mustafa 1324

Eyvallah baranovici samimiyetin için

ihatar

Mustafa kardeşim oyuna bir süre ara vermiştim ama bugün MEVSİM in hatırına bir oyun yapacağım. Teşekkür ederim dostum tüm açıklamalar için. RASTGELESİN🏇👍🐞

Mustafa 1324

Bol şans olsun tam istenilen kıvamda değil çok sakatlık yaşadı ama onlara rağmen zımba gibi özellikle padokta dikkatle izlemi tavsiye ederim zaten Mustafa kardeşim gezdirerek padokta farkını gösterir hemen yapısıyla

Murat

Hangi tay bu mustafa 1324

Mustafa 1324

9 numara

SANAL

İZMİR

1.Ayak : 2,4,6,9,11
2.Ayak : 1,2,3,4,5
3.Ayak : 2
4.Ayak : 1,3,5
5.Ayak : 1,2,3,4,5,6
6.Ayak : 2,3,4,5

Değerli RISING ve tahminciler ;
My Royal Sun her zamanki gibi kuracağı sert tempoyla kazanmalı.
Bol şanslar.

AVCI

İZMİR

1.ayak…9.11
2.ayak…tatlı bir süprizle başlayalım 4 ( HAZELNUT ) TEK
3.ayak…2 ( MY ROYAL SUN ) TEK
4.ayak…1.2.3
5.ayak…1 ( ŞİFNE EFESİ ) TEK
6.ayak…HEPSİ

BOL ŞANSLAR
MUSTAFA1324 GARDAŞIM NASILSIN ( MEVSİM ) AYAKLARI DÜZ BASSIN

Mustafa 1324

Saol avcı sen nasılsın dostum

Buca06

Bol şanslar AVCI

legrunt

Bol şanslar sevgili Rising :) Başarılarının devamı diliyorum kardeşim. Adminim Altılı ne kadar verir ile yaptığın uygulama tam isabetle devam ediyor. Bunun için ayrıca teşekkür ederiz. Sitemiz güzelleşiyor. Hep birlikte daha güzel günlere inşallah. İzmir yorumum birazdan olacak.

admin

Biz teşekkür ederiz, enerjiniz bizi de canlandırıyor.

derince

İzmir çift haneli ikramiye günü.
İlk ayak kalabalık geçeceğim den Mustafa kardeşimizin bahsettigi mevsim yazmamak ayıp olur.
Benim favorim tutumlu ekurisinin her zaman sahaya hazır gelmelerinin yanı sıra jungle MAN gibi sınıf ismin anne kardesi olması , ve bu ekurinin özel pilotu Ayhan ile 8 keep on dreaming olacak…
Hatta onu banko atıp ufak bişey yapmayı düşünüyorum.
Sıralama 8769-11-24

2.ayak
Over All bu gruba bu kiloyu vermesi gerekir bankom

3.ayak
Bu aralar her an yarış alabilecek ova kartalı tempodan dolayi favorim
Rakipleri 126

4.ayak
Temposunu bozacak isim olmamasi nedeniyle
Romeo bankom

5.ayak
Araya rağmen bay uçan favorim.
Rakipleri 2461

Son ayak yine
Anne kardeşlere bakınca
Askoroz ve agacelik gibi isimlerin kardeşleri
2_4 favorim..
Rakipler İzmir’in tanınmış ismi rampoldi yavrusu riviera ve aslan ogeday görüyorum..

39.20 tl

Basta Mustafa kardeş tayına ve kendisine
Sonra tumsiteye başarılar …

Mustafa 1324

Derince teşekkürler dostum sana bol şans olsun

demirfaruk

AYAKLARI DUZ BASSIN.SANSIN,BAHTIN ACIK OLSUN KARDESIM.

cetinyufka17

İzmir altılım
4.6.9.
1.2.3.
2
1.5
1.4.5.
4.5.7.
Şansınız bol olsun

legrunt

İzmir,

1. Ayak : Bir nevi açık koşu olarak kabul edilen Şartlı1 Lockton koşusunda taylarımzın ayakaları düz bassın diyerek yorumlarımız yapalım.
Orjin ve idman görüntülerini beğendiğim taylar sırasıyla Ekürilerden 6 Power Man, 11 Soul Of Time, 4 King Jim Day, 3 Goy Cyclone, 8 Keep Of Dreaming, 2 Dorian ve değerli kardeşimizin tavsiyesi ile 9 Mevsim

2. Ayak : 1 Ower All kilosuna rağmen alternatif tekim. 1,27 içinde koşarken Ower All gibi uzak kazanan ve rakibinden 10 kg daha hafif koşan 5 Arbitrator bu ayağın kaleleridir.

3. Ayak : 2 My Royal Sun %50 üzeri agf çıkmasını beklediğim bir at. Oldu ki bir sıkıntısı var. Uzun zamandır iyi bir Jokeyin binmediği eküri desteği ile 3 Ova Kartalı ve İzmirin bıçkın çocuğunun tercihlediği 6 Muammer Bey ile rahat bir yarış izleriz.

4. Ayak : Öyle enteresan bir yarış ki!! Normalde 1 Romeo yu tek atardım. Ancak hayatında ilk defa 1600 koşacak 2 Rus Damat kafamı karıştırıyor. Ee 3 Alptuğ Han Mehmet Kaya idaresinde sınıf atladı. 5 Ninoşun Oğlu 3 te 3 yaptı. Adanada ki muhteşem yarışları sonrasında pilotuna kavuşan 5 Oğuz Boylu yazmadan olmaz. HEPSİ diyerek gelecek hiç bir at’a tek düşünmüştüm diye hayıflanmam :))

5. Ayak : 1 Şifne Efesi’ne gel sana hazır yarış veriyoruz demişler :)) Tabii ki bu benim düşüncem. BANKO

6. Ayak : Sırasıyla 1,3,4,5,7 ve 2 hoş 2 yi zoraki yazıyorum :))

1. Ayak : 6,11,4,3,8,2,9
2. Ayak : 1///5
3. Ayak : 2,3,6
4. Ayak : HEPSİ
5. Ayak : 1 Şifne Efesi
6. Ayak : 1,3,4,5,7,2

Tüm şablon 88,20 TL ben böyle yatıracağım.
Ayrıca Değerli kardeşimiz Mustafanın Mevsim ile tek atarak 5nci ayağa at yazıp bir kupon daha yapacağım.

Adminim, Rising başta olmak üzere, Buca06, Avcı,Mustafa1324, Baranovici,Sanal, Derince, Stalingrad, Gizli,Eruhlu, The Banko, By patron,Sivaslı hemşehrim’e, Özcan Bek,Çetin Yufka,Aksaşlı, Enderpaşa, HakanP, BİBİDİBABİDİBU, BAMBAM,Kavas, Aliboyla, Muhterem, İsland17, erol Namlı,Nolisi Dolisi, demirfaruk,Kral Artur, Mak Fırat,Reis. O gemi buraya gelecek, RaMan,Dodin ve adını hatırlayamadığım tüm site sakinlerine bol bol şanslar dilerim. Selamlar, Sevgiler

Mustafa 1324

Selamlar bizden olsun üstad

admin

Bol şanslar olsun

Sivasli

Saygılar ve selamlar

baranovici

Bol şanslar Legrunt:)

demirfaruk

BOL SANSLAR LEGRUNT KARDESIM.

erol Namlı

bizden de sana sevgiler legrunt kardeşim bol şanslar diliyorum şablon harika bende şifne efesini tek düşünüyordum şimdi kesin tek oldu yazdığımız gibi gelsin

island17

Bol şanslar👍

Buca06

Bol şanslar Legrunt, dünün devamı olsun. :))

enderpasa

Herkese selamlar ve bol sanslar.izmir de yagmur cok.yorumlarda degisiklik varmi..

Turbey

Burda herkesin emegine sağlık herkes aile ortaminda yazıp çiziyor bende yıllardır takip ederim nerdeyse hic yazmadan bütün yorumları okurum teşekürler inşallah daha iyi daha guzel günlere yorumlara

admin

Selamlar Turbey

legrunt

Bu da Mustafa kardeşimin atı içi olan kurgum.

1. Ayak : 9 MEVSİM
2. Ayak : 1,5,3
3. Ayak : 2 My Royal Sun
4. Ayak : HEPSİ
5. Ayak : 1//3//4
6. Ayak : 1,3,4,5,7,2

Bilgi Paha biçilemeyen tek şeydir.

legrunt

Dün İStanbulda dikkatimi çeken atlardan bir tanesi de son ayakta ki Makaracı Çocuk oldu. Kim binerse binsin bir daha ki yarışı tek olur. Unutursam hatırlatın lütfen :))

legrunt

Değerli kardeşim Turbey.! Bizler burada gönül koymaya değil gönül birliği yapıp kendi oyun sitilimize yakın arkadaşların oyunlarından feyz alarak kupon yapıyoruz. Bazen yanılıyor, bazen de hep birlikte gülüyoruz. Bu arada Fezy aldığımız derken selam vermeyi unuttuğum. Ekolüm Bombacı, isabetli yorumları ile Adrian ve Yavuzhan41,ByCreed,Ertanbey, Can911,Commandante,Mehmet28 e de selamlar olsun.

AVCI

Arkadaşlar bir at üzerine dikkat cekeyim HAZELNUT 50 kg koşuya katılacak D.Palaur idaresinde yarışa katılacak bu kadar düşük kilo ile bu gruba hakim olucağı kanaatindeyim K DB takısını takdıkdan sonra formunda göze çarpan yükselmeler var yarın ben tek olucak 2 ayağa fazla at yazan arkadaşların kuponlarına eklemek isteyenler ekleyebilir RISING kardeşim 3 at yazıyosun rica etsem yerinde varsa eklebilirmisin tabi herkes bütçesi dogrultusunda oyun yapıyor ben herzaman yazmam kardeşim bana çok güven verdi birdaha inceleyebilirsen iyi olur hayırlı geceler

Biratakan1907

Merhaba arkadaşlar,
İsabetli tahmin,bol şans ve bol kazançlı bir yarış günü dilerim. Kanımca İzmir misli biter , bir kaç isim var ki bu rakipleri bir arada bir daha zor bulur. Lafı uzatmadan yorumlara geçeyim.

1.ayak Mustafa arkadaşımızın yazdıklarını okudum,kesinlikle dikkate alacağım. Ben de size bir duyum atı söylemek istiyorum , hatta bu ismi gece 01,30 sularında çok güvendiğim bi kaynaktan öğrendim 3 GO CYCLONE . Çetin Ok’un ilgilendiği ve bir nevi ödüllendirilip üzerine deklare edildiği bu isimi en azından eklemenizi öneririm. Misli kuponumda tek yazacağım. İdman pistinde beğendiğim 6 POWERMAN , 8 KEEP OF DREAMING , 10 PERFECT RHYTM , 11 SOUL OF THE TIME çok atlı kuponumda olacak isimler tabii ki 9 MEVSİM’i de ekleyerek. 1 BAYPAGY de idman pistinde fena görünmüyordu.
2.ayak 1 OVER ALL kazanır bende banko . Rakip arayanlar 3 FRESH YOUR SELF ve 2 GIALLO RAGAZA yani Gökhan Kocakaya’nın indiği ve bindiği atlar.(Özellikle 3 idmanlarda çok rahattı.)
3.ayak 2 MY ROYAL SUN starttan çıkmaz , koşarken jokeyi üzerinden düşmez ya da devrilmezse diğer 6 isim arkadan kuyruğuna bakarlar. Bende banko.
4.ayak içinden çıkamadım hepsi diyelim rahatlayalım.
5.ayak Ha My Royal Sun ha 1 ŞİFNE EFESİ. İKİNCİYİ BİLMEK DAHA ÖNEMLİ. Bende banko.
6.ayak İdman pistinde çok beğendiğim iki isim var, biri plase/favori diğeri sürpriz 4 OĞLUM GÖKTUĞ ve 6 AMARANTHINE.

Şansınız yanınızda olsun , bol şanslar.
Güzel İzmir den selamlar…

Misli
3
1
2
H
1
4
altılı kuponum

3,6,8,9,10,11
1
2
H
1
4,6

Hüseyin

Rısıng derince ve tüm arkadaşlara bol şanslar derince dün tabeladaki 1numara için tebrikler 4 liralık bir beşli yaptım baba Memduh tek senin bir numara tek beşlininin ikinci ayağı ndaki ekürilerden onu yazayım bunumu yazayım dedim dikencik ekürisini tercihledim 3 bini kaçırdım bedavadan

derince

Tşkler Hüseyin.
Kenarından siyirmalar başladı yine.. sağlık olsun

Eruhlu

Bol Şanslar Arkadaşlar
Izmir
1. Koşu. 4
Altili
1. Ayak. 2,5,6,8,3,4
2. Ayak. 1,5,3,2,4
3. Ayak. 2. Banko
4. Ayak. 1,2,3,4////5
5.. Ayak. 1.2
6. Ayak. 2,3,4,5,7,9

baranovici

Günaydın. Hayırlı işler olsun herkese. Emegine yüreğine saglık sevgili Rısıng:) “Son ayakta hangi at kazanırsa altılı ne kadar verir” kolaylıgı için teşekkürler admin:) umarım o heyecanı yaşama fırsatı nasib olur hepimize. Bol şanslar arkadaşlar

admin

Çok heyecanlı olacağı kesin :) Bol şanslar.

baranovici

İZMİR
3.5.6.7.9.11
1.2.3.4.6.7
My Royal Sun
Alptughan ( Vanlımaho’nun gelip 56.000 tl veren altılımı yatırmıştı inşallah telafi eder)
1.2
Hepsi

baranovici

2.3.6.7.9.11
4.5.6.7
1.2.4.6
3
1.5
4

baranovici

Bu sefer olsun be Allahım:)

baranovici

Alptughan!! Lütfen kazanırmısın bu yarışı🙏

admin

Rastgele Baranoviçi.

baranovici

Adminim Müslüm Baba’yı dinleyeceğiz yine galiba!

admin

Müslümlük bir ikramiye yok henüz :)

baranovici

Olmadı Rısıng:( Sonraki oyunlar için bol şans olsun

AVCI

TSNE207-DE11-5DF2Koşu Tarihi2020-02-20HipodromŞirinyer HipodromuBahis türü6’lı GanyanKoşu2Bahis sayısı280Misli1Tutar19,60 ₺

1.Ayak

2 – DORIAN

3 – GO CYCLONE

4 – KING JIM KEY

6 – POWERMAN 

8 – KEEP ON DREAMING

9 – MEVSİM

11 – SOUL OF THE TIME

2.Ayak

4 – HAZELNUT

3.Ayak

2 – MY ROYAL SUN

4.Ayak

1 – ROMEO

2 – RUSDAMAT

3 – ALPTUĞHAN

4 – NİNOŞUN OĞLU

5 – OĞUZBOYLU

5.Ayak

1 – ŞİFNE EFESİ

6.Ayak

1 – ASLAN OGEDAY

2 – BY THE TIME

3 – EKSPRESSO

4 – OĞLUM GÖKTUĞ

5 – WARM HEARTED

7 – DOĞUŞUN KIZI

9 – RIVIERA

10 – UPPER LIP FACE

Mustafa1324 saol kardeşim bende iyiyim MEVSİM atınız beklentilerinize karşılık verirde baharın ilk cemresini düşürür.bol şanslar şimdiden

Mustafa 1324

Sevgili avcı teşekkürler

harbiden

Herkese Bol Şanslar Dilerim.

1-2-3-7-9
1-2-3-4
2-3
1
1-2-3-4-6
H

TOPLAM TUTAR 140 TL

erol Namlı

BOL ŞANSLAR SİTENİN TÜM YORUMCULARINA RISING EMEĞİNE SAĞLIK KARDEŞİM gelelim egenin incisi İzmirin programına yeni koşacak tayların ayakları düzbassın inşallah ilgililerinin yüzünü güldürsün diyelim benim tahminim ne olacağını kestirmek zor fovorim 2dorıan ama hepsi diyeceğim Bi ufak kuponda ikiyi tek atıcam gelelim ikinci ayağa over all bu guruba kiloyu satar ama 6.lady bıscuıt. yazmamak olmaz ben iki atla geçiyorum üçüncü ayak 1.2.3.6. Dördüncü ayak hepsi beşinci ayak. 1.şifne efesi çıktığı gibi bitirir bir turdaha atar benim görüşüm yanına at yazmak istiyorum derseniz 2.göktenin oğlu derim yüzyetmiş dokuzgün ara vermesine rağmen rakip olarak onu görüyorum. son ayak. 2.benim fovorim yanına 4.10.yeterli bol şanslar diliyorum

erol namlı

teşekkürler kardeşim hepimize bol şanslar diliyorum

island17

Küçük kupon yapıp,bombaları bekleyeceğim:)

3,9 (9’u Mustafa’nın önerisi ile ekledim:)
4,1
2,6 (Muammer Bey grup koşuları koşmuş bir isim.Geçerse belki o geçer diye yazdım)
H
1,3,6
4,6

Bol şanslar arkadaşlar

demirfaruk

TUM ARKADASLARIN SANSI BOL,BAHTI ACIK OLSUN
IZMIR
6,4.9.8.2
1.5.3.6
2.6.3
4
1.3.4
4.5….7

demirfaruk

SANADA BOL SANS RISING

Nolisi Dolisi

Eline sağlık Rising,
Bugünkü kurgumuz da benzerlikler olmuş. Bence 200-2000 tl arası ikramiye beklentisinin gerçekçi olduğu bir program. Gelelim kurguya,

1.Ayak
İlk ayak Şart-1 bir mücadele ile başlıyor. Bu yarışlar riskin yüksek olduğu yarışlar olsa da benim hem orijin hem de çalışmalarındaki görüntüsüyle çok beğendiğim 6 POWERMAN Banko tercihim olacak. Umarım beklediğim rahatlıkta bir yarış yapar.

2.Ayak
Burada sürpriz aramanın aşırı maceraya kaçmak olduğunu düşünüyorum. 1,2,3 ayrımsız bir şekilde büyük ihtimalle ilk 3 sırayı paylaşırlar.

3.Ayak
Ekürilerden birinin My Royal Son’ı bozmaya koşacağını düşündüğüm için sürpirz beklentimin olduğu bir yarış. Grubun atı olmadığını düşündüğüm 7 Poyazdağı dışındaki isimler kuponumda olacak. 1,2,3,4,6.

4.Ayak
Şu İzmir’in kısa mesafe Kısa Vade Arap yarışlarından çektiğim kadar hiç bir şeyden çekmedim diyebilirim. Oğuzboylu gününde olursa (Jokeyini filan düşürmezse) bu grubu geçmesi gerekir. Risk almak istesem tek bırakırdım ama sütten ağzım yandığı için yoğurda üfleyerek dalıyorum. Hepsi.

5.Ayak
ŞİFNE EFESİ ve dün Kingdom of Fire ile güçlü rakiplerinin arkasında 3.cü kaldıktan sonra attan inişi esnasındaki hırslanmış yüz ifadesi yüzünden Katma Değere ganyan atıp kazanmamı sağlayan Özcan Yıldırım yeniden buluşuyor. Ciddi bir rakip göremediğim için günün ikinci banko tercihim olacak.

6.Ayak
Sürprize daha müsait olarak gördüğüm Şart-1’de tercih ettiğim isimler 2,4,5 öncelikli 6,9 sürpriz şansını verdiğim isimler.

Kuponum:
6
1,2,3
1,2,3,4,6
1,2,3,4,5
1
2,4,5,6,9

Tutar: 26,25 tl

Akmasa da damlayan, yüzlerin güldüğü bir gün olması dileğiyle…

Nolisi Dolisi

Mustafa arkadaşımızın paylaşımını okuduktan sonra 1. ayağa 6,9 normal ikilisi çok aklıma yattı bir miktar şansımı deneyeceğim. Banko tercihlerimden vazgeçmesem de eğer ilk ayaktan yatarsam 2. ayağa Avcının tavsiyesiyle Hazelnut ekleyerek 5liye giderim gibi gözüküyor. Herkese bol şanslar…

KARAMEHMET

İzmir tahminim
1:koşu,6.11,2,4,9,10,7,8,5,3
2:koşu,1,3,5,7
3:koşu,1,2,6,7
4:koşu,3,1,
5:koşu,3,7,1,6,2,4,5,8
6:koşu,7 ( 112,TL )
Bol şanslar dilerim arkadaşlar
Adminin selamlarteşekkür ederim.(ARISTOCRAT)

dodin67

Merhaba
İzmir Naçizane.. Herkese Bol Şans
1.Ayak
2 – DORIAN
2.Ayak
1 – OVER ALL
3.Ayak
2 – MY ROYAL SUN
3 – OVA KARTALI
4.Ayak
1 – ROMEO
2 – RUSDAMAT
5 – OĞUZBOYLU
5.Ayak
1 – ŞİFNE EFESİ
2 – GÖKTEKİNOĞLU
4 – ŞERİFAĞA
6 – DUYGU SELİ
6.Ayak
1 – ASLAN OGEDAY
3 – EKSPRESSO
4 – OĞLUM GÖKTUĞ

Buca06

KENDİMCE İZMİR KUPONUM:

Güzel yorumlara ve temennilere aynen katılıyorum. İyiki böyle bir sayfada yer alıyorum, admin ve sayfadaki ilgililer ile tüm kupondaşlara teşekkür ediyorum. Bol şanslar olsun…

1. AYAK: 9-8-6-4-2-11

2. AYAK: 3-6

3. AYAK: 3 *** OVA KARTALI

4. AYAK: 2 *** RUS DAMAT

5. AYAK: 1-2-4-3-6-7

6. AYAK: 6-5

Sağlık ve bol şans diliyorum….

Angaralı

4,9
Hepsi
2,3,6,7
4 Ninoşun oğlu
1 Şifne efesi
4,5,2,3,9
Herkese bol şans

Sivasli

M E V S Î M
1.2.3.4.6
MUAMMER BEY
H E P S I
SIFNE EFENDISI
1.2.3.4.5.6.7.9.10

BUTUN ARKADAŞLARA BOL ŞANS LAR DILIYORUM.

Barandeniz

İZMİR
2,3,7,9,11,4
3,4,6,7,8
2
1,2,3,4,5
1,5,7
2,4,5
Herkese bolsans.

AVCI

BUCA06 dostum sanada bol şanslar

Mustafa 1324

İzmir için bol şans olsun hepimize
1.ayak öncelikle hepsinin ayakları düz bassın sağlıklı başlayıp sağlıklı bitirsinler ama benim tekim belli mevsim ( saha 4 favori ama 3.ve 10 numaradan etkili Bi yarış bekliyor) 9 tek bende
2. Ayak avcıdan hazelnut aldım yanlarına 1.2.3 ekliyorum
4.1.2.3
3.ayak geçen yarışında da yazmıştım grup yarışlarında bile kafayı kimseye vermez çıkıp bitirir ama ben yanına has yazıcam ve Muhammet bey için aslında sıkıntı olur gibi ama gücü belli yazıcam onuda
2.5.6
4.ayak aslında rusdamat bende önde ama hepsi diyeceğim
5.ayak 1 numara şifneoğlu özcanın kantarmasını seviyor mesafede onluk çok pres yemezse çıkar bitirir.
1 tek
6.ayak 4 numara çok önde yanına 9 ve 2 ekleme yapıyorum bol şans şimdiden

Ozcan bek

Teşekkürler yazdığın gibi kalemin güçlü olsun

AVCI

mustafa1324 dostum bol şanslar yazdığın gibi gelsin

İrfan

Herkese bol şanslar diliyorum.
Ayrıca mustafa kardeşimin şahsen samimiyetinden en ufak şüphem yok gelir gelmez admin’in dediği gibi canlı bunlar.Kısaca yorumların değerli kardeşim.

ramazan

Dubai meydan yedil plase ve altili
6/7/2,3,5/1/5,6/1,3,4/1.2,3,14

stalingrad

1.2.5.9.10.11
4.6.1.3.7.8
2
2
H
2
BOLSANSLAR

İrfan

İzmir altılı.
1.ayak.9…8.6.4
2.ayak.8.6.3…1.4.
3.ayak.2.3.1.7
4.ayak.1
5.ayak.1.7.6
6.ayak.4.6.7
Yazdığımız gibi gelsin dilerim.

Mustafa 1324

Mevsimin solunda olan kısa saçlı Mustafa gardaşımdır

O GEMI BURAYA GELECEK

Mevsime 50₺ ganyan aldik hadi bakalim ayril da gel:)

Buca06

Yağmur usul usul da olsa artarak devam ediyor, koşuları Nasıl etkiler göreceğiz, padoktayım şu anda (9) MEVSİM maşallah iri kıyım, pırıl pırıl güzel görünümlü bir tay, ayakları düz bassın…

Mine

8.9.3.11.6.2
2.3.6.8.1
2
3.5
1
9.4.6.2

Buca06

İlk ayaktan gümletti şartlı 1 koşu 25,05 ganyanla, yazanlara bol şans diliyorum.

Mustafa 1324

Buca inan onun arif kurtel endamına hasta bende yapısına olmadı ama inan bir dahaki yarışa alır startı ağır aldı adapte olmadı sonlarda müthiş ara kapadı

Buca06

Güzeldi sonlara doğru özellikle, emekleriniz boşa gitmemiş ve sonrası için de gitmeyecek, maşallah diyelim.

O GEMI BURAYA GELECEK

Heyecana katilayim dedim:) son dakika yatırdigim kupon…
1) 4, 9
2) 1,2,3,4,5,6,7,8
3) 1,2,3
4) 1,2,3,4,5
5) 1,2,3,4,5,6,7
6) 4 OGLUM GOKTUG (Bankom)

Tutar: 117,60

AVCI

TSN0C3D-E005-5DF2Koşu Tarihi2020-02-20HipodromŞirinyer HipodromuBahis türüSıralı İkili BahisKoşu3Bahis sayısı3Misli3Tutar9,00 ₺

1.At

4 – HAZELNUT

2.At

1 – OVER ALL

2 – GIALLO RAGAZZA

3 – FRESH YOURSELF

Mustafa 1324

Benim için gene iyi koştu kızım sebebi adapte olamadı en arkalarda dönüp adapte oldu çamur olan sahada çok mesafe kapattı bir dahaki yarış çıkar Maiden dan uzun mesafe istediğini dün gece yazmıştım zaten ama o kadar sıkıntısına rağmen kazanacağını düşünüyordum

AVCI

TSN0C3D-E005-5DF2Koşu Tarihi2020-02-20HipodromŞirinyer HipodromuBahis türüSıralı İkili BahisKoşu3Bahis sayısı3Misli3Tutar9,00 ₺

1.At

4 – HAZELNUT

2.At

1 – OVER ALL

2 – GIALLO RAGAZZA

3 – FRESH YOURSELF

Güvendiğim ata sıraalı yapmayacamda kime yapcam

OGEMI

Adminim bugün siteye 5li hesaplama programi lazım:)

admin

Bunu bir görelim de o da olur zamanla :)

AVCI

Baranovici inşallah kazanırsın

baranovici

Sagol Avcı olmadı saglık olsun diyecegiz artık

122
0
Tahmin paylaş.x
()
x