20 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

İstanbul Programında tüm takipçilerimize Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : Dişilerin Handikap mücadelesinin mesafenin kısalmasıyla beraber oldukça zorlu geçeceği düşüncesindeyim. Koşuda eleme yaptıktan sonra şans verdiğim isimler. Bu tip mesafelerde rakiplerine oranla çok daha başarılı olduğunu düşündüğüm ve kilo olarak alışık olduğu kiloyla koşmasına rağmen İstanbul idman pistinde ki hazırlıklarında oldukça iyi bir görüntü çizen 1 SAN MARİNO uyumlu jokeyi Sadettin Boyraz idaresinde koşuda ön planda değerlendirdiğim isim olup, İdmanlarında adeta kanatlandığını düşündüğüm yine bu tip mesafelerin oldukça etkili isimlerinden olup bugün rakiplerinin önünde koşuyu bir solukta bitirebilecek güce sahip 3 DIAMOND DASH, Kalabalık koşularda yol bulma sorunları yaşasa da bugün kendisi için ideal bir grupta koştuğunu düşündüğüm ve yol bulmakta çok fazla zorluk yaşamayacak olan tırnak üstünde duran 5 DIRTY GIRL  ve benim özellikle kum koşularında eksiksiz kuponumda olup bugün İstanbul idman pistinde yaptığı hazırlıklarıyla beraber koşuda sürprize imza atabilecek 8 ALTIN KAFES koşu üzerinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

2.AYAK : Tam anlamıyla karakolluk bir yarış. Mesafenin uzamasıyla beraber koşu üzerinde ön plana çıkan bir çok isim yer aldığını ve birbirlerine yakın bir çok ismin yarış içerisinde koşacak olması koşuyu oldukça sürprize müsait kılıyor. İmkanlarım doğrultusunda kalabalık geçmeyi tercih edeceğim bu zorlu koşuda rakiplerine oranla daha ön planda değerlendirdiğim isimler ; Ağır kilosuna rağmen son idman pistinde ki çok rahat gezintisiyle bu rakipler içerisinde kalitesini ortaya koymasını beklediğim 1 ALEMİN KRALI, ivme yakaladığı formuyla beraber bu tip mesafelerde oldukça diri gözüküp rakipleri önünde koşuları kazanma başarısı gösteren 6 PRATİK NEVZAT, idman pistinde uzun işinde 1.08 e kadar inerken bu yarışına oldukça iyi hazırlandığını düşündüğüm 3 ACARTÜRK , Bursa idman pistinde ki hazırlıklarında zaman zaman bu tip rakipler içerisinden sıyrılıp koşuda ön plana çıkabilecek sert bir sprinter 2 SONEMİR, Kocaeli pisti gibi bir idman pistinde son galobunda 1.09’a kadar inip bugün koşuda ismini birinciliğe yazdırabilecek 4 UZUNBEY , son ikinciliğinden sonra üzerine koyduğu formuyla beraber bugün müsait kilosuyla yarış içerisinde söz sahibi olabilecek 13 BABASELVER, kısrak isimlerden özellikle bu tip rakipleri içerisinde her zaman söz sahibi olabilecek güce sahip 11 TETİNA ve yine son iki startını kazanırken formunun zirvesinde olduğunu gözler önüne seren kısrak 5 ECLİPSE koşu üzerinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

3.AYAK : Koşunun seyir zevkli oldukça yüksek geçecek kendisinin en ideal mesafesinde start aldığını düşündüğüm vermiş olduğu kısa aranın ardından son idmanını Kocaeli pistinde gösterilip oldukça iyi bir galop çıkaran bugün ki rakiplerinin yanında tek dezavantajının üzerinde ilk kez koşacak olan İlker Soyad olacak olmasına rağmen son idmanını aynı Jokeyiyle yapmasıyla beraber güzel bir ikili olacaklarını düşündüğüm rakiplerinin önünde viraj üzerinde rahatlayıp geride kalan rakiplerini ikincilik mücadelesi içerisinde bırakmasını beklediğim 3 BENHALİL kuponumda BANKO tercih ettiğim isimdir.

4.AYAK : Maiden mücadelede ön plana çıkan isimlerden 3 KURABİYE CANAVARI yarın için muhtemelen agf tablosunun üst sıralarında yer alacaktır. Son ikinciliğinden sonra hız kesmeden formunu koruduğunu idmanlarına yansıtan ismin eksik koşması halinde,Kocaeli pistinden kısa bir süre önce koşu koşmuş olan bugün için ters bir yarış çıkarabilecek 4 NAMZET, idmanlarında akıcı gözüken 6 TUMBULYALAZ ve kısrak isimlerden idmanlarda sinyal veren 7 BONJOUR EL SAMAWİ8 HIRSLI koşu üzerinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

5.AYAK : 3 Yaşlı ingilizlerin nefes keseceğini düşündüğüm sonları oldukça heyecan verecek foto finişin birinciliği belirlemesini beklediğim bir yarış. İlk startında çok kolay kazanıp bir sonraki yarışında kazanma başarısı gösteren bugün rakiplerine oranla daha ağır kilosuna rağmen koşuda son idmanlarında ki muntazam işleriyle beraber bugünde koşunun ön planında yer alan 1 FIND THE WAY , ara sonrası gördüğü yarış ile beraber form olarak kondisyon açığını kapatıp bugün sonlarda rakiplerini avlayabilecek sprint özelliğiyle 5 GOLD POLAT, vermiş olduğu aranın ardından bugün usta pilotla sahada olacak olan idmanlarında ki güzel işleriyle kalitesini sahaya koyabilecek 7 ORDER OF THE ROSE, ekürisiyle beraber bugün etkili bir koşu ortaya koyabilecek 9 WILD OCEAN, çıta yükseltip daha sert rakiplerle yarış koşarak form tutan 3 FURI  koşu üzerinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

6.AYAK : Kapanış ayağında rakiplerine göre vermiş olduğu 274 günlük aranın ardından sahaya çıkacak olan çok daha zorlu rakipleri önünde koşu kazanıp bu tip uzayan mesafeleri oldukça seven şubat ayı içerisinde ki idmanlarında formda gözüktüğünü idmanlarına yansıtıp rakipleri yanında kondisyon eksikliği yaşamasını beklemediğim 7 BLACK WASP ön planda ki ismim olup, yine çok uzun ara sonrası yarış koşarak form tutan bugün için yarışa ağırlığını koymasını beklediğim müsait kilosuyla 15 THE GRAY  koşu üzerinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,3,5,8

2.AYAK : 1,6,3,2,4,13,11,5

3.AYAK : 3 BENHALİL

4.AYAK : 3,4,6,7,8

5.AYAK : 1,5,7,9,3

6.AYAK : 7,15

TUTAR  : 112 TL 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Yavuz.

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar YAVUZHAN41
Istanbul Yarişi Için Seninlen Oldukça Ters Düşüyoruz

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Šanslar Arkadašlar Yarin Bu Kuponu Kesinliklen Yatiracam Olur da Ilk Ayaktan Yatarsam 5 lisini Yatiracam Umarim Yazdiğimiz Gibi Sonuçlanir

Istanbul
1. Ayak 9 WANENA BANKO
2. Ayak 9 EFESLI BANKO
3. Ayak 2,3,4
4. Ayak 3,6,9,1,8,7,10
5. Ayak 9,3,7,5,6,1,12,10
6. Ayak 9,1,7,3,6,5,12,8
Kupon Bedeli 94.08 tl

UKK
Ziyaretçi
UKK

20 subat carsamba istanbul…

1 ayak 1,2,3,7,8
2 ayak 2,6,9,13
3 ayak 5 TEK
4 ayak 2,3,6
5 ayak 1,3,5,9
6 ayak 1,5,6,12

Buda benden… bol sans

BOMBACI
Ziyaretçi
BOMBACI

5.60 tl 6lı kesin sonuc
1.ayk5-7
2.atk5
3.ayk1-3
4.ayk3-4
5.ayk1-9
6.ayk1-5-6-7-12

Derince
Ziyaretçi
Derince

İlk ayak bence zorlu 234567

İkinci ayak adeta sinif atlayan pratik nevzat benzer grup benzer yaris yapar diyor banko diyorum

Ucuncu ayak 2345

Dorduncu ayak bana gore gunun en zor ayagi
Siralama 412385679

Besinci ayak furi basta ve mutlaka olmali
Cok iyi yaris bekliyorum.rakipler 15789 12

Son ayak son formda yarislariyla yeniden yabancisi olmadigi sehre ve piste donen ve son gunlerin formda binicisi ile 1 andiamo bankom

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Arkadašlar
4. Ayağa 4
6. Ayağa 15 i de ekliyorum kuponuma
Hepinize Bol Şanslar

Kavas
Üye
Kavas

İstanbul
3-9
9-12
4-5-7-3
6-7-3
9
5-8-12

bol şanslar

admin
Yönetici
admin

1.Ayak : 2
2.Ayak : 1,2,3,5,6,7,8,9,12,13
3.Ayak : 2,3
4.Ayak : 8
5.Ayak : 1,5,7
6.Ayak : 1,3,7,8,9,12,15

bay balcı
Ziyaretçi
bay balcı

yuh sana .yazıklar olsun..onca yıl beraberdik..ne oldu..zoruna giden ne anlamadım

admin
Yönetici
admin

Sitede tahminleri yayınlamaya başladık. Twitter’da hesap açtın orada da tahminleri yayınlamak istedin. Sitenin kuralıdır, burada yazarsanız sosyal medyada paylaşamazsınız. Twitter’ı seçtin. Problem yok, Twitter sayfanın tanıtımını da yaptım. Site açayım dedin, onun da reklamını yaparım dedim.

Burada anlamadığım nokta şu;

Bu olaydan sonra gittin bir yazarın adına Twitter hesabı açtın, şifreyi de yazara gönderdin, gel burada takılalım diye.

Şimdi bu hareketinden sonra nasıl bir tavır bekliyorsun?

Yuh bana ya, birileri söylesin kime yuh?

bay balcı
Ziyaretçi
bay balcı

ayne dedigin gibi yaptım.twitterde hesap açtıktan sonra burada tahmin yayınlamdım..arkadaşlara selam verecem..bol şanslar dileyecegim..hesabı engellemişsin giremiyorum..başaka isimle(mail) giriyorum.mesajı siliyorsun.niye?
ikinci husus tamamen o yazarın bilgisi dahilinde oldu. o da sana yazdı .akşama görüşürüz diye…ben yoğun yogunum çalışıyorum…eger admin izin verirse ben sana yorumu gönderirim.sende paylaşırsın diye ….sonra admini üzmeyeyim dedi ve hesap öyle kaldı.tek twit dahi atılmadı.(ilk twitler hariç)…şifresini dahi gönderdim…dilersen kapat…veya ne yaparsan yap diye…mail aderesim sende var mesele buymuş niye bana dönmedim.mail attım sana bi yanlış varsa sçyle diye…hemen hesabı askıya aldın.
yavuzhan!
sende kardeşim meselenin aslını uslunu ögrenmeden atılma öyle.yedi senedir admini ve siteyi tanırım takip ederim.ne o sivrilmek mivrilmek…
inşaallah bunu da silmezsin

admin
Yönetici
admin

Yazarın bilgisi dahilinde olmadı. Bende maili duruyor. Bu sebeple sitede yazman engellendi. İşin aslı da ortada. Anlamayacak bir şey yok. Hadi selametle.

bay balcı
Ziyaretçi
bay balcı

twitterde banko tahiminleri ekleyip .mailleri paylaşayım ne dersin,buradan kolay.diledigini engelleyip siliyorsun

admin
Yönetici
admin

Neyle tehdit ediyorsun? Korkumuz yok. Yaptigin olay belli üste çıkıyorsun. Burada daha fazla uzatmadan devam et. Oradan da cevap alamayacaksin.

bay balcı
Ziyaretçi
bay balcı

sen beni başkasının izni olmadan onun adına hesap açımakla itham ediyorsun..bende sana yazarın bilgisi dahilinde diyorum…izin aldıgım mailler duruyor diyorum…niye anlamıyorsun…onu diyorum paylaşayım mı diye…
yoksa haksız ithamdan dolayı özür bekliyorum…diğer yazarla sorunun varsa git onunla hallet diyorum

admin
Yönetici
admin

Ben itham etmiyorum. Yazarin kendisi dedi. Kendi Twitter hesabı da var zaten niye actırsın sana hesap?

bay balcı
Ziyaretçi
bay balcı

o hesabı şahsi olarak kullanıyor..bu hesaba şu an hala sayfada durdugu gibi yorum ve tahminleeri yaıp banko tahminler com adres gösteri paylaşmak içindi ve öylede yaptı…izin yok diye iptal etti sonra

admin
Yönetici
admin

Konuyu bulandırma dan açık ve net soruyorum.Yazar sana Twitter hesabı mi aç dedi kendi adına ?

bay balcı
Ziyaretçi
bay balcı

iznin olursa senin adınaa …(bilinen rumuzla) twitterde hesap açayım mı dedim.olur abi dedi.hesabı açtım.şifreyi gönderdim.sonra adminle akşama görüşüp karara baglarız dedi.daha sonra admini üzmeyeyim dedi.hesap öyle kaldı

binbastar
Üye
binbastar

herkese iyi aksamlar sanirim cevap hakki dogdu bana da

bay balcı
Ziyaretçi
bay balcı

söz sende

admin
Yönetici
admin

İyi akşamlar, hoş geldin.

bay balcı
Ziyaretçi
bay balcı

destan mı yazıyon binba:)

binbastar
Üye
binbastar

toparliyorum abi iyicve anlasilmasi icin gerci karakter sinirina takilacagiz ama idare edeceksiniz artik:))

admin
Yönetici
admin

Binba geldi. Cevabını versin ben özür dilemeye hazırım.

binbastar
Üye
binbastar

Oncelikle herkese iyi aksamlar, erdal abi ile olan sohbetim sonucu konudan haberdar oldum ve yazismalari okuyunca ortaya cikan cevap hakkimi kullanmak adina yazma geregi hissettim. Olay admin-ben ve baybalci ekseninde basladigi gun benim kisisel olarak olayin buralara gelebilecegine iliskin en ufak bir ongorum, fikrim veyahut planim yoktu. Baybalcinin sitedeki veda mesajini gormem uzerine twitterdaki sahsi hesabim araciligi ile kendisi ile iletisime gecerek herseyin yolunda olup olmadigini sordum.halihazirda kullandigim bir twitter hesabim oldugu ve daha da onemlisi bir baskasinin benim adima bir hesap acmasina gerek duymadigim icin oncelikle hesabin baybalci tarafindan acilarak sifresinin tarafima yollandigini belirtmeliyim.zira egri oturup dogru konusmakta her zaman fayda vardir.aramizda gecen diyalog da su minval uzerinde gerceklesmis ve hatta benim agzimdan tam olarak bankotahminler de bizim twitter da bizim yeter ki gonuller bir olsun ifadesi dahi cikmistir.ancak burada sadece benim adima acilan 2.twitter hesabina odaklanirsak meselenin ozunden de uzaklasiriz diye dusunuyorum.zira hesabi actigi anda baybalci da benim gibi olan bitenden habersiz admin ile ilgili en ufak bir kotu yorum belirtmemis sadece kurulabilecek yeni bir platforma yazalarin kendi nickleri ile ve siteden baglantilar gostererek diger yazarlar ile birlikte katilimci olduklari bir platformda paylasim yapacak olmanin heyecanini yasiyordu. Ve hatta benim burnuma yasanabilecek olasi kalp kirikliklarinin ilk kokulari gelmeye basladigi anda dur sunun gonlunu tekrar alayim diye sahsi bir donus de yapmisti.bunun uzerine ben de kendisine onceligim olarak her ikinizin de kalbini kirmamak ve sonrasinda da oncelikle bankotahminleri referans alarak twittera nasil bir sekilde servis yapabilecegimiz hususunda tartisip anlasarak ortak birseyler cikartabilecegimiz umidinde oldugumu belirttim hemen ardindan kisisel olarak admin ile bilgi alisverisi ve gorus degerlendirmesi yapmadan herhangi bir platformda gorus bildirmenin etik olmayacagini dusunerek kendisine konuyu aciklayan bir mail yazdim.kendisi de sitede ve twitterda ayni paylasimlarin kullanilamayacagini belirterek baybalciya her konuda destek oldugunu ve bu yaptiginin yanlis oldugunu belirterek sitem etti.acikcasi mailini okudugumda kirginligi ile empati yaptim ve o andaki tercihim bankotahminlerdeki yazilarima devam etmek uzerineydi,aksama da kendisine mail atarak kendimce cok sevdigim balci ile olan kirginligin bitirilmesine yoenlik bir adim atarak yazilarima devam edecegimi belirtme kaarari almistim ve hatta aksam adana tahminlerimi dahi yazmaya baslamistim.fakat daha sonra sitede tarafima karsi hic beklemedigim, gereksiz bir duvar hissederek gozlem yapma karari aldim. Ve hic beklemedigim bir kisiden hic beklemedigim bir sekilde hic hak etmedigimi dusundugum bir tavir ile karsilastim.acikcasi kisisel ve profesyonel yasantimizda edindigimiz gorgu ile bazi seylerin ne anlama gelebilecegini bilecek olgunluktayiz.

binbastar
Üye
binbastar

Hic tasvip etmedigim ve hos bulmadigim bu tavir karsisinda da su anda bu satirlari yaziyorum.bununla birlikte ben baybalcinin da herhangi bir artniyet , plan veya proje dahilinde de hareket ettigine kesinlikle inanmiyorum.aksi sekilde davranmis olsa hic bir aciklama yapmadan herhangi bir gonul borcu hissetmeden gerceklestirmek istedigi plani gerceklestirebilecek kapasitede biri, bunun yanisira kendisi ile ozelde yaptigim sohbetlerde de oldukca iyi niyetli bir insan oldugunu gozlemleme sansim oldu, agir sayilabilecek bazi laflari onun da hak ettigini kesinlikle dusunmuyorum.toparlayacak olursan bugune akdar bankotahminlerde platformu sahiplenerek elimizden geleni hicbir karsilik beklemeden yarissever ile paylasma gayreti icerisinde olduk.bir tesekkur bile cok gorulse de idealizmle ne kadar fazla kisiye faydali olursak kardir mantigi guttuk. Zaman zaman sahsimiza yoneltilen kabul edilemez hakaretleri de seve seve gogusledik. Hepsine eywallah dedik ancak dusmanin attigi tas viz gelir bana, dostun attigi gul yareler beni demeden de gecemeyecegim.bu zamana kadar ayni cati altinda elimizde ne varsa paylastigimiz dost bildiklerime ince bir sitemdir..

bay balcı
Ziyaretçi
bay balcı

evet.admin..demekki bana kırgınlıgın sayfa bile açmak degilmiş..daha önceden zaten kırgınmışsın…niye biz seninle helealleşip ayrılmadık mı?

binbastar
Üye
binbastar

Hic tasvip etmedigim ve hos bulmadigim bu tavir karsisinda da su anda bu satirlari yaziyorum.bununla birlikte ben baybalcinin da herhangi bir artniyet , plan veya proje dahilinde de hareket ettigine kesinlikle inanmiyorum.aksi sekilde davranmis olsa hic bir aciklama yapmadan herhangi bir gonul borcu hissetmeden gerceklestirmek istedigi plani gerceklestirebilecek kapasitede biri, bunun yanisira kendisi ile ozelde yaptigim sohbetlerde de oldukca iyi niyetli bir insan oldugunu gozlemleme sansim oldu, agir sayilabilecek bazi laflari onun da hak ettigini kesinlikle dusunmuyorum.toparlayacak olursan bugune akdar bankotahminlerde platformu sahiplenerek elimizden geleni hicbir karsilik beklemeden yarissever ile paylasma gayreti icerisinde olduk.bir tesekkur bile cok gorulse de idealizmle ne kadar fazla kisiye faydali olursak kardir mantigi guttuk. Zaman zaman sahsimiza yoneltilen kabul edilemez hakaretleri de seve seve gogusledik. Hepsine eywallah dedik ancak dusmanin attigi tas viz gelir bana, dostun attigi gul yareler beni demeden de gecemeyecegim.bu zamana kadar ayni cati altinda elimizde ne varsa paylastigimiz dost bildiklerime ince bir sitemdir..

bay balcı
Ziyaretçi
bay balcı

ne admine ne siteye karşı hiçbir zaman art niyetim,olmadı..bunu en iyi admin bilir..diger yazar arkadaşlar ayrıldıgında da onlara yapmayın dedim..ama herkes özgür herkesin kendi öz iradesi…
sevgili admin
yazarlarını başkalrının fikriyle kanıp gidecek insanlar olarak görüyorsan eger….yanılmışsın:(((
ayrıca bundaki art niyeti söyle ve
özür bekliyorum…şimdi selematle…..

admin
Yönetici
admin

Takildigim noktayı anlamıyorsun ya da üstünü ciziyorsun. BiNBA istedi dedin, BiNBA hayır kendi açtı yazıyor. Benim derdim bununlaydi. Kendine iyi bak.

bay balcı
Ziyaretçi
bay balcı

sayfama girip baksaydın ..niçin kupon paylaştıgımı anlardın zaten yavuzhan

Ozgur
Ziyaretçi
Ozgur

Sayın admin bombacı rumuzu var bızım bombacı mı

admin
Yönetici
admin

Yok değil.

admin
Yönetici
admin

Değil yazdım ama selam yazdı :)

Bombaci
Üye
Bombaci

Selamın Alyküm cümleten:)

admin
Yönetici
admin

Aleyküm selam :)

Bombaci
Üye
Bombaci

Nasılsın Admin nasıl gidiyor görüşmeyeli ? Bulduk mu parayı :)

admin
Yönetici
admin

Masrafları çıkarıyoruz :) Sen nasılsın yaradı mı ayrılık?

admin
Yönetici
admin

Hoşgeldin Bombcacı, sevenlerin seni soruyor sürekli, nerelerdesin :)

Ozgur
Ziyaretçi
Ozgur

Hadi bombacı sensın degılmi

Ozgur
Ziyaretçi
Ozgur

Abi artık dön lutfen gercekten olmuyor sensiz hipotromun onunde aclık grevine baslayacaz

Bombaci
Üye
Bombaci

:))))) eywallah kardeşim yolu altılıdan geçen herkes bir gün banko tahminlere döner. Sadece tahmin anlamında değil sohbet muhabbet anlamında da 👍👍👍

admin
Yönetici
admin

20 Şubat Çarşamba İstanbul yarışları 25 Şubat gününe ertelendi.

Nolisi Dolisi
Ziyaretçi
Nolisi Dolisi

Adminim sebebini öğrenebildin mi? Olumsuz bir hava durumu falan da yok.Hayırdır inşallah.

Nolisi Dolisi
Ziyaretçi
Nolisi Dolisi

Pardon ya. Yoğun sis varmış. İstanbulun her yerinde havabaşka telden çalıyor tabi :) Yarına iyi hazırlanalım, bol şanslar :)

Bombaci
Üye
Bombaci

Admin valla çiçek gibi oldum :)))) iyi geldi ara vermek. Kürkçü dükkanına döndüm yine. Sanırım ben yazar olmalıymışım roman – hikaye – şiir falan ama :))) bu gece bakalım bari eşrafa haberi salayım 🤣

admin
Yönetici
admin

Ona da yerimiz var. Blog kısmına yolla gitsin. :) Özletmişsin, yorumlarda adını görmek bile tebessüm ettiriyor 🤣

Bombaci
Üye
Bombaci

Eywallah o senin güzelliğinden

Ozgur
Ziyaretçi
Ozgur

Bombaci abi serefıne actım bır buyuk aclık gırevınden rakı masasına buyuksun abiiii HOŞGELDİN

Derince
Ziyaretçi
Derince

Yabanci besli
H
127
H
4913
1

Ozgur
Ziyaretçi
Ozgur

Sayın admin yıllardır bu sıteyı takıp edenler senın ne kadar hakkanıyetlı adıl durust ve cesur oldugunu bılır. Ayrıca kımler geldı gectı ıyıler hep hatırlanır bu sıtede dıgerlerı kayboldu ve kaybolmaya devam edıyorlar.

admin
Yönetici
admin

Teşekkürler. Elimizden geleni yapıyoruz.

Ozgur
Ziyaretçi
Ozgur

Bombacı abım benım cok ama cok seviliyorsun

admin
Yönetici
admin

Sosyal medyada paylaşım olayının iyi niyetle başladığını biliyorum. Bay balciya neden sosyal medyada paylaşım olmamasınin bazı nedenleri açıklayarak, zaten siteninde bir hesabı olduğunu söyleyerek kuralın bozulmamasini istedim.

Bu konuşmadan sonra bay balcı Twitter da paylaşım yapmayı seçti.

Bunun üstüne haberin olmadan Twitter hesabı açıldığıni söylediğin mailin geldi. Bu aşamada da empati yapmanı rica ederim. Sen beni iki tarafta yazdırmadin bak yazarın hesap açtı mesajı aldım. Kim olsa böyle düşünür.

Kaldı ki bir kaç mesaj öncesine giderseniz ilk talebin karsidan geldiğini soyluyor. Bu sepeble kusura bakmasın, sevdim saydım ama sitede bulunmasını istemiyorum.

Duvar konusunda ise yanildigini söylemek durumundayım. Maile cevap vereceğim yorumunu gördüm. Neye cevap vereceğini de anlamadım aslında.

Mailin hiç gelmedi ve profilini sildin. Burada verdiğin mesaj gayet açık ve netti. Twitter da tahmin paylaşmaya başladigini görünce de yazar statüsü değiştirildi.

Benim gözümden olaylar bu şekildedir. Yanlış anlaşılmaya mahal. Verecek bir şey dediysem de kusuruma bakma.tesekkur ederim katkıların için.

bay balcı
Ziyaretçi
bay balcı

galiba hakkında yanılmışım admin…:((((((((((

binbastar
Üye
binbastar

duvar konusunda yanildigimi soyleyemezsin, ben bir konuya aciklik getirip cevap mail yolu ile geri donus yapacagimi ve verecegimi belirtiyorsam bunun uzerine daha fazla fikir yurutmek sadece benim tasarrufumda gerceklesebilir,yani neye cevap verecegim seni ilgilendiren bir durum olamaz o andan sonra. pesin pesin senaryo yazilirsa pesin pesin de cast secilir. cunku benden herhangi bir mesaj almadan once sen mesaji veriyorsun. bunun uzerine ben profilimi silme geregi hissettim. estagfurullah biz kimsenin kusuruna bakmayiz. senin gozun benim gozum balcinin gozu yok, olay tamamen bu sekildedir.karsilikli olarak iyice ortaya dokulsun ku kimse zan altinda kalsin istemedim, herkes icin hayirlisi olsun, basarilar dilerim

bay balcı
Ziyaretçi
bay balcı

ben başarılar ve bol şanslar dilemiyorum(admin için) :((((

admin
Yönetici
admin

Profilini silip mevzunun Twitter paylaşımı olduğu bilerek Twitterdan tahmin atıyorsan, bu şahsi değil siteyi yönetecek kişinin tasarrufu olur. İlgi kısmı buradadır.

bay balcı
Ziyaretçi
bay balcı

iyi geceler admin….bittiiiii….

binbastar
Üye
binbastar

benim mail ile donus yapaacagim demem ile paylasim yapmam arasinda 24 saatten cok zaman var.profilimi zaten senin kafandan gecirdiklerini yorumlamaya basladiktan sonra karar verdim.ne diyorum adana tahminimi hazirliyordum. bu anlamda halen twitter i masaya oynamaya gerek yok

admin
Yönetici
admin

Tüm iyi niyetimle uzun cevapta yazdım. Yorumlamak sana kalmış. İyi akşamlar herkese.