20 ŞUBAT 2018 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1 – AYAK: Hem apranti yarışı hem de H15 olunca içinden çıkması zor oluyor. Uygun kilosu ile 9 – SARAYCARİYESİ formunu Kocaeli pistine de taşıyabilir. Gördüğü koşular sonrası sürekli aşama kaydeden 8 – HANIM SULTAN favoriye rakiptir. Ağır kilolarına rağmen 2 – MURTECİZCAN ve 1 – KOLAÇAN ikilisi de kuponumda olacak öncelikli isimler. Bütçeye göre kapatılabilir.

2 – AYAK: 2 ay ara vermelerine rağmen 7 – KRANJSKA GORA ve 5 – HALENAY için grup uygun. Eksik koşmaları durumunda 3 – ESMER, 8 – LADY CROCUS ve İzmir’den gelen 11 – YOSELINDA sürpriz yapabilir.

3 – AYAK: 3 – GEDİZKAYA ve 1 – MÜCİZEKAYA ekürileri favorim. 2 – RUSGELİN rakipleridir. Sürekli tabelada gezinen 5 – TUTARLI sürpriz.

4 – AYAK: 1 – ÖZİLHAN ve Kocaeli pistinde güzel bir serisi bulunan 2 – ROMEO arasında ayrım yapmak zor. Favorim ise Romeo.

5 – AYAK: 2 ay ara sonrasında yaptığı 2.likle formunu gösteren 1 – THE LAST LEGEND bu sefer kazanacaktır, bankom.

6 – AYAK: Nispeten uygun grubu bulmuş gözüken 10 – SUNLIGHT MELODY favorim. Beklentilerimin altında koşsa da uygun grupta 3 – CHLOE ve bu pistte ilk defa koşacak 1 – AVRUPA GÜZELİ iyi işleri ile favoriye rakiplerimdir. 4 – ELEVATED ve 5 – FERFORJE sürpriz.

Kupon

9-8-2-1 / H
7-5 // 3-8-11
3(1)-2// 5
2-1
1
10-3-1 // 4-5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar adminim

Mine
Üye
Mine

comment image
comment image
comment image
Sonda 5 her türlü tek ama elim 6 ya basmış 😁😁
bütün tekleri birlestirsem misli😁

Mehmet28
Üye
Mehmet28

tebrikler

redapple
Üye
redapple

Tebrikler Mine hanım tahminleri yarışlar başlamadan paylaşabilirseniz bizlerde faydalanırız