Ana Sayfa / Tahminler / 20 ŞUBAT 2016 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ErtanBEY)

20 ŞUBAT 2016 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ErtanBEY)

1.AYAK : Bir süre aradan sonra yarış gören gurubun nitelikli ismi olan ve bir onceki normal pistteki çalışmasında 1200/1,15 gibi güzel bir derece gerceklestiren formda safkan (11)ESQUELLA aprantisi acemilik etmeyip iyi idare edebilirse en sevdiği mesafede zorlanmadan kazanmasını bekliyorum alternatif bankomdur.. Aprantisinin iyi idare edemediği takdirde bu pist mesafede etkili performans gösteren (3)PAİX ilk rakibi olmakla birlikte uzun mesafede son düzlükte uzun sprint atma kabiliyetine güvendiğim (8)FLİGHT ATTENDANT, startta kalmaz ise bu grubu sırtlayıp geçecek yetenekteki (2)MUCİT ve mükemmel formuyla sevdiği mesafede ve sevdiği koşullarda (4)WON CALM favorinin hatasını bekleyecektir.enteresan aprantisine rağmen (6)KOŞAN EFE süpriz de değerlendirilmesi gereken safkandır.

2.AYAK : Uzun galobunu beğendiğim (1200/1.15) ilk startında tecrübeli rakipleri TENERİFE SONG ve MİSS NİLAYa kök söktüren ve bu yarışına özenle hazırlanan İZBATUR'un tam kardeşi abisinin izinden gitmesini beklediğim (6)KARA DURNA'nın  Ö.YILDIRIM nezaretinde bir aksilik olmazsa rahatça kazanmasını bekliyorum BANKOMDUR..ilk defa koşacak olmasına rağmen ciddi bir şekilde hazırlanan  (2)CHARMANT, (5)FOREVER LOVE, (9)MONETA, (8)MİSS NİLAY ve (11)SAN MARİNO tek hakkını başka ayaklarda kullananlar için önerilerimdir..

3.AYAK : Bir süre aradan sonra galop niyetine yarış gösterildiğini düşündüğüm ve bu yarışına özenle hazırlanan KARATAS idaresindeki (3)ABUŞ ve son yarışını çok ölçü almadığım bu mesafede iyi koşmasını beklediğim S.KAYA idaresindeki (6)MERİH arasında ciddi ve zevkli bir yarış olmasını bekliyorum.kazananı foto bile zor ayırabilir.Çarşamba sabahı yaptığı dereceli sprintinde 800/52 400/26 rahat galobuyla bu yarışa katılacak olan (1)TANATAR daha sonraki ihtimalldir. Sprintini tutturursa  (7)ŞAHİN TEPESİ ikramiyeyi üstlere taşıyabilir.

4.AYAK : Kazandığı yarışında fotoyu geçtikten sonra bile çok iyi ve diri olduğunu gördükten sonra bir dahaki yarışında da tekolur diye aklımın bir köşesine yazdığım son 400 ten sonraki sprint atma kabiliyetine çok güvendiğim (1)GOLDEN TOWER mesafesinde yine kazanacaktır alternatif bankomdur. 3ay aradan sonra yarış gören ve bu yarışına özenle hazırlanan S.kaya'nın tercihledigi (7)SUHARRY ve sevdiği mesafede (3)YARAMAZ ÇOCUK favorinin yakın rakibi olarak start alacaklardır.yeri olanlar için bu 3 safkanı yeterli görüyorum..

5.AYAK : (2)GÖZDE GELİN bir süre yarış görmedi fakat ben galoplarını çok beğendim.sondan bir onceki yarışında hatırlayan olabilir belki bu sitedeki yazımda 16 lira ganyanla favori vermiştim ve fotoda kaybetmişti.Bu günde ciddi favorimdir.Güzel esgaliyle ve ısrarla binicisi O.Yıldırım ile yarışa katılacak olan (1)BROWN SUGAR yarışlarinda etkili sprint atma yeteneği olduğunu gördüğüm bir safkan,bugünde geç kalmaz ise favoriye ciddi rakip olacaktır.Start aldığı son altı yarışın beşinde ikinci olarak sürekli kendini geçebilecek formda isimlere takılan  (3)KEISHA mükemmel yarış Galoplarıyla önerdiğim ikilinin ensesinden ayrilmayacaktir.Bu 3 safkandan sonra her an patlama yapabilecek kapasitede olan ve hazırlıklarını beğendiğim Bekmezbey yavrusu (10)MOTHER 0F DRAGONS yeri olanların mutlak surette değerlendirilmesi gereken safkandır dikkat dikkat...

6.AYAK : Tabelada yer aldığı son yarışını çok beğendiğim ve son 3 yarışı olan tabela yapması mutlak gereken iyi hazırlıklarla yarışa katılacak olan  (16)RANYA son yarışındaki gibi kosarsa kazanacaktır favorimdir.son startında bu mesafede biraz daha sert rakiplerle mücadele edip ogünkü tekimiz olan ve altılıyı bulmamızı sağlayan (11)KARPATLI ve kısa bir aradan sonra tabela yaparken dikkatimi çekip not ettiğim  (8)COŞKUNKIZ ile (2)GAZEVAN  (7)SELUSKA ikilisiyle bu ayağı daha rahat seyredebiliriz sanırım.

Altılı Kuponum:

11  / 3,8,2,4,6

6 TEK

3.6.1

1  / 7,3

2,1,3,10

16,11,8,2,7

Normal şablon 3.60 TL Geniş şablon 64 TL.Bütçeniz ölçülerinde takdirinize bırakıyorum Herkese Bol şanslar diliyorum..

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
BEHLÜL
Ziyaretçi
BEHLÜL

1 Ayak= 3 BANKO (Kazanması için özel grup hazırlamışlar,beni yanıltacağını sanmıyorum)
2 Ayak= 2-6-11-8//10 ( çalışmlarını beğendiğim türkçe anlamı sevimli olan CHARMANTI şimdiden çok tuttum)
3 Ayak= 3 numaralı ABUŞUN zamanı geldi KARATAŞ’la farklı koşacaktır.TANATAR ve MERİH rakipleri olur
4 Ayak= 2 -1-3 -4 diyerek kapamış olalım, küçük kuponlara FARKIN ATEŞİ bu sefer farklı diyelim
5 Ayak= 3 Numaralı KEISHA ve 1 Numaralı BROWN SUGAR arasında geçecektir
6 Ayak= 11-12-10-9-2-16 -sıralamamdır.( KAYA’ların 5 atla koşması her zaman ki gibi mide bulandırıyor)
TÜM ARKADAŞLARA BOL ŞANSLAR ÖZELLİKLE KASASI BOŞALAN ŞAHİN KARDEŞİME….

Sahin
Ziyaretçi
Sahin

Abilerim , kardeşlerim dostlarım hepinize günaydın.. Bügün zafer günü , dördüncü altılıyı bulmadan bu kasa boşalmayacak ( Nasıl olacaksa. :))). ).. Tıpkı fatıhın dedıgı gibi, İstanbul feth edilmeden şahadet şerbetini içmeyeceğiz.. Bugün benimlemisiniz. ?
Ertan abi, Gökhan abiler, Mustafa abi, bycerrah, Metin abi,Behlül abi, BOMBACI ( patlat artık şu Bombay’ı, fünye çekildi bugün ), Vgalop abi, Kofana abi, can abiler, ve 6. His dün bana cok büyük yanlış yaptın, daha ismini sayamadıgım diğer üstatlar . Hepinizin cok güvendiği takıp ettıgı atlar vardır… Bugün elinizi kalbinize götürün ve o sihirli atları paylaşın benimle. Bu kardeşinizi düşman cephesinden uzaklaştırın :)).

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

Şahin kardeşim senin için çalıştım Can Beyin sayfasında paylaştım. Bugün güzel bir harman yaptın mı altılı gelecek ben inanıyorum.Sloganı veriyorum BANKO TAHMİNLER TAHMİNLERDE ŞAHİNLER…Bu arada Ertan Bey bol şanslar 🙂

Sahin
Ziyaretçi
Sahin

En büyük amacım, sizlerin yüzünde okurken bir tebessüm oluşturabiliyorsam ne Mutlu bana,tabi altılı tutturursak hayır demem:))

kofana
Ziyaretçi
kofana

herkese bol şans

yunus
Ziyaretçi
yunus

ertan bey saygılar…ılk ayakta 3 paıx cok cazıp bır programda kosmuyormu sızce..

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Ertan bey 1 haftadır ilk yorumunuz gözümüz yollardaydi sık yorumlarınızı bekliyoruz saygilar

crone
Ziyaretçi
Crone

Bol sanslar ERTANBEY gozlemlerin cok guzel…

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Günaydın, yorumları çok mantıklı buldum. İnşallah şans da yanımızda olur. Ufak bir ekleme yapayım. 5.ayakta yarışın plaselerinden Mother of Dragons’un ilgilileri Kesha ve Brown Sugar gibi bilinen tayların yanı sıra Kontesse Lulu’yu da rakip olarak görüyorlarmış. Dikkat.

Çavuşoğlu
Ziyaretçi
Çavuşoğlu

1. Ayak( 3 tek )2. Ayak (6 tek )3. Ayak( 3.6) 4.ayak (1.2.3.) 5.ayak
(3. Tek ) 6. Ayak (2.7.8.9.11.12) istanbulun cok para verecegini dusunmuyorum….

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Emeğine sağlık bol şans Ertan. Özletme kendini

kıox
Ziyaretçi
kıox

HERKESE BOLŞANSLAR ÖZELLİKLE SAHİN KARDEŞİME:))
3.4.8.11.12
6
1.3.6
1.3.6.7
3
3.2.11.12.16.7.1.9
UMARIM BUGUN IST BİZİ YANILMAZ…

Sahin
Ziyaretçi
Sahin

3
6
3.6.1
2
3
9.2.11.10.7.16.12

kıox
Ziyaretçi
kıox

SEN BUNU OYNAMAZSIN DAYANAMAYIP AT YAZARSAN KAFADA 4 YAZ :)) BOL ŞANS BOMBAM 12

Sahin
Ziyaretçi
Sahin

:)))). Parasız kal anlarsın

Vedat
Ziyaretçi
Vedat

Dordu cu ayak 1
So ayak 8 ekle kuponun cok guzel oluyor insallah yakalarsin

M.ali
Ziyaretçi
M.ali

(Istanbul) Birinci Ayak–2-4-11– Ikinci Ayak–6–Üçüncü Ayak–1-3-6–Dördüncü Ayak–1– Beşinci Ayak– 1-2-3–Altıncı Ayak– 2-12-16–(Kupon Bedeli– 4.860 tl)

Sahin
Ziyaretçi
Sahin

İlk ayak Behlül abi 3. :))
İkinci ayak erhan abi 6. :))
Üçüncü ayak ortak. 3.1.6 :))
Dördüncü ayak can abi. 2. :))
Beşinci ayak adrian abi. 3. :))
Altıncı ayak Ortak. 9.2.11.10.7.16.12 :)). Bakalım görelim bu bankoları :)) kim beni yakacak :))

crone
Ziyaretçi
Crone

Benim altilimda su sekilde..

3.11.4.8
6.9.10.11.14
1.3.5.6
3
1.3.9.11
12

19.20 tl

Halil
Ziyaretçi
Halil

İstanbul altılısi çok para verir

crone
Ziyaretçi
Crone

ERTANBEY bugun 6’li para verecek gibi.. Program ona gore yapilmis sanki…

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Don markası gibi olmuş bombacı. Telif istemesinler :))

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

bu hiç aklıma gelmedi:=)))))

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Dediğin gibi benimde yorumsuz tahmin olayı pek ilgimi çekmiyor. Çalışıyorum bi müsait ara paylaşırım seve seve.

6.HİS.
Ziyaretçi
6.HİS.

ertan bey bol şanslar

Lazoğli
Ziyaretçi
Lazoğli

İlkbasta herkese selamlar arkadaslar.siteyi uzun zamandir takip ediyorum ve bende size katildim artik.bende 27 yasinda bulundugum bayide baya taninan bi at yaris oyuncusuyum genelde 5 li oynarm bugundr oyle yapucam..bugun tanatar ve golden tower bende tek 5linin ilk ayaginda 2 6 11 12/1 / 1 /2 3 5 12 ( bu ata dikkat diyorum gelirse guzel ikramiye yapabilir isteyen degrrlendirebilir / 16 11 12 7 ve tabikde 9 ahuablasindan guzel bi supriz bekliyorum herkese saygilar bol sanslar…

kıox
Ziyaretçi
kıox

ILK AYAK BENDEN BAŞKA KIMSEDE YOK SANIRIM 12 BEYAZ BAYRAK YAPMAYA…:))

Vedat
Ziyaretçi
Vedat

Bol sanslar..

Sahin
Ziyaretçi
Sahin

2.3.4.8.11
6.9.11
1.
2.3.
3
1.7..11.12
Herkes benim kolona odaklansın lütfen. Totem yapalım :)))))

crone
Ziyaretçi
crone

3. ayagı gecersen olur bu iş şahin :))

Sahin
Ziyaretçi
Sahin

Şimdi baktımda 3. Ayağı bir tek ben tek geçmişim. Bu ne öz güven :))).

Sahin
Ziyaretçi
Sahin

Yine battık :((((

crone
Ziyaretçi
crone

ERTANBEY yazık oldu kupona valla 🙁

crone
Ziyaretçi
crone

şahin son ayagıda bize uysaydın yakalamıştın :))

Sahin
Ziyaretçi
Sahin

Crone abi son ayak sorun değil 3 ve 5 sorun . :(((

Yazar: ERTANBEY

Avatar
1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.