20 Nisan 2015 Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Kalitesine göre oldukça başarılı yarışlar çıkartan 1-RANA SULTAN uygun sayılabilecek grupta favorim. 2-CANCANBEY favorimin en yakın takipçisi olur. Uzun süredir yarış görmemiş olsa da galoplarında iyi hazır görünen 3-KIZIK BEYİ kalitesiyle dinçlik koşusu yapabilir.

2.AYAK : Sürprize müsait maiden mücadelede 11-MELDEGÜLÜ favorim. Ancak birçok istikrarsız ismin bir arada olması ve kalabalık grupta geri kalan bir kaç ismin yol bulma sorunlarından ötürü ayrım yapmadan HEPSİ demek en mantıklı sonuç olacaktır.

3.AYAK : Son koşusunu çok beğendiğim 4-LAVIN koruduğu form durumuyla bana göre birkez daha fotoyu önde geçen isim olur.

4.AYAK : Son koşusunda startta oyalanmasına rağmen az farkla ikinci olan 5-SERKANCAN gerek Bursa pistindeki başarıları gerekse üstün form durumuyla bu yılki ilk birinciliğine uzanır.

5.AYAK : Son koşusundaki ikinciliğini beğendiğim 6-ÇAKIRKAYA sikletine rağmen favorim. 3-AKOĞUZ en güçlü rakibi olur. 7-SAVAŞER, 1-UNUTULMAZ, 4-BAŞARILITAY, 2-GÜNEBAKIŞ ve 10-ALTINKILIÇ şans verdiğim diğer safkanlar.

6.AYAK : Geçtiğimiz yılki koşularına nazaran bu yıl aynı performansı sergilemese de uygun rakipleri ve siklet avantajıyla 15-HASAN BABA kazanabilir. 8-REWARDING GIRL favorime gördüğüm en ciddi rakip. 11-URAGAN ve 9-GAME CHANGER diğer ihtimaller.

ALTILI GANYAN KUPONUM:

1.AYAK : 1 – 2 – 3
2.AYAK : HEPSİ
3.AYAK : 4
4.AYAK : 5
5.AYAK : 6 – 3 – 7 – 1 – 4 – 2 – 10
6.AYAK : 15 – 8 – 11 – 9

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin
yakamoz28

3.ayak :1———4.ayak:5———-5.ayak:1 tek olur arkadaslar bursada…..herkese basarilar…

kadir inalcuk

Mutlaka oynayın sans kapınıza geldi
1/2/5/6/7/11
1/2/3/4/7/11/12
1/3
5
3/4/6
6/3/10/8/10/16

3
0
Tahmin paylaş.x
()
x