istanbul altili tahminleri bombaci

20 MAYIS 2016 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar İstanbul altılı tahminlerim şu şekilde.

ŞAHİN TEPESİ-METECİK: Son yarışına inanmadığım safkan  bundan 2 gün önce belirttiğim gibi 1200 çim de ki ERBABAM-GİRESUN-BAŞ PEHLİVAN üçlüsüyle mücadeleden kaçmıştı.  Nerede karşıma çıkacak derken. 1500 sentetik te bence cok daha zorlu bir mücadelede sahne alıyor.  Kaya’ların Özcan Yıldırım’a emanet ettiği safkanın son derece hazır olduğuna inanıyorum.  (3) ŞAHİN TEPESİ ve (2) METECİK arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyor kafadan ya herro ya merro diyen takibasyonun gücüne inananlar içinse  ufak kuponlarda (3) ŞAHİN TEPESİ ni çok risklide olsa BANKO olarak öneriyorum. 

VOLİ: Sizinle yine bir başka kafayı taktığım safkanı paylaşmak istiyorum. Bunda da yine Özcan. İnsanın buda mı tesadüf deyip tek atası geliyor:) 17 nisanda ki 1400 sentetik te start aldığı yarışta şu ifadeyi kullanmıştım: ” Son yarışında bütün grubun yükünü çekerek kazanmaya çalışan safkan aynı hatayı yapmayacak Mehmet Kaya hazır durumda ki bu safkanı kaçırmayacaktır” demiş ve banko olarak önermiştim.  Gerçekten de bekleme yarışına giden safkan start la birlikte yeteri kadar deparlanamamış sonrasın da ise tabela dışında kalmıştı.  Hemen bir sonraki yarışında yine dikkatle izlediğim safkan belkide haddini aşarak KV-8 de 1600 çim de son derece güzel bir çıkışla liderliği almış 23.85 ganyanla tabela da yer bulmuştu. Şimdi 21 gün sonra start alacak olan safkanın tam olarak hazır olduğuna inanıyorum. Çok fazla risklide olsa (4) VOLİ 2. defa BANKOM DUR.  

ANGEL BLUE – DONG SOCIETY: Grubun en kalitesi ANGEL BLUE nefes yönünden etkilenmediği taktirde kazanacaktır diye düşünüyorum. Bir tek güzel uzun galop yaptırıldığını görsem gözü kapalı tek atardım. Bu ayağı bu kalitenin yanında bu yarışa ciddi galoplar ile hazırlanıp bir yarış gösterildikten sonra Kocakaya idaresine verilip adeta eti senin kemiği benim denilen DONG SOCIETY ile riske ediyorum. 

GOLDEN TOWER: Kalite safkanların yer aldığı yarışta uygun mesafe olmasa da önde istediği gibi Karataş ile dans edecek olan GOLDEN TOWER en uygun grubu buldu diyebilirim. ZU HAT ve DUKE OF KENT in ataklarına direneceğine inandığım safkan BANKOM DUR. Rahat yarış için 3 safkanın ayrılmamaları gerektiğine inanıyorum.  

KAZDAĞI: Son yarışında oradan mi yürüsem burada mı hesabı yapıp 2 cilik ile yetinen grubun en iyisi olduğuna inandığım safkan bu defa aynı hatayı yapmayacaktır. Uzayan Mesafenin lehine olduğunu düşündüğüm safkan BANKOMDUR. 

STALLION FALCON: 20 Nisan da 15.85 ganyana koştuğu koşuda ilk defa dikkatimi çeken safkan için bir sonra ki koşusunda 4 Mayıs da şu ifadeleri kullanmıştım: ” 15 ganyana koştuğu son koşusunda binicisi idare edebilmek için kan ter içinde kaldı.  Oysa ki bu safkanı tutmaya hiç gerek yok. Sal gitsin sabaha kadar koşsun. Ahmet Çeliğin İdare edebileceğine inandığım safkan BANKOM. ” demiştim.  Uzayan Mesafe ile birlikte formununda ilerlediğini düşündüğüm safkandan beyaz bayrak-ayna yarışı bekliyorum. 2. defa STALLION FALCON risklide olsa BANKOM diyorum. 

1. ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.Ayak: 3-2

2.Ayak: 4 TEK

3.Ayak: 3-2

4.AYAK: 4-7-9-2-11-6

5.AYAK: 11-4-1-5-2-9-8

6.AYAK: 1 TEK

2. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 4-7-9-2-11-6

2.AYAK: 11-4-1-5-2-9-8

3.AYAK: 1 TEK

4.AYAK: 4 TEK

5.AYAK: 8-7-4-6-9-2

6.AYAK: 8 TEK

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK: 3-2

2.AYAK: 4-7-9-2

3.AYAK: 11-4-1-5-2

4.AYAK: 1 TEK

5.AYAK: 4 TEK

6.AYAK: 8-7-4-6-9-2

7.AYAK: 8 TEK

20 MAYIS 2016 İSTANBUL GALOPLARI (İDMAN PİSTİ PROGRAMI)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
112 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
C*can

güzelde ilk ayakta kafamı karıştırdın şimdi kardeşim.bende orda ısrarla 2,4,6,7 diyordum

admin

Yarın AKFIRAT’ta kararlıyım, ilk ayağı kazanır. Bol şanslar Bombacı

admin

Şablon yarına kalır. İyi geceler

Azor Ahai

rıza kefalet için para lazım demiş 4.FORGET ME NOT pas geçmeyin :)

Silivrili

Günaydın bol şanslar bombacı

Barışçı

Bol sans bombacı

silivrili

Günaydınlar bol şanslar bombacı

Azor Ahai

bol şansların olsun. risksiz bankonuz varmıydı acaba :)

silivrili

Bi taş geldi sanki :)

mehmetonur22112211

gunaydın bolsanslar

istanbul 1. altılım

1.AYAK: 2.3.6.7

2.AYAK: 1.2.4.6.7

3.AYAK: 1.2.3.6

4.AYAK: 2.3.4.7.8.9

5.AYAK: 2.1.5

6.AYAK: 1 GOLDEN TOWER TEK

2. altılım

1.AYAK: 2.3.4.7.8.9

2.AYAK: 2.1.5

3.AYAK: 1 GOLDEN TOWER TEK

4.AYAK: 2.1.4

5.AYAK: 6.7.8.9.10

6.AYAK: 1.2.5.6.7.8.11

mehmetonur22112211

alternatıf tekler
1,kosu ULUER
2. kosu YAĞIZINOĞLU
3. kosu MOTHER OF DRAGONS
4. kosu FORGET ME NOT
5. kosu BOMANI
6. kosu ZU HAT
7. kosu ÇİFTÇİHAN
8. kosu KARA TURBO
9. kosu STALLION FALCON

mehmetonur22112211

sec begen al

Gufre

Bol şanslar Bombacı

George Thomas

Katılıyorum admin. Akfırat’ı idmanda çok iyi gördüm. Tek olurmu bilmiyorum ama ikiliden düşmez gibi geldi.

admin

Yanına at eklenirse bir den fazla eklenir western power, forget me not, strike the sword, lady lux. İdmanına bakmadım da son yarışın ön grup çok hızlı gitmiş 10 boy geriden rolantide takip etmiş. Aksiyon sağladığında yarış bitmiş zaten. Mesafe biraz endişelendiriyor. 1200 / 1400 daha iyi sanki.

Azor Ahai

istanbul bana zor geldi siz tekleri bulmuşsunuz bile sizin şansınıza çalışmanıza güvenip oynarım heralde. akşam 150 lira aldık izmirden geri izmire vermezsek hepsini bomba gibide gelebilirim istanbul a :)

admin

Cesarete ihtiyacım var demişken ağır çimde GT’yi geçmiş bir ZUHAT kum da da geçebilir. Hatta ikisinin kapışmasından en dış kulvardan kopup gelen DUKE bile faydalanabilir :) Bol şans tekrardan

Azor Ahai

zuhat hayatı boyunca hiç ağır çimde koşmamıştır hakim bey :) yumuşak çimdir o ağır olsa duramaz :)

admin

Evet kayıtlarda yumuşak geçiyor. Ben ağır olarak bakıyorum olaya :) ZUHAT babası KANEKO olduğu için iki pistte de iyi koşar, yorumda anlatmak istediğim kumda Golden Tower kadar koşabilecek kapasitede.

Azor Ahai

benimde ilk atım zuhat zaten :) espri olsun diye yazıyorum zaten yoksa dünkü royal punch ından sonra çekiniyorum senden :)

admin

Sorma dünü. 24 bin lira verdi altılı, 2. altılıya Autumn pearl de eklemiştim. Çok pişmanım küçük oynadığıma.

Azor Ahai

bana göre yazılmıycak tek at autumn pearl du altılıda dun sen onu bulmuşsun yazık oldu hatta diğer gelen atlarda göz göz hariç tek attığımız safkanlardı 5lisi bile çok para verdi alamadım :D

admin

Thasos tek beşli vardı sende de. 1800 lira da öyle uçmuş. Bugün dümeni doğrulturuz inş.

admin

:))

Azor Ahai

mehmet kaya şahin tepesini niye bıraktı acaba diyodum 106 000 tl lık amankayaya kaçmış uyanık tek olur ama izmirde :) istanbul 1.altılısı için başlıyorum çalışmaya

admin

ELMASINKIZI’ndan ümidi kesti millet. Bence çimde daha iyi koşacak.

silivrili

1. Altılı 3. Ayak 1 numara MOTHER OF DRAGONS dikkat dikkat !!!! Tek olur

Azor Ahai

istanbul simitleri çıktı tazecik

1.KOŞU idaresi çok zor bi safkan olan 7.ULUER ilk safkanım hatta zorluk çıkarmayacağını bilsem tek atardım.rakibi 2.METECİK bu iki safkan yeterli
2.KOŞU bu koşuda çok ters bi at bankom olucak 6.ÇAKILTAŞI için çok güzel bi yarış bekliyorum cesaretimi toplarsam tek atıcam heralde rakipleri orjininden dolayı çok buyuk beklentıler olup daha karşılayamamış 1.YAĞIZINOĞLU ve 4.VOLİ yeterlidir.
3.KoŞu maiden dan zor çıkan ama çıktığında formunu bulup guzel bi şartlı 5 koşup boyunla 2.lık alan ejderyaların annesi khalesi :) MOTHER OF DRAGONS BANKOMDUR.. çalışmaları iyi olsada verdiği uzun aranın etkılemesını umduğum 2.ANGEL BLUE ve yıne rahatsızlıgından dolayı ara verıp yarıs goren sonra tekrar 1 ay geri alınan 3.DONG SOCIETY yazılabılır rakıp arıyosanız.
4.KOşU admınin muhtemel teki olucak 2.AKFIRAT şanslı isimdi benim için taki üstünde hışman ı görene kadar bu çocuk şu an çok başarılı olabilir ama bence istanbul pistine uyum sağlayamıyo çoğu kez kurtel gibi yarışlarda şanslı olan eküri atlarına binen ama yanlış hatırlamıyorsam 1 kere kazananma başarısı gösteren hışmandan dolayı yazmıycam.. 4.FORGET ME NOT kilo/jokey/perfomans bakımından BANKOMDUR.
5:koşu 2.BOMANI favorimdir ama tay ve uzun çim yarışı oldugundan bomba bekledıgım kosuda at yazıcam.1.BABBINO CARO –11.STORY MOMENT–3.GREGOR KAFKA–6.SİLİNDİR–
6.koşu orkinos hariç burdaki tüm atlar birbirini geçer bence herkesin kendi tercihidir ama ben 2 teki zaten bulmuşken burda risk almam geri kalan 4 atıda yazar buraya kadar gelirsek son kosuyu rahat izlerim.

Azor Ahai

benimde yerim var bunlar benim düşüncelerim sendeki yada diğer arkadaşların görüşlerindende aklıma yatan olursa ekleme yapabilirim

admin

Her zaman destekçinim Bombacı, atlarının hepsi bende de var :) Bol şanslar

George Thomas

Ben orayı western ve FMN ile beraber 3 ata indirdim. Bu sene sınıf atladığını düşündüğüm zu hat ilk atım. Ama önde boş kalacak GT bitirebilir. DOK ise idmanda kanatlanmış ama bunlara yetecekmiş gibi gelmiyor.

admin

Bence de GT tek atılmazsa 3 at yazılmalı.

Azor Ahai

bence de zuhat tek atılmazsa 4 at yazılmalı.ben halisin tempo belirleyen atlara iyi bindiğini düşünmüyorum

admin

Seddifi nin de mi şansı var diyorsun?

Azor Ahai

ben halisin 1000 metreyi 1.00 geçiceğini düşünüyorum onu kaçırmayım derdine giricektir taylar hızlı giden yarışta ben seddifiyide şans veririm.

admin

Sahibi SEDDIFI’nnin ahırda ayağını vurduğu için start alamayacaktır diyor.

Azor Ahai

iyi bi at eksilttim ozaman size katılıyorum şimdi 3 at :)

admin

İyi oldu paran cebinde kaldı :)

silivrili

Özcan ile Karataş savaşırken kocakaya aradan sıyrılmasın kapatın o ayağı yaslanın arkanıza abiciğim :)

Azor Ahai

İSTANBUL 1.ALTILI

George Thomas

Bombacı aslında aynı doğrultuda düşünüyoruz.bende önde boş kalacak diye GT tutuyorum. Ama my dear son gibi atı sıkıştıracak kadar sınıf atlayan zu hatı es geçemem. Zu hat yakın markaj giderse sondaki acı sprinti ile DOK inde şansı var. En sağlamı 3 at bence. Üzgünüm sheva ama seddifi yarışta koşsa da bende koşmaz.

devir34

Bol sanslar bombacı bugunku ıst. 2 altılın cok guzel sımdıden hylı olsun.

George Thomas

Arkadaşlar şu maiden yarışlarla ilgili yorumlarınızı da paylaşabilirmisiniz. Bana sıkıntılı geldi. Kimleri neden tuttuğunuzu paylaşırsanız sevinirim.

Azor Ahai

yazdık işte sende var diye :)

C*can

slm hayırlı cumalar şansınız bol olsun

C*can

2. İstanbul altılı tahminim 1.ayak(4TEK)2.ayak(1,2,9,11)3.ayak(1,2,3)4.ayak(1,2,3,6)5.ayak(2,9,8,6,1)6.ayak(2,5,7,8,11)bugünde böyle yaptım bakalım ne olacak.

George Thomas

Admin elmasınkızı yorumuna katılıyorum. Orjin beni çime çıkarın diye bağırıyor. Yeri olana uğurludoğan da öneririm.

C*can

1. İstanbul altılı tahminim 1ayak(2,3,4,6,7)2.ayak(4)3.ayak(1)4.ayak(4,7,9)5.ayak(1,2,9,11)6.ayak(1,2,3)

C*can

bence bugün 5,8,9.cu ayaklar patlar yine altılıyı katliam ederler.

cavusoglu61

seddifi koşmaz arkadaşlar

Timothy

Merhaba arkadaşlar. Banko tahminlerde dönen muhabbetin tadına doyum olmuyor. Ben de öyle bir şey yazayım da zehirleyeyim milleti dedim . 😊 😊 😊 1.koşuda ULUER sanki tek başına koşuyor. Hele ki son yarışından sonra yanına at yazmam. Son form durumu, kilo ve jokey lehine. Kazanmalı. 2.koşuda KENDRIKS, CHIKAGO, VOLI, YAĞIZINOĞLU filan diye başladım. Sonunda hepsi demek zorunda kaldım. 3.koşuda MOTHER OF DRAGON büyük ihtimalle AGF çıkacaktır ama son iki yarışta ata binen KOCAKAYA inmiş ve DONG SOCİETY ye binmiş. Bence Jokey tercihi önemli. İki atı da yazmak lazım. 4.koşuda admin ile aynı fikirdeyim. AKFIRAT tek olur. 5.koşuda BOMANI çok ön plana çıkıyor ama şablonu uygun olanlar STORY MOMENT, TEKTEK, THATS THE MOMENT, EBRU QUEEN, RÜZGAR GOLD ve BABBINO CARO Yazmalı. 6.koşuda ben ZU HAT tutuyorum ama bu atlar birbirlerini geçebilen atlar. Bu nedenle GOLDEN TOWER, DUK OF KENT VE SEDDIFI de yazdım. 7.koşuda ÇIFTÇİHAN, SAADIN GÜCÜ ve KAZDAĞI arasında. 8.koşuda KARA TURBO çok şanslı. Bir önceki yarışında üst grupta koşmuş ve yakın ara tabela dibinde bitirmiş. Zaten Ö.YILDIRIM idaresinde iyi bir sonuç alacağına eminim ama 9 kilo fark ile DESPOT tan çok korkuyorum. Son ayakta FIRST POWER kazanır. Herkese bol Şans.

admin

SEDDİFİ koşmayacakmış. Bol şanslar

cavusoglu61

1. ayak 7 tek
2. ayak 2 tek
3. ayak 1.2.3
4. ayak 1.2.4.5.7
5. ayak 7.8.9
6. ayak H
İSTANBUL…2. ALTILI…
BOŞ BOŞ OTURMAYIN OYNAYIN PARAYI KOYUN CEPE…..

George Thomas

Sihirbaz derslik at bindi. Başkası binse yine kaybedermiş bence.

Azor Ahai

katılıyorum zor bi attı yapması gerekeni yaptı kazandı tek atanlara başarılar şahin tepesini yazanlarında canı saolsun önümüzdeki maçlara bakıcaz :)

silivrili

Bu damı gol değil beeeee:)

cancino

herkes ilk ayaktan patlar arkadaşlar..
radikal starı tek atmassam kalemim kırılsın :)
kalitesi yeter.
uzun aradan sonra 1 yarış gördü oda yeter..
son 200 metre sprintiyle geçer bu grubu diyorum.. bol şans herkese

Ümit

Herkese bol sans 6 lim.
4,6,5,2,7,9
2,1,9,8,11
2,1,3
5,4,1,2
8 kara turbo tek
11,2,8,5 tutar 86 tl.(iki ortak yatirdik)

mrtt61

Herkese bol.sans arkadaslar tabelada 2 numara hurdag ile ilgili fikri olan varmi?

George Thomas

Murat61 hürdağ bence zor. Bugüne kadar tutuldu ama yarışları vasattı. Karaturbo benim tekim olacak gibi. Rakip için benim atlarım kızıltuğlum, buharalı ve dinamik olacak. Altılım o ayağı görmezse mutlaka ikili yapıcam bu atlarla. Bol şans.

mrtt61

Tsk ederim yorumlarini dikkate mutlaka alicam

George Thomas

Hadi hayırlı olsun. Devam edenlere bol şanslar. 30 yıl değil 50 yıl geçse bu oyunun bileni yok arkadaşlar :)

ERKAN

Lânet bir gün gene yav

Ramazan

Erkan bey tuttuğun bi yerde ıkılı veya bahis varmı?

Ümit

Erkan gene isyanlardasin :-) bende kafada yattim gene..5 liyle yola devam bakalim..

ERKAN

Ümit izmirde 2 ci 6 lida gene 5’de kaldı oynamayacağım diyorum olmuyor :)

Ümit

Haklisin olmuyor ama hergun heryere saldirma bari zarar cok olur..seninle bigun ortak 6 li yapalimda sanssizligimizi kiralim bari:-)

ERKAN

OLUR ümit can,barış izmirde hafta sonu yarışında buluşacağız sende gelirsin..

ERKAN

5 lide yattı son bir 3 lu yaptım kısmet artık

Ümit

Siz gorusuyomusunuz can baris falan.ilk mi olacak yoksa.

ERKAN

İlk olacak bir aksilik olmaz ve herkese uyarsa..

Ramazan

Erkan bey ikili

Ümit

Anladim ins nasip olursa gelip tanismak isterim.pazar gunu haber veririm erkan

C*can

5lim tuttu ne kadar verecek bakalım

ERKAN

Köşeyi dönersin :)

ERKAN

Ya çok ilginç yeminle neyse artık hepimize gülüyorum

admin

Yine 5 temi kaldın Erkan?

ERKAN

Aynen ADMİN şaka gibi oldu artık büyük para umudunu taşıdıkça bu iş olmayacak çok net anladım artık..

admin

En güzeli sadece altılıyı bulmaya oynamakta şeytan dürtüyor işte.

ERKAN

Yani aslında günü yakalamıyoruz dün toplam 20 yada 30 lira verdik bütün oyunlara 24 bin gitti pisi pisine inan bugün 150 civarı para verdim ortada hiçbirşey yok oturup misli kuponluk düşünsek bugünkü 4 altınınım hepsini bulur keyfimize bakardık :))

admin

Her altılıya oynamamayı dene. Faydası dokunur belki.

ERKAN

Haklisin

mehmetonur22112211

21/05/2016 Cumartesi – Ankara Yarış Programı

1.Ayak: 1.2.3.6.7

2.Ayak: 1.3.4.5.6.10

3.Ayak: hepsi

4.AYAK: 2 PERFECT WARRIOR

5.AYAK: 1.4.5.7

6.AYAK: 2.4

mehmetonur22112211

son ayak 2 yerine 6 BECENE GÜLÜ yazılmıstır

mehmetonur22112211

21/05/2016 Cumartesi – Adana Yarış Programı
1. 6’LI GANYAN

1.Ayak: 13 ŞEKERTANESİ

2.Ayak: 1.2.6.10

3.Ayak: 1.3.5

4.AYAK: 1. 6’LI GANYAN

1.Ayak: 13 ŞEKERTANESİ

2.Ayak: 1.2.6.10

3.Ayak: 1.3.5

4.AYAK: 5.11.13

5.AYAK: 2.6

6.AYAK: 2.8.9.15

2. 6’LI GANYAN

1.Ayak: 5.11.13

2.Ayak: 2.6

3.Ayak: 2.8.9.15

4.AYAK: 10.8

5.AYAK: 1.4.11.13.15

6.AYAK: 1.4.5.12

mehmetonur22112211

sekertanesini gorunce diger atlara hiç bakmadım gecen yarış cok tutuyordum erkeklere saldırdı ondan tek attım

admin

Tebrikler. Sansin daim olsun

mehmetonur22112211

saol adminim
sanada ve site sakinlerinede bol şans
erkana bi altıılı buldursaydık iyiydi
dunku kuponumu oynadı sansına bugun izmirdekileri oynasaydı bulacaktı işte şans isteyecek yoksa olmuyor

mehmetonur22112211

simdi baktımda yanına eküriler yazılır

mehmetonur22112211

2.6 yazan ayak 3.6 olacaktır 3 un yerıne 2 yanlış yazılmış

mehmetonur22112211

hatta 3 numara tek olur

mehmetonur22112211

5 AZAT KUŞU eklenmiştir

mehmetonur22112211

cok hızlıyım dimi admin:)

mehmetonur22112211

istanbulda ikinci gelen atlar gelse birinci altılı vardı hahaha
neyseki izmirden bi haftalık altılı parası aldıık
9 tane alternatif verdigim teklerin 5 tanesi geldi 2 tanesi ikinci biride 3. oldu

mehmetonur22112211

bombacı bi ara dusundum uyusan seninle bir tek atımız var STALLION FALCON diye ona kuayım dedim oyunu sonra vazgectim golden tower da karatası gorunce kısmet

mehmetonur22112211

adanada tekimiz 2 DIVINE POWER olmustur

mehmetonur22112211

SON CALIŞMALAR
21/05/2016 Cumartesi – Ankara Yarış Programı
1.Ayak: 3.2.1
2.Ayak: 1.10.4.6
3.Ayak: 2.4.1.3.7
4.AYAK: 2 PERFECT WARRIOR
5.AYAK: 1.3.5.7.4
6.AYAK: 4.8.13.6.1.10

mehmetonur22112211

Ankara ALTERNATİF TEKLER
1.Ayak: MADIBA
2.Ayak: BUZKAYA
3.Ayak: BITCOIN
4.AYAK: ORADINARIO
5.AYAK: PETEK DİSA
6.AYAK: FÜLANE

mehmetonur22112211

21/05/2016 Cumartesi – Adana Yarış Programı SON CALIŞMALAR
1. 6’LI GANYAN

1.Ayak: 1.13.2.12.5.8.3
2.Ayak: 2.1.3.6/………4.8.10
3.Ayak: 1.3.6
4.AYAK: 5.10.13.11
5.AYAK: 3.FIRST EMPIRE…/………………….13.8.7.6.5.2
6.AYAK: 2.8.9

2. 6’LI GANYAN
1.Ayak: 5.10.13.11
2.Ayak: 3./..15.13
3.Ayak: 2.8.9.
4.AYAK: 10.8
5.AYAK: 4.13.15.1.3.10.14
6.AYAK: 1.4.5.12.3

mehmetonur22112211

Adana ALTERNATİF TEKLER

1.kosu BAHARGÜZELİ
2.kosu ÇİKOK GIRL
3.kosu GÜLEN EFE
4.kosu KINALI BEBEK
5.kosu SOLO TÜRK
6.kosu KAFKAS KRALI
7,kosu FASHITIVE
8.kosu GÜLLÜGÜL
9.kosu LOST RIVER

112
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x