Ana Sayfa / Tahminler / 20 MAYIS 2016 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
istanbul altili tahminleri bombaci

20 MAYIS 2016 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar İstanbul altılı tahminlerim şu şekilde.

ŞAHİN TEPESİ-METECİK: Son yarışına inanmadığım safkan  bundan 2 gün önce belirttiğim gibi 1200 çim de ki ERBABAM-GİRESUN-BAŞ PEHLİVAN üçlüsüyle mücadeleden kaçmıştı.  Nerede karşıma çıkacak derken. 1500 sentetik te bence cok daha zorlu bir mücadelede sahne alıyor.  Kaya'ların Özcan Yıldırım'a emanet ettiği safkanın son derece hazır olduğuna inanıyorum.  (3) ŞAHİN TEPESİ ve (2) METECİK arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyor kafadan ya herro ya merro diyen takibasyonun gücüne inananlar içinse  ufak kuponlarda (3) ŞAHİN TEPESİ ni çok risklide olsa BANKO olarak öneriyorum. 

VOLİ: Sizinle yine bir başka kafayı taktığım safkanı paylaşmak istiyorum. Bunda da yine Özcan. İnsanın buda mı tesadüf deyip tek atası geliyor:) 17 nisanda ki 1400 sentetik te start aldığı yarışta şu ifadeyi kullanmıştım: " Son yarışında bütün grubun yükünü çekerek kazanmaya çalışan safkan aynı hatayı yapmayacak Mehmet Kaya hazır durumda ki bu safkanı kaçırmayacaktır" demiş ve banko olarak önermiştim.  Gerçekten de bekleme yarışına giden safkan start la birlikte yeteri kadar deparlanamamış sonrasın da ise tabela dışında kalmıştı.  Hemen bir sonraki yarışında yine dikkatle izlediğim safkan belkide haddini aşarak KV-8 de 1600 çim de son derece güzel bir çıkışla liderliği almış 23.85 ganyanla tabela da yer bulmuştu. Şimdi 21 gün sonra start alacak olan safkanın tam olarak hazır olduğuna inanıyorum. Çok fazla risklide olsa (4) VOLİ 2. defa BANKOM DUR.  

ANGEL BLUE - DONG SOCIETY: Grubun en kalitesi ANGEL BLUE nefes yönünden etkilenmediği taktirde kazanacaktır diye düşünüyorum. Bir tek güzel uzun galop yaptırıldığını görsem gözü kapalı tek atardım. Bu ayağı bu kalitenin yanında bu yarışa ciddi galoplar ile hazırlanıp bir yarış gösterildikten sonra Kocakaya idaresine verilip adeta eti senin kemiği benim denilen DONG SOCIETY ile riske ediyorum. 

GOLDEN TOWER: Kalite safkanların yer aldığı yarışta uygun mesafe olmasa da önde istediği gibi Karataş ile dans edecek olan GOLDEN TOWER en uygun grubu buldu diyebilirim. ZU HAT ve DUKE OF KENT in ataklarına direneceğine inandığım safkan BANKOM DUR. Rahat yarış için 3 safkanın ayrılmamaları gerektiğine inanıyorum.  

KAZDAĞI: Son yarışında oradan mi yürüsem burada mı hesabı yapıp 2 cilik ile yetinen grubun en iyisi olduğuna inandığım safkan bu defa aynı hatayı yapmayacaktır. Uzayan Mesafenin lehine olduğunu düşündüğüm safkan BANKOMDUR. 

STALLION FALCON: 20 Nisan da 15.85 ganyana koştuğu koşuda ilk defa dikkatimi çeken safkan için bir sonra ki koşusunda 4 Mayıs da şu ifadeleri kullanmıştım: " 15 ganyana koştuğu son koşusunda binicisi idare edebilmek için kan ter içinde kaldı.  Oysa ki bu safkanı tutmaya hiç gerek yok. Sal gitsin sabaha kadar koşsun. Ahmet Çeliğin İdare edebileceğine inandığım safkan BANKOM. " demiştim.  Uzayan Mesafe ile birlikte formununda ilerlediğini düşündüğüm safkandan beyaz bayrak-ayna yarışı bekliyorum. 2. defa STALLION FALCON risklide olsa BANKOM diyorum. 

1. ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.Ayak: 3-2

2.Ayak: 4 TEK

3.Ayak: 3-2

4.AYAK: 4-7-9-2-11-6

5.AYAK: 11-4-1-5-2-9-8

6.AYAK: 1 TEK

2. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 4-7-9-2-11-6

2.AYAK: 11-4-1-5-2-9-8

3.AYAK: 1 TEK

4.AYAK: 4 TEK

5.AYAK: 8-7-4-6-9-2

6.AYAK: 8 TEK

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK: 3-2

2.AYAK: 4-7-9-2

3.AYAK: 11-4-1-5-2

4.AYAK: 1 TEK

5.AYAK: 4 TEK

6.AYAK: 8-7-4-6-9-2

7.AYAK: 8 TEK

20 MAYIS 2016 İSTANBUL GALOPLARI (İDMAN PİSTİ PROGRAMI)

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

112
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
C*can
Üye

güzelde ilk ayakta kafamı karıştırdın şimdi kardeşim.bende orda ısrarla 2,4,6,7 diyordum

admin
Yönetici

Yarın AKFIRAT’ta kararlıyım, ilk ayağı kazanır. Bol şanslar Bombacı

Azor Ahai
Üye

rıza kefalet için para lazım demiş 4.FORGET ME NOT pas geçmeyin :)

Silivrili
Ziyaretçi
Silivrili

Günaydın bol şanslar bombacı

Barışçı
Üye

Bol sans bombacı

silivrili
Üye

Günaydınlar bol şanslar bombacı

Azor Ahai
Üye

bol şansların olsun. risksiz bankonuz varmıydı acaba :)

silivrili
Üye

Bi taş geldi sanki :)

mehmetonur22112211
Üye

gunaydın bolsanslar

istanbul 1. altılım

1.AYAK: 2.3.6.7

2.AYAK: 1.2.4.6.7

3.AYAK: 1.2.3.6

4.AYAK: 2.3.4.7.8.9

5.AYAK: 2.1.5

6.AYAK: 1 GOLDEN TOWER TEK

2. altılım

1.AYAK: 2.3.4.7.8.9

2.AYAK: 2.1.5

3.AYAK: 1 GOLDEN TOWER TEK

4.AYAK: 2.1.4

5.AYAK: 6.7.8.9.10

6.AYAK: 1.2.5.6.7.8.11

mehmetonur22112211
Üye

alternatıf tekler
1,kosu ULUER
2. kosu YAĞIZINOĞLU
3. kosu MOTHER OF DRAGONS
4. kosu FORGET ME NOT
5. kosu BOMANI
6. kosu ZU HAT
7. kosu ÇİFTÇİHAN
8. kosu KARA TURBO
9. kosu STALLION FALCON

mehmetonur22112211
Üye

sec begen al

Gufre
Üye

Bol şanslar Bombacı

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Katılıyorum admin. Akfırat’ı idmanda çok iyi gördüm. Tek olurmu bilmiyorum ama ikiliden düşmez gibi geldi.

admin
Yönetici

Yanına at eklenirse bir den fazla eklenir western power, forget me not, strike the sword, lady lux. İdmanına bakmadım da son yarışın ön grup çok hızlı gitmiş 10 boy geriden rolantide takip etmiş. Aksiyon sağladığında yarış bitmiş zaten. Mesafe biraz endişelendiriyor. 1200 / 1400 daha iyi sanki.

admin
Yönetici

ELMASINKIZI’ndan ümidi kesti millet. Bence çimde daha iyi koşacak.

silivrili
Üye

1. Altılı 3. Ayak 1 numara MOTHER OF DRAGONS dikkat dikkat !!!! Tek olur

Azor Ahai
Üye

istanbul simitleri çıktı tazecik

1.KOŞU idaresi çok zor bi safkan olan 7.ULUER ilk safkanım hatta zorluk çıkarmayacağını bilsem tek atardım.rakibi 2.METECİK bu iki safkan yeterli
2.KOŞU bu koşuda çok ters bi at bankom olucak 6.ÇAKILTAŞI için çok güzel bi yarış bekliyorum cesaretimi toplarsam tek atıcam heralde rakipleri orjininden dolayı çok buyuk beklentıler olup daha karşılayamamış 1.YAĞIZINOĞLU ve 4.VOLİ yeterlidir.
3.KoŞu maiden dan zor çıkan ama çıktığında formunu bulup guzel bi şartlı 5 koşup boyunla 2.lık alan ejderyaların annesi khalesi :) MOTHER OF DRAGONS BANKOMDUR.. çalışmaları iyi olsada verdiği uzun aranın etkılemesını umduğum 2.ANGEL BLUE ve yıne rahatsızlıgından dolayı ara verıp yarıs goren sonra tekrar 1 ay geri alınan 3.DONG SOCIETY yazılabılır rakıp arıyosanız.
4.KOşU admınin muhtemel teki olucak 2.AKFIRAT şanslı isimdi benim için taki üstünde hışman ı görene kadar bu çocuk şu an çok başarılı olabilir ama bence istanbul pistine uyum sağlayamıyo çoğu kez kurtel gibi yarışlarda şanslı olan eküri atlarına binen ama yanlış hatırlamıyorsam 1 kere kazananma başarısı gösteren hışmandan dolayı yazmıycam.. 4.FORGET ME NOT kilo/jokey/perfomans bakımından BANKOMDUR.
5:koşu 2.BOMANI favorimdir ama tay ve uzun çim yarışı oldugundan bomba bekledıgım kosuda at yazıcam.1.BABBINO CARO –11.STORY MOMENT–3.GREGOR KAFKA–6.SİLİNDİR–
6.koşu orkinos hariç burdaki tüm atlar birbirini geçer bence herkesin kendi tercihidir ama ben 2 teki zaten bulmuşken burda risk almam geri kalan 4 atıda yazar buraya kadar gelirsek son kosuyu rahat izlerim.

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Ben orayı western ve FMN ile beraber 3 ata indirdim. Bu sene sınıf atladığını düşündüğüm zu hat ilk atım. Ama önde boş kalacak GT bitirebilir. DOK ise idmanda kanatlanmış ama bunlara yetecekmiş gibi gelmiyor.

admin
Yönetici

Bence de GT tek atılmazsa 3 at yazılmalı.

Azor Ahai
Üye

bence de zuhat tek atılmazsa 4 at yazılmalı.ben halisin tempo belirleyen atlara iyi bindiğini düşünmüyorum

admin
Yönetici

Seddifi nin de mi şansı var diyorsun?

Azor Ahai
Üye

ben halisin 1000 metreyi 1.00 geçiceğini düşünüyorum onu kaçırmayım derdine giricektir taylar hızlı giden yarışta ben seddifiyide şans veririm.

admin
Yönetici

Sahibi SEDDIFI’nnin ahırda ayağını vurduğu için start alamayacaktır diyor.

Azor Ahai
Üye

iyi bi at eksilttim ozaman size katılıyorum şimdi 3 at :)

admin
Yönetici

İyi oldu paran cebinde kaldı :)

silivrili
Üye

Özcan ile Karataş savaşırken kocakaya aradan sıyrılmasın kapatın o ayağı yaslanın arkanıza abiciğim :)

Azor Ahai
Üye

İSTANBUL 1.ALTILI

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Bombacı aslında aynı doğrultuda düşünüyoruz.bende önde boş kalacak diye GT tutuyorum. Ama my dear son gibi atı sıkıştıracak kadar sınıf atlayan zu hatı es geçemem. Zu hat yakın markaj giderse sondaki acı sprinti ile DOK inde şansı var. En sağlamı 3 at bence. Üzgünüm sheva ama seddifi yarışta koşsa da bende koşmaz.

devir34
Üye

Bol sanslar bombacı bugunku ıst. 2 altılın cok guzel sımdıden hylı olsun.

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Arkadaşlar şu maiden yarışlarla ilgili yorumlarınızı da paylaşabilirmisiniz. Bana sıkıntılı geldi. Kimleri neden tuttuğunuzu paylaşırsanız sevinirim.

C*can
Üye

slm hayırlı cumalar şansınız bol olsun

C*can
Üye

2. İstanbul altılı tahminim 1.ayak(4TEK)2.ayak(1,2,9,11)3.ayak(1,2,3)4.ayak(1,2,3,6)5.ayak(2,9,8,6,1)6.ayak(2,5,7,8,11)bugünde böyle yaptım bakalım ne olacak.

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Admin elmasınkızı yorumuna katılıyorum. Orjin beni çime çıkarın diye bağırıyor. Yeri olana uğurludoğan da öneririm.

C*can
Üye

1. İstanbul altılı tahminim 1ayak(2,3,4,6,7)2.ayak(4)3.ayak(1)4.ayak(4,7,9)5.ayak(1,2,9,11)6.ayak(1,2,3)

C*can
Üye

bence bugün 5,8,9.cu ayaklar patlar yine altılıyı katliam ederler.

cavusoglu61
Üye

seddifi koşmaz arkadaşlar

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Merhaba arkadaşlar. Banko tahminlerde dönen muhabbetin tadına doyum olmuyor. Ben de öyle bir şey yazayım da zehirleyeyim milleti dedim . 😊 😊 😊 1.koşuda ULUER sanki tek başına koşuyor. Hele ki son yarışından sonra yanına at yazmam. Son form durumu, kilo ve jokey lehine. Kazanmalı. 2.koşuda KENDRIKS, CHIKAGO, VOLI, YAĞIZINOĞLU filan diye başladım. Sonunda hepsi demek zorunda kaldım. 3.koşuda MOTHER OF DRAGON büyük ihtimalle AGF çıkacaktır ama son iki yarışta ata binen KOCAKAYA inmiş ve DONG SOCİETY ye binmiş. Bence Jokey tercihi önemli. İki atı da yazmak lazım. 4.koşuda admin ile aynı fikirdeyim. AKFIRAT tek olur. 5.koşuda BOMANI çok ön plana çıkıyor ama şablonu uygun olanlar STORY MOMENT, TEKTEK, THATS THE MOMENT, EBRU QUEEN, RÜZGAR GOLD ve BABBINO CARO Yazmalı. 6.koşuda ben ZU HAT tutuyorum ama bu atlar birbirlerini geçebilen atlar. Bu nedenle GOLDEN TOWER, DUK OF KENT VE SEDDIFI de yazdım. 7.koşuda ÇIFTÇİHAN, SAADIN GÜCÜ ve KAZDAĞI arasında. 8.koşuda KARA TURBO çok şanslı. Bir önceki yarışında üst grupta koşmuş ve yakın ara tabela dibinde bitirmiş. Zaten Ö.YILDIRIM idaresinde iyi bir sonuç alacağına eminim ama 9 kilo fark ile DESPOT tan çok korkuyorum. Son ayakta FIRST POWER kazanır. Herkese bol Şans.

admin
Yönetici

SEDDİFİ koşmayacakmış. Bol şanslar

cavusoglu61
Üye

1. ayak 7 tek
2. ayak 2 tek
3. ayak 1.2.3
4. ayak 1.2.4.5.7
5. ayak 7.8.9
6. ayak H
İSTANBUL…2. ALTILI…
BOŞ BOŞ OTURMAYIN OYNAYIN PARAYI KOYUN CEPE…..

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Sihirbaz derslik at bindi. Başkası binse yine kaybedermiş bence.

Azor Ahai
Üye

katılıyorum zor bi attı yapması gerekeni yaptı kazandı tek atanlara başarılar şahin tepesini yazanlarında canı saolsun önümüzdeki maçlara bakıcaz :)

silivrili
Üye

Bu damı gol değil beeeee:)

cancino
Üye

herkes ilk ayaktan patlar arkadaşlar..
radikal starı tek atmassam kalemim kırılsın :)
kalitesi yeter.
uzun aradan sonra 1 yarış gördü oda yeter..
son 200 metre sprintiyle geçer bu grubu diyorum.. bol şans herkese

Ümit
Üye

Herkese bol sans 6 lim.
4,6,5,2,7,9
2,1,9,8,11
2,1,3
5,4,1,2
8 kara turbo tek
11,2,8,5 tutar 86 tl.(iki ortak yatirdik)

mrtt61
Üye

Herkese bol.sans arkadaslar tabelada 2 numara hurdag ile ilgili fikri olan varmi?

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Murat61 hürdağ bence zor. Bugüne kadar tutuldu ama yarışları vasattı. Karaturbo benim tekim olacak gibi. Rakip için benim atlarım kızıltuğlum, buharalı ve dinamik olacak. Altılım o ayağı görmezse mutlaka ikili yapıcam bu atlarla. Bol şans.

mrtt61
Üye

Tsk ederim yorumlarini dikkate mutlaka alicam

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Hadi hayırlı olsun. Devam edenlere bol şanslar. 30 yıl değil 50 yıl geçse bu oyunun bileni yok arkadaşlar :)

ERKAN
Üye

Lânet bir gün gene yav

Ramazan
Ziyaretçi
Ramazan

Erkan bey tuttuğun bi yerde ıkılı veya bahis varmı?

Ümit
Üye

Erkan gene isyanlardasin :-) bende kafada yattim gene..5 liyle yola devam bakalim..

ERKAN
Üye

Ümit izmirde 2 ci 6 lida gene 5’de kaldı oynamayacağım diyorum olmuyor :)

Ümit
Üye

Haklisin olmuyor ama hergun heryere saldirma bari zarar cok olur..seninle bigun ortak 6 li yapalimda sanssizligimizi kiralim bari:-)

ERKAN
Üye

OLUR ümit can,barış izmirde hafta sonu yarışında buluşacağız sende gelirsin..

ERKAN
Üye

5 lide yattı son bir 3 lu yaptım kısmet artık

Ümit
Üye

Siz gorusuyomusunuz can baris falan.ilk mi olacak yoksa.

ERKAN
Üye

İlk olacak bir aksilik olmaz ve herkese uyarsa..

Ramazan
Ziyaretçi
Ramazan

Erkan bey ikili

Ümit
Üye

Anladim ins nasip olursa gelip tanismak isterim.pazar gunu haber veririm erkan

C*can
Üye

5lim tuttu ne kadar verecek bakalım

ERKAN
Üye

Köşeyi dönersin :)

ERKAN
Üye

Ya çok ilginç yeminle neyse artık hepimize gülüyorum

admin
Yönetici

Yine 5 temi kaldın Erkan?

ERKAN
Üye

Aynen ADMİN şaka gibi oldu artık büyük para umudunu taşıdıkça bu iş olmayacak çok net anladım artık..

admin
Yönetici

En güzeli sadece altılıyı bulmaya oynamakta şeytan dürtüyor işte.

ERKAN
Üye

Yani aslında günü yakalamıyoruz dün toplam 20 yada 30 lira verdik bütün oyunlara 24 bin gitti pisi pisine inan bugün 150 civarı para verdim ortada hiçbirşey yok oturup misli kuponluk düşünsek bugünkü 4 altınınım hepsini bulur keyfimize bakardık :))

admin
Yönetici

Her altılıya oynamamayı dene. Faydası dokunur belki.

ERKAN
Üye

Haklisin

mehmetonur22112211
Üye

21/05/2016 Cumartesi – Ankara Yarış Programı

1.Ayak: 1.2.3.6.7

2.Ayak: 1.3.4.5.6.10

3.Ayak: hepsi

4.AYAK: 2 PERFECT WARRIOR

5.AYAK: 1.4.5.7

6.AYAK: 2.4

mehmetonur22112211
Üye

son ayak 2 yerine 6 BECENE GÜLÜ yazılmıstır

mehmetonur22112211
Üye

21/05/2016 Cumartesi – Adana Yarış Programı
1. 6’LI GANYAN

1.Ayak: 13 ŞEKERTANESİ

2.Ayak: 1.2.6.10

3.Ayak: 1.3.5

4.AYAK: 1. 6’LI GANYAN

1.Ayak: 13 ŞEKERTANESİ

2.Ayak: 1.2.6.10

3.Ayak: 1.3.5

4.AYAK: 5.11.13

5.AYAK: 2.6

6.AYAK: 2.8.9.15

2. 6’LI GANYAN

1.Ayak: 5.11.13

2.Ayak: 2.6

3.Ayak: 2.8.9.15

4.AYAK: 10.8

5.AYAK: 1.4.11.13.15

6.AYAK: 1.4.5.12

mehmetonur22112211
Üye

sekertanesini gorunce diger atlara hiç bakmadım gecen yarış cok tutuyordum erkeklere saldırdı ondan tek attım

admin
Yönetici

Tebrikler. Sansin daim olsun

mehmetonur22112211
Üye

saol adminim
sanada ve site sakinlerinede bol şans
erkana bi altıılı buldursaydık iyiydi
dunku kuponumu oynadı sansına bugun izmirdekileri oynasaydı bulacaktı işte şans isteyecek yoksa olmuyor

mehmetonur22112211
Üye

simdi baktımda yanına eküriler yazılır

mehmetonur22112211
Üye

2.6 yazan ayak 3.6 olacaktır 3 un yerıne 2 yanlış yazılmış

mehmetonur22112211
Üye

hatta 3 numara tek olur

mehmetonur22112211
Üye

5 AZAT KUŞU eklenmiştir

mehmetonur22112211
Üye

cok hızlıyım dimi admin:)

mehmetonur22112211
Üye

istanbulda ikinci gelen atlar gelse birinci altılı vardı hahaha
neyseki izmirden bi haftalık altılı parası aldıık
9 tane alternatif verdigim teklerin 5 tanesi geldi 2 tanesi ikinci biride 3. oldu

mehmetonur22112211
Üye

bombacı bi ara dusundum uyusan seninle bir tek atımız var STALLION FALCON diye ona kuayım dedim oyunu sonra vazgectim golden tower da karatası gorunce kısmet

mehmetonur22112211
Üye

adanada tekimiz 2 DIVINE POWER olmustur

mehmetonur22112211
Üye

SON CALIŞMALAR
21/05/2016 Cumartesi – Ankara Yarış Programı
1.Ayak: 3.2.1
2.Ayak: 1.10.4.6
3.Ayak: 2.4.1.3.7
4.AYAK: 2 PERFECT WARRIOR
5.AYAK: 1.3.5.7.4
6.AYAK: 4.8.13.6.1.10

mehmetonur22112211
Üye

Ankara ALTERNATİF TEKLER
1.Ayak: MADIBA
2.Ayak: BUZKAYA
3.Ayak: BITCOIN
4.AYAK: ORADINARIO
5.AYAK: PETEK DİSA
6.AYAK: FÜLANE

mehmetonur22112211
Üye

21/05/2016 Cumartesi – Adana Yarış Programı SON CALIŞMALAR
1. 6’LI GANYAN

1.Ayak: 1.13.2.12.5.8.3
2.Ayak: 2.1.3.6/………4.8.10
3.Ayak: 1.3.6
4.AYAK: 5.10.13.11
5.AYAK: 3.FIRST EMPIRE…/………………….13.8.7.6.5.2
6.AYAK: 2.8.9

2. 6’LI GANYAN
1.Ayak: 5.10.13.11
2.Ayak: 3./..15.13
3.Ayak: 2.8.9.
4.AYAK: 10.8
5.AYAK: 4.13.15.1.3.10.14
6.AYAK: 1.4.5.12.3

mehmetonur22112211
Üye

Adana ALTERNATİF TEKLER

1.kosu BAHARGÜZELİ
2.kosu ÇİKOK GIRL
3.kosu GÜLEN EFE
4.kosu KINALI BEBEK
5.kosu SOLO TÜRK
6.kosu KAFKAS KRALI
7,kosu FASHITIVE
8.kosu GÜLLÜGÜL
9.kosu LOST RIVER

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.