Ana Sayfa / Tahminler / 20 MAYIS 2016 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
istanbul altili tahminleri bombaci

20 MAYIS 2016 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar İstanbul altılı tahminlerim şu şekilde.

ŞAHİN TEPESİ-METECİK: Son yarışına inanmadığım safkan  bundan 2 gün önce belirttiğim gibi 1200 çim de ki ERBABAM-GİRESUN-BAŞ PEHLİVAN üçlüsüyle mücadeleden kaçmıştı.  Nerede karşıma çıkacak derken. 1500 sentetik te bence cok daha zorlu bir mücadelede sahne alıyor.  Kaya'ların Özcan Yıldırım'a emanet ettiği safkanın son derece hazır olduğuna inanıyorum.  (3) ŞAHİN TEPESİ ve (2) METECİK arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyor kafadan ya herro ya merro diyen takibasyonun gücüne inananlar içinse  ufak kuponlarda (3) ŞAHİN TEPESİ ni çok risklide olsa BANKO olarak öneriyorum. 

VOLİ: Sizinle yine bir başka kafayı taktığım safkanı paylaşmak istiyorum. Bunda da yine Özcan. İnsanın buda mı tesadüf deyip tek atası geliyor:) 17 nisanda ki 1400 sentetik te start aldığı yarışta şu ifadeyi kullanmıştım: " Son yarışında bütün grubun yükünü çekerek kazanmaya çalışan safkan aynı hatayı yapmayacak Mehmet Kaya hazır durumda ki bu safkanı kaçırmayacaktır" demiş ve banko olarak önermiştim.  Gerçekten de bekleme yarışına giden safkan start la birlikte yeteri kadar deparlanamamış sonrasın da ise tabela dışında kalmıştı.  Hemen bir sonraki yarışında yine dikkatle izlediğim safkan belkide haddini aşarak KV-8 de 1600 çim de son derece güzel bir çıkışla liderliği almış 23.85 ganyanla tabela da yer bulmuştu. Şimdi 21 gün sonra start alacak olan safkanın tam olarak hazır olduğuna inanıyorum. Çok fazla risklide olsa (4) VOLİ 2. defa BANKOM DUR.  

ANGEL BLUE - DONG SOCIETY: Grubun en kalitesi ANGEL BLUE nefes yönünden etkilenmediği taktirde kazanacaktır diye düşünüyorum. Bir tek güzel uzun galop yaptırıldığını görsem gözü kapalı tek atardım. Bu ayağı bu kalitenin yanında bu yarışa ciddi galoplar ile hazırlanıp bir yarış gösterildikten sonra Kocakaya idaresine verilip adeta eti senin kemiği benim denilen DONG SOCIETY ile riske ediyorum. 

GOLDEN TOWER: Kalite safkanların yer aldığı yarışta uygun mesafe olmasa da önde istediği gibi Karataş ile dans edecek olan GOLDEN TOWER en uygun grubu buldu diyebilirim. ZU HAT ve DUKE OF KENT in ataklarına direneceğine inandığım safkan BANKOM DUR. Rahat yarış için 3 safkanın ayrılmamaları gerektiğine inanıyorum.  

KAZDAĞI: Son yarışında oradan mi yürüsem burada mı hesabı yapıp 2 cilik ile yetinen grubun en iyisi olduğuna inandığım safkan bu defa aynı hatayı yapmayacaktır. Uzayan Mesafenin lehine olduğunu düşündüğüm safkan BANKOMDUR. 

STALLION FALCON: 20 Nisan da 15.85 ganyana koştuğu koşuda ilk defa dikkatimi çeken safkan için bir sonra ki koşusunda 4 Mayıs da şu ifadeleri kullanmıştım: " 15 ganyana koştuğu son koşusunda binicisi idare edebilmek için kan ter içinde kaldı.  Oysa ki bu safkanı tutmaya hiç gerek yok. Sal gitsin sabaha kadar koşsun. Ahmet Çeliğin İdare edebileceğine inandığım safkan BANKOM. " demiştim.  Uzayan Mesafe ile birlikte formununda ilerlediğini düşündüğüm safkandan beyaz bayrak-ayna yarışı bekliyorum. 2. defa STALLION FALCON risklide olsa BANKOM diyorum. 

1. ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.Ayak: 3-2

2.Ayak: 4 TEK

3.Ayak: 3-2

4.AYAK: 4-7-9-2-11-6

5.AYAK: 11-4-1-5-2-9-8

6.AYAK: 1 TEK

2. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 4-7-9-2-11-6

2.AYAK: 11-4-1-5-2-9-8

3.AYAK: 1 TEK

4.AYAK: 4 TEK

5.AYAK: 8-7-4-6-9-2

6.AYAK: 8 TEK

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK: 3-2

2.AYAK: 4-7-9-2

3.AYAK: 11-4-1-5-2

4.AYAK: 1 TEK

5.AYAK: 4 TEK

6.AYAK: 8-7-4-6-9-2

7.AYAK: 8 TEK

20 MAYIS 2016 İSTANBUL GALOPLARI (İDMAN PİSTİ PROGRAMI)

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

112 yorum

 1. C*can

  güzelde ilk ayakta kafamı karıştırdın şimdi kardeşim.bende orda ısrarla 2,4,6,7 diyordum

 2. Yarın AKFIRAT’ta kararlıyım, ilk ayağı kazanır. Bol şanslar Bombacı

  • Bombaci

   Vallahi adminim beynim durdu :)))) AK FIRATI da tek attım mi misli mi bulacağız bu programı:) şablonu paylaşmayı unutma da gerisi kolay. ;) hayırlı geceler yarın görüşürüz

  • Şablon yarına kalır. İyi geceler

  • sheva_39

   rıza kefalet için para lazım demiş 4.FORGET ME NOT pas geçmeyin :)

 3. Günaydın bol şanslar bombacı

 4. Barışçı

  Bol sans bombacı

 5. silivrili

  Günaydınlar bol şanslar bombacı

 6. sheva_39

  bol şansların olsun. risksiz bankonuz varmıydı acaba :)

 7. mehmetonur22112211

  gunaydın bolsanslar

  istanbul 1. altılım

  1.AYAK: 2.3.6.7

  2.AYAK: 1.2.4.6.7

  3.AYAK: 1.2.3.6

  4.AYAK: 2.3.4.7.8.9

  5.AYAK: 2.1.5

  6.AYAK: 1 GOLDEN TOWER TEK

  2. altılım

  1.AYAK: 2.3.4.7.8.9

  2.AYAK: 2.1.5

  3.AYAK: 1 GOLDEN TOWER TEK

  4.AYAK: 2.1.4

  5.AYAK: 6.7.8.9.10

  6.AYAK: 1.2.5.6.7.8.11

  • mehmetonur22112211

   alternatıf tekler
   1,kosu ULUER
   2. kosu YAĞIZINOĞLU
   3. kosu MOTHER OF DRAGONS
   4. kosu FORGET ME NOT
   5. kosu BOMANI
   6. kosu ZU HAT
   7. kosu ÇİFTÇİHAN
   8. kosu KARA TURBO
   9. kosu STALLION FALCON

  • mehmetonur22112211

   sec begen al

 8. Gufre

  Bol şanslar Bombacı

 9. Katılıyorum admin. Akfırat’ı idmanda çok iyi gördüm. Tek olurmu bilmiyorum ama ikiliden düşmez gibi geldi.

  • Yanına at eklenirse bir den fazla eklenir western power, forget me not, strike the sword, lady lux. İdmanına bakmadım da son yarışın ön grup çok hızlı gitmiş 10 boy geriden rolantide takip etmiş. Aksiyon sağladığında yarış bitmiş zaten. Mesafe biraz endişelendiriyor. 1200 / 1400 daha iyi sanki.

 10. Bombaci

  Selamlar herkese bol şanslar diliyorum. Sheva kılıç- kalkan olmadan yorumlarını bekliyorum. Kuponlar müsahit. Zehir almaya doymam :)

  • sheva_39

   istanbul bana zor geldi siz tekleri bulmuşsunuz bile sizin şansınıza çalışmanıza güvenip oynarım heralde. akşam 150 lira aldık izmirden geri izmire vermezsek hepsini bomba gibide gelebilirim istanbul a :)

  • Bombaci

   Ya aaa sheva olmaz. Oyun bozanlik yapma. Sen şimdi İzmiri bir al. İstanbula yatırım yapacağız. Bir ton tek vermişim. AGF ye baktım bir tek GOLDEN TOWER AGF. Valla bekliyorum. Cesarete ihtiyacı var şablonun. Bir iki yerde uyuşursak büyüteceğim. İstanbul birinci altılı çok önemli. Şablonu bekliyorum bakarsan.

  • Cesarete ihtiyacım var demişken ağır çimde GT’yi geçmiş bir ZUHAT kum da da geçebilir. Hatta ikisinin kapışmasından en dış kulvardan kopup gelen DUKE bile faydalanabilir :) Bol şans tekrardan

  • sheva_39

   zuhat hayatı boyunca hiç ağır çimde koşmamıştır hakim bey :) yumuşak çimdir o ağır olsa duramaz :)

  • Evet kayıtlarda yumuşak geçiyor. Ben ağır olarak bakıyorum olaya :) ZUHAT babası KANEKO olduğu için iki pistte de iyi koşar, yorumda anlatmak istediğim kumda Golden Tower kadar koşabilecek kapasitede.

  • sheva_39

   benimde ilk atım zuhat zaten :) espri olsun diye yazıyorum zaten yoksa dünkü royal punch ından sonra çekiniyorum senden :)

  • Sorma dünü. 24 bin lira verdi altılı, 2. altılıya Autumn pearl de eklemiştim. Çok pişmanım küçük oynadığıma.

  • sheva_39

   bana göre yazılmıycak tek at autumn pearl du altılıda dun sen onu bulmuşsun yazık oldu hatta diğer gelen atlarda göz göz hariç tek attığımız safkanlardı 5lisi bile çok para verdi alamadım :D

  • Thasos tek beşli vardı sende de. 1800 lira da öyle uçmuş. Bugün dümeni doğrulturuz inş.

  • Bombaci

   Sağol be 😂😂

  • sheva_39

   mehmet kaya şahin tepesini niye bıraktı acaba diyodum 106 000 tl lık amankayaya kaçmış uyanık tek olur ama izmirde :) istanbul 1.altılısı için başlıyorum çalışmaya

  • Bombaci

   Yaşa a be sheva bekliyoruz

 11. ELMASINKIZI’ndan ümidi kesti millet. Bence çimde daha iyi koşacak.

 12. silivrili

  1. Altılı 3. Ayak 1 numara MOTHER OF DRAGONS dikkat dikkat !!!! Tek olur

 13. sheva_39

  istanbul simitleri çıktı tazecik

  1.KOŞU idaresi çok zor bi safkan olan 7.ULUER ilk safkanım hatta zorluk çıkarmayacağını bilsem tek atardım.rakibi 2.METECİK bu iki safkan yeterli
  2.KOŞU bu koşuda çok ters bi at bankom olucak 6.ÇAKILTAŞI için çok güzel bi yarış bekliyorum cesaretimi toplarsam tek atıcam heralde rakipleri orjininden dolayı çok buyuk beklentıler olup daha karşılayamamış 1.YAĞIZINOĞLU ve 4.VOLİ yeterlidir.
  3.KoŞu maiden dan zor çıkan ama çıktığında formunu bulup guzel bi şartlı 5 koşup boyunla 2.lık alan ejderyaların annesi khalesi :) MOTHER OF DRAGONS BANKOMDUR.. çalışmaları iyi olsada verdiği uzun aranın etkılemesını umduğum 2.ANGEL BLUE ve yıne rahatsızlıgından dolayı ara verıp yarıs goren sonra tekrar 1 ay geri alınan 3.DONG SOCIETY yazılabılır rakıp arıyosanız.
  4.KOşU admınin muhtemel teki olucak 2.AKFIRAT şanslı isimdi benim için taki üstünde hışman ı görene kadar bu çocuk şu an çok başarılı olabilir ama bence istanbul pistine uyum sağlayamıyo çoğu kez kurtel gibi yarışlarda şanslı olan eküri atlarına binen ama yanlış hatırlamıyorsam 1 kere kazananma başarısı gösteren hışmandan dolayı yazmıycam.. 4.FORGET ME NOT kilo/jokey/perfomans bakımından BANKOMDUR.
  5:koşu 2.BOMANI favorimdir ama tay ve uzun çim yarışı oldugundan bomba bekledıgım kosuda at yazıcam.1.BABBINO CARO –11.STORY MOMENT–3.GREGOR KAFKA–6.SİLİNDİR–
  6.koşu orkinos hariç burdaki tüm atlar birbirini geçer bence herkesin kendi tercihidir ama ben 2 teki zaten bulmuşken burda risk almam geri kalan 4 atıda yazar buraya kadar gelirsek son kosuyu rahat izlerim.

  • Bombaci

   Vay arkadaş yine uyuşamadık ya. Zaten benimle kimse uyuşmuyor ki. Bir admin vardı destekçim onuda kaybettim. :) Ben en iyisi kendim çalıp kendim oynayayım:)) teşekkürler bol şanslar

  • sheva_39

   benimde yerim var bunlar benim düşüncelerim sendeki yada diğer arkadaşların görüşlerindende aklıma yatan olursa ekleme yapabilirim

  • Her zaman destekçinim Bombacı, atlarının hepsi bende de var :) Bol şanslar

 14. Ben orayı western ve FMN ile beraber 3 ata indirdim. Bu sene sınıf atladığını düşündüğüm zu hat ilk atım. Ama önde boş kalacak GT bitirebilir. DOK ise idmanda kanatlanmış ama bunlara yetecekmiş gibi gelmiyor.

  • Bombaci

   George abi son yarışında çok yıprandı GT. Bundan öncede FARKİN ATEŞİ- YARAMAZ ÇOCUK ‘- SUN BURN e direnemedi. ZU hata ise çok yıprandiği için direnemedi. Şimdi önde zorlayacak kimse yok. Olaya böyle bakarsak beyaz bayrak ‘- ayna yapması bile içten değil mi? Tamam ZU HAT sağlam bindiriyor ama DoK te bindiriyor. Yani burası ya GT tek ya da 3 at olmaz mı?

  • Bence de GT tek atılmazsa 3 at yazılmalı.

  • sheva_39

   bence de zuhat tek atılmazsa 4 at yazılmalı.ben halisin tempo belirleyen atlara iyi bindiğini düşünmüyorum

  • Seddifi nin de mi şansı var diyorsun?

  • sheva_39

   ben halisin 1000 metreyi 1.00 geçiceğini düşünüyorum onu kaçırmayım derdine giricektir taylar hızlı giden yarışta ben seddifiyide şans veririm.

  • Sahibi SEDDIFI’nnin ahırda ayağını vurduğu için start alamayacaktır diyor.

  • sheva_39

   iyi bi at eksilttim ozaman size katılıyorum şimdi 3 at :)

  • İyi oldu paran cebinde kaldı :)

 15. silivrili

  Özcan ile Karataş savaşırken kocakaya aradan sıyrılmasın kapatın o ayağı yaslanın arkanıza abiciğim :)

 16. sheva_39

  İSTANBUL 1.ALTILI

 17. Bombacı aslında aynı doğrultuda düşünüyoruz.bende önde boş kalacak diye GT tutuyorum. Ama my dear son gibi atı sıkıştıracak kadar sınıf atlayan zu hatı es geçemem. Zu hat yakın markaj giderse sondaki acı sprinti ile DOK inde şansı var. En sağlamı 3 at bence. Üzgünüm sheva ama seddifi yarışta koşsa da bende koşmaz.

 18. Bol sanslar bombacı bugunku ıst. 2 altılın cok guzel sımdıden hylı olsun.

 19. Arkadaşlar şu maiden yarışlarla ilgili yorumlarınızı da paylaşabilirmisiniz. Bana sıkıntılı geldi. Kimleri neden tuttuğunuzu paylaşırsanız sevinirim.

  • Bombaci

   (4) JUNİOR PAN siz oyun yapma derim. Son koşusunda uzun mesafede güzel bir tempo ile iyi gidecekmiş izlenimi verdi bana.

  • sheva_39

   yazdık işte sende var diye :)

  • Bombaci

   Kalabalık tutmaktan yanayım LUXOR yavrularının uzunda temsilcileri olsa da çok sayıda değil. Muhtamelen burada favori çıkacaklar ama ben kalabalık tutacağım.

 20. C*can

  slm hayırlı cumalar şansınız bol olsun

 21. C*can

  2. İstanbul altılı tahminim 1.ayak(4TEK)2.ayak(1,2,9,11)3.ayak(1,2,3)4.ayak(1,2,3,6)5.ayak(2,9,8,6,1)6.ayak(2,5,7,8,11)bugünde böyle yaptım bakalım ne olacak.

 22. Admin elmasınkızı yorumuna katılıyorum. Orjin beni çime çıkarın diye bağırıyor. Yeri olana uğurludoğan da öneririm.

 23. C*can

  1. İstanbul altılı tahminim 1ayak(2,3,4,6,7)2.ayak(4)3.ayak(1)4.ayak(4,7,9)5.ayak(1,2,9,11)6.ayak(1,2,3)

 24. C*can

  bence bugün 5,8,9.cu ayaklar patlar yine altılıyı katliam ederler.

 25. seddifi koşmaz arkadaşlar

 26. Merhaba arkadaşlar. Banko tahminlerde dönen muhabbetin tadına doyum olmuyor. Ben de öyle bir şey yazayım da zehirleyeyim milleti dedim . 😊 😊 😊 1.koşuda ULUER sanki tek başına koşuyor. Hele ki son yarışından sonra yanına at yazmam. Son form durumu, kilo ve jokey lehine. Kazanmalı. 2.koşuda KENDRIKS, CHIKAGO, VOLI, YAĞIZINOĞLU filan diye başladım. Sonunda hepsi demek zorunda kaldım. 3.koşuda MOTHER OF DRAGON büyük ihtimalle AGF çıkacaktır ama son iki yarışta ata binen KOCAKAYA inmiş ve DONG SOCİETY ye binmiş. Bence Jokey tercihi önemli. İki atı da yazmak lazım. 4.koşuda admin ile aynı fikirdeyim. AKFIRAT tek olur. 5.koşuda BOMANI çok ön plana çıkıyor ama şablonu uygun olanlar STORY MOMENT, TEKTEK, THATS THE MOMENT, EBRU QUEEN, RÜZGAR GOLD ve BABBINO CARO Yazmalı. 6.koşuda ben ZU HAT tutuyorum ama bu atlar birbirlerini geçebilen atlar. Bu nedenle GOLDEN TOWER, DUK OF KENT VE SEDDIFI de yazdım. 7.koşuda ÇIFTÇİHAN, SAADIN GÜCÜ ve KAZDAĞI arasında. 8.koşuda KARA TURBO çok şanslı. Bir önceki yarışında üst grupta koşmuş ve yakın ara tabela dibinde bitirmiş. Zaten Ö.YILDIRIM idaresinde iyi bir sonuç alacağına eminim ama 9 kilo fark ile DESPOT tan çok korkuyorum. Son ayakta FIRST POWER kazanır. Herkese bol Şans.

 27. 1. ayak 7 tek
  2. ayak 2 tek
  3. ayak 1.2.3
  4. ayak 1.2.4.5.7
  5. ayak 7.8.9
  6. ayak H
  İSTANBUL…2. ALTILI…
  BOŞ BOŞ OTURMAYIN OYNAYIN PARAYI KOYUN CEPE…..

 28. Sihirbaz derslik at bindi. Başkası binse yine kaybedermiş bence.

 29. sheva_39

  katılıyorum zor bi attı yapması gerekeni yaptı kazandı tek atanlara başarılar şahin tepesini yazanlarında canı saolsun önümüzdeki maçlara bakıcaz :)

 30. herkes ilk ayaktan patlar arkadaşlar..
  radikal starı tek atmassam kalemim kırılsın :)
  kalitesi yeter.
  uzun aradan sonra 1 yarış gördü oda yeter..
  son 200 metre sprintiyle geçer bu grubu diyorum.. bol şans herkese

 31. Herkese bol sans 6 lim.
  4,6,5,2,7,9
  2,1,9,8,11
  2,1,3
  5,4,1,2
  8 kara turbo tek
  11,2,8,5 tutar 86 tl.(iki ortak yatirdik)

 32. Herkese bol.sans arkadaslar tabelada 2 numara hurdag ile ilgili fikri olan varmi?

 33. Murat61 hürdağ bence zor. Bugüne kadar tutuldu ama yarışları vasattı. Karaturbo benim tekim olacak gibi. Rakip için benim atlarım kızıltuğlum, buharalı ve dinamik olacak. Altılım o ayağı görmezse mutlaka ikili yapıcam bu atlarla. Bol şans.

 34. Tsk ederim yorumlarini dikkate mutlaka alicam

 35. Hadi hayırlı olsun. Devam edenlere bol şanslar. 30 yıl değil 50 yıl geçse bu oyunun bileni yok arkadaşlar :)

 36. ERKAN

  Lânet bir gün gene yav

 37. Erkan bey tuttuğun bi yerde ıkılı veya bahis varmı?

 38. Erkan gene isyanlardasin :-) bende kafada yattim gene..5 liyle yola devam bakalim..

 39. ERKAN

  Ümit izmirde 2 ci 6 lida gene 5’de kaldı oynamayacağım diyorum olmuyor :)

 40. Haklisin olmuyor ama hergun heryere saldirma bari zarar cok olur..seninle bigun ortak 6 li yapalimda sanssizligimizi kiralim bari:-)

 41. ERKAN

  OLUR ümit can,barış izmirde hafta sonu yarışında buluşacağız sende gelirsin..

 42. ERKAN

  5 lide yattı son bir 3 lu yaptım kısmet artık

 43. Siz gorusuyomusunuz can baris falan.ilk mi olacak yoksa.

 44. ERKAN

  İlk olacak bir aksilik olmaz ve herkese uyarsa..

 45. Erkan bey ikili

 46. Anladim ins nasip olursa gelip tanismak isterim.pazar gunu haber veririm erkan

 47. C*can

  5lim tuttu ne kadar verecek bakalım

 48. ERKAN

  Köşeyi dönersin :)

 49. ERKAN

  Ya çok ilginç yeminle neyse artık hepimize gülüyorum

 50. ERKAN

  Aynen ADMİN şaka gibi oldu artık büyük para umudunu taşıdıkça bu iş olmayacak çok net anladım artık..

 51. ERKAN

  Yani aslında günü yakalamıyoruz dün toplam 20 yada 30 lira verdik bütün oyunlara 24 bin gitti pisi pisine inan bugün 150 civarı para verdim ortada hiçbirşey yok oturup misli kuponluk düşünsek bugünkü 4 altınınım hepsini bulur keyfimize bakardık :))

 52. mehmetonur22112211

  21/05/2016 Cumartesi – Ankara Yarış Programı

  1.Ayak: 1.2.3.6.7

  2.Ayak: 1.3.4.5.6.10

  3.Ayak: hepsi

  4.AYAK: 2 PERFECT WARRIOR

  5.AYAK: 1.4.5.7

  6.AYAK: 2.4

 53. mehmetonur22112211

  21/05/2016 Cumartesi – Adana Yarış Programı
  1. 6’LI GANYAN

  1.Ayak: 13 ŞEKERTANESİ

  2.Ayak: 1.2.6.10

  3.Ayak: 1.3.5

  4.AYAK: 1. 6’LI GANYAN

  1.Ayak: 13 ŞEKERTANESİ

  2.Ayak: 1.2.6.10

  3.Ayak: 1.3.5

  4.AYAK: 5.11.13

  5.AYAK: 2.6

  6.AYAK: 2.8.9.15

  2. 6’LI GANYAN

  1.Ayak: 5.11.13

  2.Ayak: 2.6

  3.Ayak: 2.8.9.15

  4.AYAK: 10.8

  5.AYAK: 1.4.11.13.15

  6.AYAK: 1.4.5.12

 54. mehmetonur22112211

  cok hızlıyım dimi admin:)

 55. mehmetonur22112211

  istanbulda ikinci gelen atlar gelse birinci altılı vardı hahaha
  neyseki izmirden bi haftalık altılı parası aldıık
  9 tane alternatif verdigim teklerin 5 tanesi geldi 2 tanesi ikinci biride 3. oldu

 56. mehmetonur22112211

  bombacı bi ara dusundum uyusan seninle bir tek atımız var STALLION FALCON diye ona kuayım dedim oyunu sonra vazgectim golden tower da karatası gorunce kısmet

 57. mehmetonur22112211

  adanada tekimiz 2 DIVINE POWER olmustur

 58. mehmetonur22112211

  SON CALIŞMALAR
  21/05/2016 Cumartesi – Ankara Yarış Programı
  1.Ayak: 3.2.1
  2.Ayak: 1.10.4.6
  3.Ayak: 2.4.1.3.7
  4.AYAK: 2 PERFECT WARRIOR
  5.AYAK: 1.3.5.7.4
  6.AYAK: 4.8.13.6.1.10

  • mehmetonur22112211

   Ankara ALTERNATİF TEKLER
   1.Ayak: MADIBA
   2.Ayak: BUZKAYA
   3.Ayak: BITCOIN
   4.AYAK: ORADINARIO
   5.AYAK: PETEK DİSA
   6.AYAK: FÜLANE

 59. mehmetonur22112211

  21/05/2016 Cumartesi – Adana Yarış Programı SON CALIŞMALAR
  1. 6’LI GANYAN

  1.Ayak: 1.13.2.12.5.8.3
  2.Ayak: 2.1.3.6/………4.8.10
  3.Ayak: 1.3.6
  4.AYAK: 5.10.13.11
  5.AYAK: 3.FIRST EMPIRE…/………………….13.8.7.6.5.2
  6.AYAK: 2.8.9

  2. 6’LI GANYAN
  1.Ayak: 5.10.13.11
  2.Ayak: 3./..15.13
  3.Ayak: 2.8.9.
  4.AYAK: 10.8
  5.AYAK: 4.13.15.1.3.10.14
  6.AYAK: 1.4.5.12.3

  • mehmetonur22112211

   Adana ALTERNATİF TEKLER

   1.kosu BAHARGÜZELİ
   2.kosu ÇİKOK GIRL
   3.kosu GÜLEN EFE
   4.kosu KINALI BEBEK
   5.kosu SOLO TÜRK
   6.kosu KAFKAS KRALI
   7,kosu FASHITIVE
   8.kosu GÜLLÜGÜL
   9.kosu LOST RIVER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir