20 Mart İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Son yarışlarında sorun yaşayan 3-ALBİTAY kısa bir sürenin ardından katıldığı son koşusunda bu sorunlarının giderildiğini gösterdi.Binicisinin teşviklerine cevap vermesine rağmen adeta kayıba koşturulan safkan önceki koşusuna nazaran siklet avantajıyla çıktığı gibi bitirecektir.Eğer bugünde sorunları devam ederse 2-IRONHIDE ve 7-BELGÜTAY devreye girecek isimlerdir.1-NEW YORKER koşunun favorisi gözüksede bugün kazanacağını düşünmüyorum.Benim gibi süşünmeyenler kuponlarına ekleyebilir.

2.AYAK : İniliz safkanlarının maiden mücadelesinde 5-NOĞADİT ve 6-UFUK ABİ ikilisinden en az hatayı yapan fotoyu önde geçecektir.

3.AYAK : Son koşusunu rahat tempoda uzak ara kazanan 6-CANKOPARAN siklet avantajıyla favorim.4-SONKALELİM favorinin en sert rakibi.2-BİRCANKAYA, 5-OSMANCAN ve 1-GÜRHANAĞA sonraki ihtimaller.Eküri desteğiyle 3-ERENHİLAL bugün çıkışa geçebilir dikkat.

4.AYAK : Süratli tempoda gidecek olan koşuda 1-ERTEKİN BEYİ sonlarda yapacağı ataklarıyla fotoyu önde geçmesi ormal sonuç olur.Fakat bu safkanın sikletinden etkilenmesi durumunda 6-SYRIANA ve 5-STROMBOLI arasında fotoya uzanan birincilik mücadelesi izleyebiliriz.

5.AYAK : Daha sert gruplarda mücadele eden 5-SEVİMLİGÜZEL uygun gördüğüm grupta en şanslı isim.Küçük çaplı kuponarda tek yazılabilir.Nihayet maidende çıkmayı başaran 1-BEZMİ ALEM start problemi düzeltilmiş gibi görünüyor dikkat edilmeli.Neredeyse tüm yarışlarında çok sert grupta mücadele ettiği için bir türlü kendini gösteremeyen 6-ZU VERE bugün adından söz ettirebilir.Pedigri olarak yüksek potansiyele sahip 2-DISTANT LIGHT bu ayağı tek geçmeyenlerin değerlendirmesi gereken isim.

6.AYAK : Totosundan da anlaşılacağı üzere 1-DOĞU PINARI üstün form durumuyla kuşkusuz koşunun favorisi.Günün sığınılacak en güvenli limanı konumundaki bu safkan aynı zamanda bügünkü bahis ikramiyelerininde kaderini belileyecek.Gerek koşusunun şartı sebebiyle sürpriz ihtimalinin açık olması gerekse ikramiyeyi biraz cazip hale getirmek açısından diğer safkanlarada şans vermek gerek diye düşünüyorum.Özellikle 9-ŞENBEDÜŞ rakibi gibi form grafiği oldukça iyi ve uyumlu binicisiyle şans verilmeli.Son koşusunu kazanan 2-HİSARPINAR diğer şans verdiğim safkan.6-GÜNYÜZÜ, 3-DESTENAZ, 7-NECME KIZI ve 10-ZARİFKIZ günü sürprizle kapatabilir.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 3

2.AYAK : 5 – 6

3.AYAK : 6 – 4 – 2 – 5 – 1 – 3

4.AYAK : 1 – 6 – 5

5.AYAK : 5 – 1 – 6 – 2

6.AYAK : 1 – 2 – 9 – 6 – 3 – 7 – 10 – 8 – 5

 

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Tahmin paylaş.x
()
x