Ana Sayfa / Tahminler / 20 MART CUMA 2015 KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

20 MART CUMA 2015 KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1. Ayak Son yarışında da şablonum da bulundurduğum ve beni yanıltmayan sert grupta çok iyi koşan, uygun ve formsuz rakipleri yanında son çalışmalarını birlikte yaptığı kendisini iyi tanıyan aprantisiyle (2) KOÇARLI BANKOMDUR.

2. Ayak Sonunda kazanabileceği uygun grup bulan kalite safkan (2) ÇUHADAROĞLU favorimdir. Geçen sene mükemmel yarışlar çıkartan bu sene henüz o kıvama ulaşamayan (4) HÜSAM AĞA, son yarışlarıyla formda olduklarını gösteren eküriler (3-7) FORZATO-BİRUMUT son olarak geçen sene bu pistte harikalar yaratan (1) AKJOLTOI yazıp burayı kapatıyorum.

3. Ayak Yorum bile yapılamayacak  kadar kötü olan bu koşuda sıralamam şu şekildedir : (6) İŞVEBAZBEY, (3) BAYRAKTARKAYA, (4) DOST TAY, (2) ANILBATUR, (5) IŞIKSUN, (7) SOĞUK NEFES.

4. Ayak Ülkemize AFRICAN SUNDANCE (USA) anne kan hattından sahalarda koşturan tek safkan veren. Verdiği safkanın da ne kadar kaliteli ne kadar istikrarlı koştuğu apaçık ortada. Son yarışında şuan ki grubuna göre çok daha sert grupta mücadele eden (1) KARA ŞİMŞEK BANKOMDUR. A.Sözenin bu yarış için Kocaeline geldiğini biliyorum ve bu yarışın hedef yapıldığını düşünüyorum.

5. Ayak Mesafenin uzamasından dolayı birçok safkana şans vereceğim. Son yarışını önemsemediğim bu mesafeyi çok iyi koşan (2) MUYESSERS GIRL favorimdir. Daha sert gruplarda mücadele etmiş olan (4) GREEN PUSS, son yarışını beğendiğim (1) YORKVİLLE QUEEN, uzun mesafede çok etkili olacağını düşündüğüm (10) ATIA BALBA, yazmaktan bıktığım ama gene yazacak olduğum (5) HULİN, kalitesine inandığım (6) GOLDEN BİRD ve son olarak (8) GÜLCİHAN yazıp burayı kapatıyorum.

6. Ayak Son yarışını çok beğendiğim ve son çalışmaları mükemmel olan (14) KARASONER ve (2) YESARİ favorilerimdir. Son yarışlarını çok iyi bulduğum (8) HATUNSUYU yazıp geçiyorum.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 2 TEK

2. Ayak : 2,4,3,1

3. Ayak : 6,3,4,2,5,7

4. Ayak : 1 TEK

5. Ayak : 2,4,1,10,5,6,8

6. Ayak : 14,2,8

ŞABLON TUTARI : 30.24 TLdir. Bol şanslar dilerim.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

1
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
huseyin
Ziyaretçi
huseyin

Bence güzel altılı

Yazar: Bycreed

Bycreed