Ana Sayfa / Tahminler / 20 MART 2019 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ISKRA BANKOM)

20 MART 2019 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ISKRA BANKOM)

1.AYAK: Yakaladığı formu koruyan 7 - ASLANSÜTÜ ve son uzak kazandığı yarış sonrasında 2 - İZYAZ favorilerim. Bu ikili ile risk alınabileceği gibi birbirini sürekli geçebilecek bu grup karşısında bu ayak kapatılabilir.

2.AYAK: 1 - DEUCALION ilk sentetik deneyiminde uygun grupta şanslı. İyi hazırlıkları ile 2 - WARM BLOODED ve 3 - CARUSO rakipleridir. Koştukça açılmaya başlayan 8 - NORTHBEACH ve uzun zamandır hazırlanan 4 - MOLTO BENE sürprizde.

3.AYAK: Sezona sürprizle başlayan 3 - ISKRA müsait grupta sevdiği mesafede çok şanslı, bankom.

4.AYAK: 4 - TAYKUT, 5 ay aradan sonra tekrar sahnede. Kazandığı şartlı yarışlar sonrasında grup yarış dışında koşmayan bu isim ilk defa KV koşacak. Rakip seçmekte zorlandığım bu ismi 2 -MAKRIKÖY ile yıkmayı denemek fantezi kaçabilir. Taykut'un stili biraz da Yavuzhan'a benziyor. Rakibi ile başabaş fotoya girecekse, bu yarışta koşmasının sebebi nefes açmak ise riskte alınabilir. İki isimle geçiyorum.

5.AYAK: İlk uzun mesafe deneyiminde 5 - NIPPON'un ağır favori çıkması fazla gibi. Son 200'e kadar kazanacak gibi gelen 4 - MY BLITZ nefesi yetmeyince bir anda tabela dışı kaldı, uygun grupta bu sefer kesmeyebilir. 1 - EASTENDERS toplarnmaya başladı, koşu gören 2 - PRENSES BEGÜM ve ilk defa koşacak 6 - GALACTIC LIGHT çok sürprizde.

6.AYAK: İlk yarışını rahat bir tempoda kazanan 2 - LEWANDOWSKI devam eden formuyla favorim. 1 - GRASHOF,4 - VIAREGGIO ve 8 - AKDAĞ FIRTINASI rakipleridir. 9 - SAMÇO BEY bu grupta belki olmaz ama çok sürprizde takibimde.

Kupon

7-2 / H
1-2-3-8-4
3
4-2
5-4-1-2-6
2-1-4-8-9

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Cyrone
Üye
Cyrone

Yine sende olmuyan at bu kadar denk gelir admin :)

2.ayak 10 numara nick back bankom

Cyrone
Üye
Cyrone

Bol şanslar dilemeyi unuttum sorry :(

Yarasa
Ziyaretçi
Yarasa

Bol sans

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.