Ana Sayfa / Tahminler / 20 MART 2019 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ISKRA BANKOM)

20 MART 2019 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ISKRA BANKOM)

1.AYAK: Yakaladığı formu koruyan 7 - ASLANSÜTÜ ve son uzak kazandığı yarış sonrasında 2 - İZYAZ favorilerim. Bu ikili ile risk alınabileceği gibi birbirini sürekli geçebilecek bu grup karşısında bu ayak kapatılabilir.

2.AYAK: 1 - DEUCALION ilk sentetik deneyiminde uygun grupta şanslı. İyi hazırlıkları ile 2 - WARM BLOODED ve 3 - CARUSO rakipleridir. Koştukça açılmaya başlayan 8 - NORTHBEACH ve uzun zamandır hazırlanan 4 - MOLTO BENE sürprizde.

3.AYAK: Sezona sürprizle başlayan 3 - ISKRA müsait grupta sevdiği mesafede çok şanslı, bankom.

4.AYAK: 4 - TAYKUT, 5 ay aradan sonra tekrar sahnede. Kazandığı şartlı yarışlar sonrasında grup yarış dışında koşmayan bu isim ilk defa KV koşacak. Rakip seçmekte zorlandığım bu ismi 2 -MAKRIKÖY ile yıkmayı denemek fantezi kaçabilir. Taykut'un stili biraz da Yavuzhan'a benziyor. Rakibi ile başabaş fotoya girecekse, bu yarışta koşmasının sebebi nefes açmak ise riskte alınabilir. İki isimle geçiyorum.

5.AYAK: İlk uzun mesafe deneyiminde 5 - NIPPON'un ağır favori çıkması fazla gibi. Son 200'e kadar kazanacak gibi gelen 4 - MY BLITZ nefesi yetmeyince bir anda tabela dışı kaldı, uygun grupta bu sefer kesmeyebilir. 1 - EASTENDERS toplarnmaya başladı, koşu gören 2 - PRENSES BEGÜM ve ilk defa koşacak 6 - GALACTIC LIGHT çok sürprizde.

6.AYAK: İlk yarışını rahat bir tempoda kazanan 2 - LEWANDOWSKI devam eden formuyla favorim. 1 - GRASHOF,4 - VIAREGGIO ve 8 - AKDAĞ FIRTINASI rakipleridir. 9 - SAMÇO BEY bu grupta belki olmaz ama çok sürprizde takibimde.

Kupon

7-2 / H
1-2-3-8-4
3
4-2
5-4-1-2-6
2-1-4-8-9

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

7
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Cyrone
Üye

Yine sende olmuyan at bu kadar denk gelir admin :)

2.ayak 10 numara nick back bankom

Cyrone
Üye

Bol şanslar dilemeyi unuttum sorry :(

Yarasa
Ziyaretçi
Yarasa

Bol sans

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.