20 KASIM 2019 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (VELOCIVENOM)

Herkese Merhaba

Öncelikle Salı günü Adana’da 2. ayakta yapılan “KABAK” gibi faulu herkes gördü; ne hikmetse at sahibi ve antrenörü, hatta komiserler kurulundan hiçbir kimse görmedi.!!!! Öncelikle herkesin gözü önünde yapılan bu adaletsizliği buradan bir yarışsever olarak kınıyorum. Her geçen gün yeni bir masal izliyoruz.Yakında hipodromlarda atyarışı yerine ALICE HARİKALAR DİYARINDA izlersek şaşırmamak lazım. Birçok yarışsever, özellikle de benim gibi ZÜBEYİR’i kuponuna tek yazıp altılıyı kaybedenler ne dese haklıdır. Fakat maalesef ki, üzülerek söylüyorum bu ne ilk, ne de son olacak gibi gözüküyor. At yarışı kurallarını açıp okumadım; ancak benim düşünceme göre, eğer bir yarışta jokeyin yaptığı bir faul ya da hatalı bir hareket varsa, gereken cezanın verilmesi için, at sahibi ve antrenörün protesto çekme zorunluluğunun olmaması lazım.Böyle bir kuralın olması zaten adaletsizliklere meydan hazırlamış oluyor. Orada bulunan komiserler kurulunun görevi nedir acaba? Bana göre verilen talimatları harfiyen uygulayan sadık işçilerdir. Her geçen gün artarak devam eden bu adaletsizliklerin bir an önce son bulması için, biz yarışseverlerin sesini daha yüksek çıkarması gerekiyor.Buradan soruyorum sizlere, bizler oyun oynamazsak ne yapacaklar bir düşünün? Parayı nereden bulacaklar?Biliyorum hepinizin söylemek istediği çok şey var. Eğer bizler susmaya devam edersek, onlarda cebimizdeki parayı sömürmeye devam edecekler. Bunu asla unutmayın. Yapabileceklerimizi bir düşünün.Eğer bizler bir adım atarsak, bunun büyüyerek katlanacağını düşünüyorum.

Bursa yarışlarına geçecek olursak, ben altılının hatırı sayılır bir meblağ vereceğini düşünüyorum.

1.AYAK: Startta kaldığı için bir türlü kazanamayan 6 ÖZDEMİR AĞA zor programda alternatif tek olacak kapasitede bir isim. Koştuğu yarışları bu grup için yeterli düzeyde görünen 8 BEDİRLİ KIZ kuponlarda bulunması gereken bir diğer isimdir.İyi bir yarış beklediğim 1 AKHİSARLI,ilk yarışına rağmen 4 GÜÇLÜKAN, bu yarışıyla birlikte takibe alınması gereken 5 ÖZALP ve yine ilk yarışına rağmen 7 VAKARHAN ilk ayağı sağlama almak isteyenlerin kuponlarında bulunmalıdır.

2.AYAK: Kazandığı yarışlarla iyi bir form tutturan 5 COUNT ON YOU ile İstanbul çim pistinde başarılı bir 2. lik alan 2 GREAT ATTACK sevdiği kum pistte öncelikle kuponlarda bulunmalıdır.İyi durumuyla 4 RASİM KAPTAN,dengi rakiplerinin yanında 7 HONORABLE, son yarışını beğendiğim 10 GOYCOCHEA,formunu ilerletmiş gözüken 8 WIND POWER, kum pistteki başarılı yarışlarıyla 3 PENGUEN ve kum pisti de koşabilen 6 DI FORCE  bu ayakta şanslı gördüğüm isimlerdir.

3.AYAK: Katıldığı son startında göz okşayan bir birincilik alarak formunun zirvesinde olduğunu gösteren 9 TAÇSIZ KRAL’dan birkez daha birincilik bekliyor ve günün limanı olarak öneriyorum.

4.AYAK: Bu defa çok daha etkili bir yarış beklediğim 5 ALEXANDROPOLI ve 6 RESURRECTION ikilisi ön planda düşündüğüm safkanlardır. Formunda ilerlemeler gördüğüm 9 HASFIRTINA,bu tarz gruplarda her zaman söz sahibi olabilecek yetenekteki 3 ÖCAL TAY,hazırlıkları yeterli 11 URLA KARASI ve eli kulağındaki 8 LION FLAG koşunun önde gelen isimleri olacaklardır.

5.AYAK: Hayatının ilk startında başarılı bir 3. lük alan 1 BABÜRBEY açtığı nefesiyle birlikte daha iddialı olacaktır. DB eklendikten sonra farklılaşan 8 YENER ve aynı yarışın 3.sü 7 ORTAYLI favorinin sert rakipleridir. Bu koşunu bombasını her geçen gün iyiye giden 9 ADALI ÖZLEM’den bekliyorum.

6.AYAK: Son ayakta birazda hislerime ağırlık vererek bir tek önermek istiyorum. Gelir mi gelmez mi bilemem; ama bence iyi koşacaktır. Bahsettiğim isim 5 BRAVE AIR. Yarışlarına baktığımızda, bu gruptan aşağı bir safkan olmadığını rahatlıkla gördüğümüz Brave Air’in tatminkar kum yarışlarını da görmekteyiz. N. Şen ile önlere yakın gidip, düzlükte sonuca gitmesini bekliyorum. Rakip önermiyorum, zira yerim yok. Sizler yazılacak isimleri zaten biliyorsunuzdur :) Herkese Bol kazançlı günler dilerim.

BURSA ALTILI GANYAN

1.A: 6-8-1-4-5-7

2.A: 5-2-4-7-10-8-3-6

3.A: 9

4.A: 5-6-9-3-11-8

5.A: 1-8-7-9

6.A: 5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: VELOCIVENOM

VELOCIVENOM
64 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mustafa 1324

1.özdemirağa bugruplara göre daha zor atlarla koştu hep tabelada kalmayı başardı zor devir alan Bi at ama burası risk almaya değer
2.rasim kaptan önde takip edip virajda avansı alıp yürür yürürse bitirebilir. Ama ben avansı vereceklerini tam olarak düşünmüyorum goycochea ritim tuttu penguen bu sefer arkalarda bekelemez count on you bu gruba göre formda önde Bi çekişme olursa arkalardan Eğerki yarış öncesi sinir huysuzluk yapmaz ise Dı force bu grupta iş yapar
3.yarışın gidişatı belli önceki yarışında hipodrom da herkesin dilinde olan taçsız kral burada ilk koştu yarışta belki hatırlanırsa ısrarla belirtmiştim bu ismi numarayı alacak canlı izleme fırsatı buldum son yarışında çokta beğenmedim sonlarını güçlü gelebilecek biri olursa ki bu isimler palermo ve ıslah gibi duruyor kaldiki ben kralın üstüne bu sefer veliahtım üstüne gider diye düşünüyorum ki giderse sonlarda pili bitebilir kralın aslında çok at yazmaktan yanayım
4. Son yarışı gene canlı izledim gücü yerinde tek atmayı düşünüyordum resurrectıon seyisi apranti arkadaşı Bi atın üstünden almadığı kaldı sahibide ayıp bu çoçuk hata yapabilir yarış öyle gerektirmiş olabilir ama küfür edilemez sebep ise dış kulvara niye aldın atı en az 50 metre fazla koşturdun kazanacağın yarışı kaybettin diye sitem etmeleri ben bu yarışa kazanmak için çıkacaklarını düşünüyorum yarışta süratli gidecek gibi giderse sonlarda fena gelebilecek Bi Öcal tay finişi önde görebilir
5. Db ilavesi işe yaradı gu gurp diğer Maiden göre daha zor ama ben 8 yener kazanacağını düşünüyorum bittim derken tekrar tazeleyen Bi at
6.ağabatur üldes süratlendirir brave aır arkalarına yaslanır virajda sonra bir çok atın kazanma şansı var bana göre kunte alija sabuncu han ki son yarışı çok iyi mert ali baba 200 metre lik Bi nefesi olan brave aır yarış görüp nefes açan özgür reis
6
3.4.5.6.10
2.5.9
3.6
8
2.3.4.5.6.7.13

RISING

Mustafa 1324, Bursa yarışlarında vermiş olduğun atları takip ediyoruz, bol şanslar olsun..

Buca06

** BURSA ALTILISI **
Bugün Bursa’da kuponumu hislerim, takip notlarım ve hayal de olsa beklentilerim ile çok yukarılara hedef yaparak 3 cazip tek üzerine kurdum. Tüm tahmincilere huzurlu ve bol şanslı günler diliyorum…

1. AYAK: 9-10-6-8
BEYAZHERCAİ ve HAYATEFZA koştukları iki yarıştaki halleri ile yanıltmasın bizi diyorum. Kumaşları bu değil, adını iyi yerlerde göreceğimiz bu atlar bugün olmasa da sonraki yarışlarında farklı koşacaktır. Sonraki şans verdiğim isimler ÖZDEMİRAĞA ve BEDİRLİKIZ olacaktır.

2. AYAK: 5-4-10-7-1-2-6
Çok at yazarak bu ayağı geçtim, sıralamam yukarıdaki gibidir. Süpriz isimler 7-1-2-6 olur.

3. AYAK: 1 <<< FIRATIN ÖFKESİ
Şu anda AGF'de dördüncü olarak şans verilen ve kazanacağına inandığım bu isim benim bugünkü ilk cazip tekim olacaktır…

4. AYAK: 4 <<< BLACK ADLER
Günün ikinci cazip tekindir. Şu ana kadar sadece iki yarış kazanma handikapına sahip binicisine rağmen; tecrübesi ve inatçı yapısı ile koşudan kopmadan son 400'e kadar ilk üçte yarışı takip ederse yamak koşusunun galibi olabilir, ben bu atı seviyorum yeterki binicisi üzerinde kalsın ve kendi haline bıraksın atı, o koşar zaten…:))

5. AYAK: 6 <<< KRİTER
Son yarışında bir ve ikinci olan rakiplerini yok sayarak gerideki mücadeleyi değerlendiğimde iyi bir sprint yaptığını düşündüğüm ve o yarışı izlerken gelecek için umut vereceğini gördüğüm KRİTER benim favorim olup üçüncü cazip tekimdir.

6. AYAK: 13-15-6-11-14
SABUNCUHAN tek düşündüğüm isim olmasına rağmen, yine hafif kilolu MY GRACE, MERTALİBABA, KANMANSTAR ve NİĞDE ŞAHI da iyi koşabilecek isimlerdir.

Sağlık içinde herşey gönlünüzce olsun, bol şanslar…

RISING

bol şanslar üstad, çok cazip olmuş:)

admin

Bol şanslar Velo

demirfaruk

ADMIN KARDESIM.3 AYAK 9 HARICINDE TEK BEKLIYORUZ KARDESIM.BOLSANS.

admin

Çalışmam yok ama son ayak Kunta Kinte yine kazanabilir. Bol şanslar.

Buca06

VELOCIVENOM ağzınıza sağlık üstad, gerçekten bu kadar da olmaz dedirten bu saygısızlığı ben de kınıyorum. Bursa da bol şans diliyorum.

gizli26

1.A ..H. 2.A..2.3.8.9. 3.A..1.9. 4.A..3.6.8.9 5.A..7. 6.A..5.11. BOL ŞANS

Muto

Velo kesinlikle sana katılıyorum. Dün bende 6 numara tekti ve 2 altılım da tuttu. Ama yarışı izledim ve faul var yarışı kesin kaybettik diye düşündüm. Açıkça görünmesine rağmen protesto bile çekilmedi. Benim gibi yazanların kısmetiymiş dünkü altılı. Bugün için herkese bol şanslar diliyorum. Dilerim bugünde senin kısmetin olur.

baranovici

Bol şanslar VELOCIVENOM. Yarışların hafta da 3 gün oldugu günleri özlüyor insan. En azından bu kadar kahpelik olmuyordu o dönemler. ”
Aşıgın gözü kör kulagı sagır” der rahmetli MÜSLÜM Baba. Bizim de gözümüz kör kulagımız sagır atlara olan sevdamızdan dolayı. Tjk’da bunu bildiği için kafalarına göreler. Herkese güzel bir gün diliyorum.

Bursa
1.Ayak:Akhisarlı

2.Ayak:Di force#Honorable#Goycochea#Süphan#Count On You#Rasim Kaptan#Wınd Power#Penguen

3.Ayak:Palermo#Islah#Taçsız Kral#Fıratın Öfkesi#Gül Şeker

4.Ayak:Resurrection

5.Ayak:Yener#Babürbey#Korkusuz Efe

6.Ayak:Brawe Air#Sabuncuhan#Kanman Star#Niğde Şahı#My Grace#Han Solo#İtibarlı#Biçer Oglu( Anne Maynatay”ın hatırına)

baranovici

Maynatay Büyük Babası oluyor Anne diyerek kan hattını yanlış belirtmişim.

Muto

Bursa Altılısı

1.A : 1-10-6-8-5-4
2.A : 3-10-5
3.A : 9
4.A : 8
5.A : 8
6.a : 4-5-13-7-12-2-11-6

10 TL

Herkese bol şanslar.

RISING

Bol şanslar Muto, 3 tekli ama cazip kupon..

Muto

Teşekkürler Rising. Bugün altılıyı bilme şansı yokmuş . Tuttuğum atların hiçbiri gelmedi.

RISING

Velocivenom bol şanslar, dün akşam için geçmiş olsun, maalesef bu tür şeyler fazlasıyla oluyor:(
Tüm Banko tahminler ailesine şanslı ve kazançlı bir gün diliyorum.

BURSA:

1.AYAK: 6,1
2.AYAK: 5,3,10
3.AYAK: 9,2,6
4.AYAK: 6,9
5.AYAK: 8,1
6.AYAK: 13,11,14,7,6,2,12,5

baranovici

Bol şanslar Rısıng. Makedon’u yazdım çıkardım. Sen de 3 atta vermişsin:)

RISING

baranovici sana da bol şanslar..aslında geçen koşusuna göre Taçsız Kral yine kazanır gibi duruyor.Geçen koşuda hem fark yapmıştı hem de iyi bir derece çıkarmıştı.Fakat bugün Signora,Veliahtım,Gülşeker,Boğazlı gibi önde gitmeyi seven safkanlar olduğu için sprinterlere şans tanımak istedim. Palermo malum start yapmadığı koşularda sonlarda çok etkili geliyor. Makedon’a gelince, İstanbul macerasının ardından Bursa’ya döndü. Bu safkan İstanbul’da benim beğendiğim bir performans ortaya koydu hatta üzerine de oyun oynanmıştı, bugün çok cazip olduğunu düşündüğüm için hani koşu çok süratli giderse Palermo da yine start sorunu yaşarsa geriye sprint atabilecek safkanlar Fıratın Öfkesi,Makedon,Islah kalıyor sanki:) Ben de Makedon’u tercih ettim..
Ama Kaizbert yavrusu olan Taçsız Kral anneden de Alemin Kralı ile kardeş, herşeye rağmen önlerde gidip dayanma ihtimali de fazla:) Bütün bunları düşününce üç atla geçmeye karar verdim o ayağı..Yazdığın gibi gelsin diyorum ,tekrar bol şanslar:)

baranovici

Teşekkür ediyorum Rısıng görüşlerin için. Söylediğin gibi TAÇSIZ KRAL( Metin Oktay’ada rahmet olsun) yine geçebilir bu rakiplerini. Ben de SİGNORA’dan çekindim temposunu bozabilir TAÇSIZ KRAL’ın yarış karışır o zaman diyerek at yazdım bakalım, sevgili adminin dediği gibi hayırlısı olsun:)

Buca06

Güzel kupon bol şanslar RISING….

RISING

Sana da bol şanslar Buca06

Mustafa 1324

Bol şans yazdığın konuda haklısın komiserler yarışı izleyip pretesto çekebilir sonuca etki edebilir ama sadece onlar değil yarış severse pretesto çekebilir bunun için hipodrom dada olmanıza gerekyok tjk bununda önünü çok önceden açtı ganyan bayilerden ödemeyi yapıp fual olduğuna inandığınız bir olay varsa herkez pretesto çekebilir.

Kavas

BURSA
8-6-1
5-4-6
1-9-2
3 – ÖCAL TAY
8-1
6-7

RISING

Bol şanslar Kavas

baranovici

VELOCIVENOM bol şans olsun. 5.ayaga at yazmışssın. KORKUSUZ EFE’nin yarışını izlemeni tavsiye ederim sanki yarışa gidecek gücü var gibi geldi bana. Gözünden kaçmış olabilir diye hatırlatim istedim.

demirfaruk

bursa
7.6….5
3.10.2.1.5.
2.9…5
11.6.3
8.7.1
13

RISING

bol şanslar demirfaruk..

legrunt

Merhaba Banko Tahminler Ailesi

Yine bir Bursa yarış günün de birlikteyiz :))
Söz konusu Bursa olunca bir parça Bombalayalım :))

1. Ayak : 5,8,6,4
2. Ayak : 7,8,5
3. Ayak : 9
4. Ayak : 9,11
5. Ayak : 8
6. Ayak : 5,6

5 Misli 16,80 TL

Admin,Velo,Rising, Buca,Baranovici,Avcı, Bakırköylü, ve daha nice dostlar’a Bol şanslar dilerim.

RISING

Bol şanslar legrunt:)

legrunt

Teşekkürler Rising :)

legrunt

Teşekkürler Velo :)

Buca06

Bol şanslar size de üstad.

legrunt

Teşekkürler Buca06

baranovici

Bol şanslar legrunt

legrunt

Teşekkürler Baranovici. Sizlere de bol şanslar

legrunt

Bi çıtır 5 misli daha yaptım. Hayırlara vesile olsun diyelim :))

1*6,8
2*8
3*9
4*1,2,3,4,9,11
5*7,8
6*2,5

kupon bedeli aynı

ihatar

Bol Şanslar legrunt

ALBERTO

selamlar arkadaşlar bursa altılı oyunum

1 ayak: 4,5,6 şeklinde olacak
2 ayak: 3,5,10,8 şeklinde bırakıyorum
3 ayak: 9 taçsız kral banko olarak bırakıyorum son koştuğu grup şartlı 5 di daha zayıf bir gruba gelmiş rahat kazanır
4 ayak:3,6,8
5 ayak: 8 yener son yarış derecesi ve formda olması ile bu grupu rahat geçer bence bankom
6 ayak: 1,2,4,11,14,7,13 şeklinde olacak

şans bizimle olsun bol şanslar

Seyit Ali Ülgen

BURSA ALTILIM:
1. AYAK: 6,1,5,10,8
2. AYAK: 1,2,3,4,5,6
3. AYAK: 9,5,1
4. AYAK: 6 ( BANKOM )
5. AYAK: 6 ( BANKOM )
6. AYAK: 4,7,1,14,11,6,5
HERKESE BOL ŞANS…YAZDIĞIMIZ ATLAR GANYAN OLSUN…

stalingrad

bursa
1= 4.5.6
2= 5.6.8.7.11
3= 7.8.9
4= 2.1.4.8.7
5= 8
6= 14
bol sanslar…

ihatar

Bol Şanslar stalingrad👍👏

island17

Bugün paraya kıyıp kalın kupon yapayım dedim:)

6,8,1,4
4,7,5
9
6,9,11,3,1
8,1,6,7
2,4,7,13,11,14,5,6
134,40TL

Tabela 8,1 geçilip 67,20TL’e düşebilir
Bol şanslar arkadaşlar:)

Buca06

Bol şans dilerim.

island17

Sağolasın,hepimize inşallah🙏

ihatar

Bol Şanslar island17

island17

3. Ayak mı tek 4.ayak mı tek arada kaldım
Agf’lere bakıp yanlış tercih yaptım:(

butik55

Bursa
6 tek
4,5,3,2,8
9,1,2
6 tek
8,1,5,3,7,11
4,5,2,11,1,7,13
Bol şanslar 44,10 tl

ugurksk

Bol şanslar arkadaşlar
6-1-10-4
5-4-8-10
9
3-6-8-11
1
6

admin

6
h
9-1-6
6-4-8-3
7-8-11-1-4-5-6
2

Herkese bol şanslar.

baranovici

2 gündür “6” numaranın hışmına ugradın admin:( dün de TALUZEK 6 numaraydı. Bende araya gittim:) AKHİSAR gelse kuponum içerde gibiydi

ihatar

Bilet no F41D-0827-5D96 Bahis türü 6’lı Ganyan
Tarih 20-11-2019 14:12:00 Hipodrom Bursa Osmangazi Hipodromu
Koşu 3 Misli 1
Bahis sayısı 30 Tutar 2,10 ₺
Sonuçlar 4///// Durum Oynandı
1.Ayak
6 – ÖZDEMİR AĞA (3)
2.Ayak
7 – HONORABLE
3.Ayak
4 – GÜLŞEKER
9 – TAÇSIZ KRAL
4.Ayak
1 – YOUNG BOND
3 – ÖCAL TAY
6 – RESURRECTION
5.Ayak
7 – ORTAYLI
6.Ayak
1 – AĞA BATUR
2 – KUNTA KINTE
3 – ÖZGÜR REİS
4 – ÜLDES
13 – SABUNCU HAN
6 tek 7 tek girmiştim kafada yatırdılar

baranovici

Kötü olmuş

ihatar

Şans ışte

ihatar

×
Bilet no A634-F3AD-5D96 Bahis türü 5’li Ganyan
Tarih 20-11-2019 15:21:19 Hipodrom Bursa Osmangazi Hipodromu
Koşu 4 Misli 1
Bahis sayısı 6 Tutar 0,42 ₺
Sonuçlar //// Durum Oynandı
1.Ayak
7 – HONORABLE
2.Ayak
4 – GÜLŞEKER
9 – TAÇSIZ KRAL
3.Ayak
3 – ÖCAL TAY
4.Ayak
8 – YENER
5.Ayak
7 – ALİJA
11 – KANMAN STAR
13 – SABUNCU HAN
Besliyi böyle yaptim

legrunt

Bol şanslar. Kafa 10 boy startta kalmasaymış iyi olacakmış. Sağlık olsun. 5lin tutar inşallah

baranovici

Legrunt senin oyun da çok başarılı. Hayırlısı diyelim..

legrunt

Sağlık olsun baranovici. Kupon ne olur bilmem ama, Mahsun ya egosundan ya da verilen yanlış taktikten dolayı yarışı kaybetti diyebiliriz. Kazanan at her zaman haklıdır diyerek önümüzde ki yarışlara bakalım :)

ihatar

Evet maalesef