Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 20 KASIM 2016 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
izmir altili tahminleri bombaci

20 KASIM 2016 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar iyi pazarlar herkese. İzmir altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Günün en zevkli yarışlarından biri olmaya aday koşuda bana göre birçok safkanın şansı var. Son yarışında (7) BÜREBEY için KARAESER arkasında son düzlüğe rahat dönerek liderliği alacak olan safkan BANKOM demiştim. Gerçekten de 2100 metrede ki o yarista son düzlüğe kadar ikincilikte rahat geldi ama hesaba katmadigimiz bir konu vardi KARAESER yarışı çabuk bırakınca bu defa son düzlüğe kadar rahat gelen safkan yarışın yükünü çeken BARBORE ye tosladı. Bu safkandan bir türlü sıyrılamayınca devreye BARCELONA girdi. Sonlarda ki tüm teşviklere cevap vermesine rağmen bu defa da arada tost olan safkan yarım boy - boyunla yarıştan üçüncü ayrıldı. Senaryo yine aynı bu defa da (3) DOĞUHAN yine bu safkanın arkasında son düzlüğe ikinci olarak girecek olan safkan DOĞU HAN dan rahat sıyrılır ise bu defa ayırır. Sıyrılamaz ise ilk rakibi bu safkan olur. Bu yarış bir öncekinden çok daha zor bunu açıkça söyleyeyim. Bu yarışta en az 6-7 ganyana koşmasını beklediğim fit durumda ki bu safkana yine güveniriyorum. Bir kez daha ısrar edeceğim ve çok risklide olsa (7) numaralı BÜREBEY BANKOMDUR.

2.AYAK: İkramiye düzeyinin tatmin edici olacağını düşündüğüm programda çok fazla parçalanmak niyetinde değilim. İlk ayaktan yatarsam beşliden devam edecegim. Pist durumu farklılık gösterir mi bilmiyorum ancak İzmir kumunu rakiplerinden daha rahat söktüğüne inandığım hem form durumu hemde siklet avantajı ile piste çıkacak olan beş safkana yer vereceğim. İlki üst üste koştuğu çim yarışlarından sonra 1900 metrede ki kum yarışında da varım diyen (13) ESRAR DEDE ilk safkanım. İlk rakip gördüğüm isim ise (14) CANKOPARAN olacak. (11) BAY KETENCİ ise üçüncü sırada şans verdiğim isim olup yarışın suprizini ise (8) EFE BABA ve (9) DİNÇBEY den bekliyorum.

3.AYAK: Yarış hayatına başladığı ilk anlardan itibaren (3) İNDİGO için KURTİNİADİS in en etkili temsilcisi olur deniyordu. Ancak Kemal Kurt un sahibi olduğu safkan beklenilen patlamayı bir türlü yapamadı. 1 boy-2boy-6boy derken startta 10 boy kadar kalmaya başladı. Sorun bir türlü giderilmedi ama hemen belirteyim 10 boy kaldığı yarışta ilk birinciliğini aldı;) Bütün bunlara rağmen bu yarışta yine agf çıkacaktır. Ilk defa dil bağı denenecek olan safkanı mecburen bulunduracağım ilk safkanımdır. Henüz erken çok iddialı mı olur bilmiyorum ancak bu grubun son düzlükte nefesini kesebilir. BADE HANIM ı hepimiz biliyoruz. Şu anda arızalı olsada bu safkanın kafayı aldığı her yarışta neler yapabileceğini ne kadar kalite bir safkan olduğunu biliyoruz. Şimdi sahne kardeşi (5) BADEGÜL de bu safkanı özellikle vurgulamak istedim çünkü bu safkan bu yarışta gelirse veya etkili bir yarış koşarsa bir daha 3-4 ganyanı zor görür. Bu yarış olursa olsun olmaz ise canı sağolsun. Üçüncü safkanım ise Özcan binmeseydi inanın agf de ilk beşe girmezdi -ki ona rağmen bile şüpheliyim- Ankara da ki son yarışında dikkat çeken (10) KARENİNA son şans verdiğim isimdir.

4.AYAK: Bu yarışta son mücadelesinde ikinci gelen ve ikisinin de arka grubu ayırdığı iki safkana ve suprizde de iki safkana yer vereceğim. (2) ASLANKAYA ve (3) BÜYÜK NEFES ilk ikide şans verdiğim isim olup supriz beklediğim safkanlar ise (6) GÜRSOY ve (9) KARAGÜLÜM dür.

5.AYAK:  Son yarışına istinaden uzayan mesafede şansının daha da artacağını düşündüğüm (6) WİLD HEART alternatif BANKOM olup ilk safkanımdır. Son yarışında ekurisine fedailik yapan (9) DAYS OF THUNDER bu yarışta ikinci safkanım. Yine son yarışında faule maruz kalınca tabelada yer bulamayan (10) YEŞİLLİ BEY üçüncü safkanım. Yarışın suprizini ise (7) AL MAHA dan bekliyorum.

6.AYAK: Kalite safkanların buluştuğu bu yarışta tercihimi gerek mesafe gerekse yarışın temposu olarak tüm şartların lehine olacağını düşündüğüm (4) RÜZGAR ETO dan yana kullanacağım. Dışarıdan (1) RİGHT OR WRONG ve startta takılmaz ise (8) BADE HANIM ın liderliği alıp forse edecegi bu yarışta bu defa has pilotu ile sahne alacak olan safkan, iç kulvar avantajı ile üçüncülüğe yaslandığı bu yarışta sonlarda ki etkili atakları ile her iki safkanı da saf dışı edip geriden gelecek atakları da bertaraf edeceğine inanıyorum. Risklide olsa (4) numaralı RÜZGAR ETO BANKOMDUR

ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK: 7 TEK

2.AYAK: 13-14-11-8-9

3.AYAK: 3-5-10

4.AYAK: 2-3-6-9

5.AYAK: 6-9-10-7-13

6.AYAK: 4 TEK

NOT: 5. Ayakta (13) MASAI MARA kupona ilave olmuştur. 

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
silivrili
Üye
silivrili

Bol şanslar🏇

ReLaX
Ziyaretçi
ReLaX

Günaydınlar bombacı bol şanslarrr

Adanalı 01
Ziyaretçi
Adanalı 01

Bürebey gerçektende çok riskli.bürebey son 400 veya 300 den sonra gitmiyor.son yarıslarinda hep böyle görüşüne saygı duyuyorum ama bana göre bürebey tek yazılmaz.ben şahsen 3 at yazacam bürebeyi yazmıcam

ReLaX
Ziyaretçi
ReLaX

YOLBULAN be SIRACA iki atla geçilir ilk ayakk

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Günaydın bolşans bombacı rastgelsin inşallah 😊
Adanalı01 kardeş lütfen biraz emeğe saygı!!! Bu yorumcular evinden ailesinden uykusundan sosyal yaşamindan fedakarlık yapıp hiç bir karşılık istemeden bizlerle bilgilerini çalışmalarını hatta tiyo gelirse gizlemeden zevkle bizlerle paylaşıyorlar..Bizde tabiki fikrimizi yazıyoruz ama ortadaki emek verilmiş yemeği beğenmiyerek değil yemeğin yanına salata tatlı koyarak 😊 herkese çok güzel bir gün diliyorum herkesi seviyorum 💣💕💖

Barutselim
Üye
Barutselim

Karışık program
1 ayak 2.3.5.6.4.9 yazacaktım ama Bombacı kardeş tek verdiği için 7 yi de ekliyorum.
2.ayak dört atla geçicem. 12.14.1.4
3.ayak 1.3.5 yeri olanlara 9
4.ayak 5.2.3
5.ayak 12 banko
6.ayak 2.3
Herkese bol şanslar.

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Bende biraz karıştırayım ortılığı 😆
1.Ayak…9-7-5-2
2.Ayak…1.Aşkarbey(çok deli paraya alındı bu tay) Benim Bankom….Burada bomba arıyan 10 Edebey yazsın derim
3.Ayak…1-3 bombacının atı 10 karenina.
4.Ayak…1 Arapho (Bu atı takibe alın) 3 Büyüknefes 2 Aslankaya
6-7-10
5.Ayak..13-9-2-6-3-10
6.Ayak..3-4-Amerikalı5 bu ata dikkat…
Bolşans hepimize 😊

Onbasi
Üye
Onbasi

herkese bol şanslar dilerim bazı atlar vardır ne galop ne çalışma nede son koşularına bakarsın görünce kendini tutamazsın hemen yazarsın 1. ayakda ki 1-SON KALELİM benim için öyledir yanına sigorta olarak 2 – YOL BULAN ı d atarsak yeterli olur sanıyorum 2. ayak da ben bülteni acaaip kurcaladığım ve bu ayakda biraz da sürpriz aradığım için mesafenin de uzun olması hasebiyle 6- SOYLUKRAL babadan torpilli koşudaki tek bilgin yavrusu 7- KAŞİF aynı pist ve mesafede defalarca birbirlerini geçebilen 11 – BAYKETENCİ 13 – ESRAR DEDE 4 – KIZILHAN ın yeterli olacağı kanaatindeyim 3. ayakda 1 – MASTER OF THE WIND 3 – INDIGO yeterli mi bence asla ama malum bütçe meselesi 4. ayak da 3 – BÜYÜKNEFES bankomdur bankom olmasına ama sırf özcanın hatrına yani özcan rapor alsa kuponu çöpe at o derece yani :)) 5 ayakda tuttuğum atlar sırasıyla 2 – NIKOLAYEV 6 – WILD HEART 9 – DAYS OF THUNDER dır 6. ayakda ise olurda son ayağa kalırsak biraz da rahat izleyelim diyerek tuttuğum bütün atları yazdım 2 – OCIUS3 – ROKSANA 4 – RÜZGAR ETO 5 – AMERİKALI ve sürprizi 9 – COFFEE BEAN dan bekliyorum herkese bol şanslar dilerim sana özel bombacı
***********GÜZEL İZMİR ALTILIM****************************************
1. ayak: 1,2
2. ayak: 6,7,13,11,4
3. ayak: 1,3
4. ayak: 3
5. ayak: 2,6,9
6. ayak: 4,2,3,5,9
******************* 18.00 tl kupon bedelidir

Onbasi
Üye
Onbasi

hatırlatma bombacı sen bu cafer ağa yı sevmiyomuydun ya start la birlikde aldığı liderliği son viraj dönülürken 10 12 boy yaparsa napcan söylesene :))

Onbasi
Üye
Onbasi

ufak kuponda esrar dedeyi tek atıp ahan bu caferi de ekledim bakarsın tevziyi toplarık senide görürüz baba :))

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Çok fazla parçalanmamak için kuponu küçültüp D.palaura bağladık 😊

silivrili
Üye
silivrili

Bombacı Slm bu Aşkar bey sende de bendede yok yakmasın bizi
Adrian usta 3 atta yazmış:)

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Adamın adı üstünde Bombacı 💣 😀😁😂

ReLaX
Ziyaretçi
ReLaX

TORUNUM MİRA ve digerleri 😎😎

ReLaX
Ziyaretçi
ReLaX

Poto da verdii TORUNUM MİRA Allah’tan ikilisini yakaladık

01yolcu01
Ziyaretçi
01yolcu01

Relax adanaya tuttuğun atlar varmi

Onbasi
Üye
Onbasi

büyüknefes geldi ama protesto olur giibi geliyo bana

Onbasi
Üye
Onbasi

bana da geçmiş olsun getti 2,700 pff

ReLaX
Ziyaretçi
ReLaX

Adana 3. Koşu yamak yarışıı GÖZDECAN önde boş kalırsa yarışı alır 👍🏻

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.