20 HAZİRAN 2019 PERŞEMBE LINGFIELD PARK ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

2. Koşu : Bu mesafede 43 kez koşup 5 1.liği 8 kez de 2,3 veya 4. olan GREEN DOOR (3) kazanmasını beklediğim isim.

3. Koşu : Maiden’dan henüz çıkamayıp uzun aradan sonra koşacak olsada bu mesafede etkili olmasını beklediğim L’AGE D’OR (6) benim favorim. En son ŞUBAT ayında Chelmsford’da kazanan ve bu yarışa dinçlikle girecek olan TIME TO REASON (2), Brighton’daki son yarışında yakın ara 3. olan EXCEEDINGLY DIVA (4), Wolverhampton’daki son handikap yarışında 2. olan BROGANS BAY (7) ve geçen sene bu pistte ve mesafede başarılı yarışlar koşan ROUNDABOUT MAGIC (1) kuponlara eklenir.

4. Koşu : Birbirine denk safkanların koşacağı koşuda en son geçen sene Aralık ayında Kempton Park’ta kazanan TAMERLANE (5) bu sene 4. yarış koştu, son yarışında Doncaster’da 13 safkanın koştuğu handikap yarışta yakın ara tabela yapan safkan favori. En son Nisan ayında Chelmsford’ta kazanan FULL INTENTION (3) en son Kempton’tda 5. oldu, 3 yarış önce bu binicisi ile kazanmıştı, favorinin sert rakibidir. Diğerleri şablondaki gibi.

5. Koşu : En son mayıs ayında Southwell’de kazanan CRAZY SPIN (9) en son 23 gün önce yine Southwell’de 13 safkanın koştuğu handikap yarışta 2. oldu, burada favori. Mesafe ve şartlar lehine olan LUNA PRINCESS (8) 9 gün önce Carlisle’de son koştuğu handikap yarışta güzel bir 3. lük elde etti, sert rakibidir. Bu iki safkan da beklenen yarışlarını yapamaz ise Salisbury’den buraya formda gelen DARK POET (5), son yarışında tabela yaparaken formunda gelişme olduğunu gösteren MITIGATOR (2) ve Brighton’daki son yarışında yakın ara 5. olan SMITH (6) eklenebilir.

6. Koşu : GODOLPHIN ekürisine ait safkanlardan olan CHEROKEE MIST (3) 500.000 $ yıllık kazanca sahip CITY ZIP yavurusu. Kazanmasını bekliyorum.

7. Koşu : Henüz maiden olan SAWASDEE (5) Salisbury’deki son yarışındaki son koşuda kötü olmayan bir 5. lik yaptı, burada favorim. Son 2 yarıştır 3. olan MONDAIN (3) sert rakibidir. Yanlız yarış çok ortada, burada daha önce yarış kazanmış atlar var. Önce ağır kilosuna rağmen NATSOVIA (2), TWENTY YEARS ON (6) ve YOUNG MERLIN (1) da her an devreye girebilir.

 

ALTILI GANYAN

1.Ayak : GREEN DOOR (3)
2.Ayak : 6-2-4-7-1
3.Ayak : 5-3-11-6-1-12-8-4-7
4.Ayak : 9-8      /////   5-2-6
5.Ayak : CHEROKEE MIST (3)
6.Ayak : 5-3    ///  2-6-1    /// 4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar üstad. Sınırları aştın hayırlı uğurlu olsun.