20 HAZİRAN 2019 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: Gerçekten zor bir yarış ancak (4) ADİL ABİ’nin olduğu yerde herhalde yarışın hızlı bir tempoda geçeceğini tahmin etmek zor olmasa gerek. Bu mesafede bu safkanı bozup kafa tutacak at olsa da bence 1000 direğine gelmeden tükenir. O anlamda geriden gelecek atlara direnebilme ihtimali adına bu safkana şans tanıyacağım. Safkanın son yarışlarına kesinlikle aldanmayın derim. Bu safkan çok yakın zamanda finişi önde geçecektir ben yüzde yüz hazır olduğuna inanıyorum. Dolayısı ile (5) numaralı MAHREM bir başka şans tanıyacağım safkandır. Burada ki safkanlardan kalite anlamında üstün olan bir diğer isim ise (3) numaralı YIRTLAZ. Bu üç ismi rakiplerinden 3 gömlek üstün görüyorum. Eğer bu üç safkanın da dışına çıkar diye düşünür isem ekleyebileceğim tek safkan (2) numaralı STAR BİR olur. Ona da çok inandığım için değil ama sigorta anlamında bulunduracağım. Eğer sizin takip edip inandığınız bir safkan var ise öncelik verin derim. Ben ilk ayağı bu dört safkanla geçmeye çalışacağım.

2.ayak: Yine rakiplerinden üstün olduğuna inandığım bir başka isim ise (2) numaralı BAŞPEHLİVAN. Bu yaşlı kurtun da eksik koşması durumunda Arap saçına dönecek bir başka mücadele de burası. Mesafenin kısa olması akıllar da çok fazla soru işareti bırakmasına rağmen safkan alternatif BANKOMDUR. Rakip gördüğüm isim ise (7) numaralı AKAĞAÇ olacak. Eğer bu safkan sonlar da istediği atağı yapamaz ise ve (2) BAŞPEHLİVAN 2-3 e yaslanmaz öne çok avans bırakır ise akılları başlarına geldiği zaman yarış biter. Böyle bir senaryo da hata affetmeyecek isim olarak (1) numaralı BOZTEPEBEYİ’ni görüyorum. Bu yarışı bu üç safkanla riske edeceğim.

3.ayak: Günün riskini alacağım yarış burası olacak. Bu safkan olur. Olur ama ne zaman olur bilmiyorum . İnşallah o yarış bu yarıştır. Tarif etmem gerekir ise yılan gibi at :) bunu kötü anlamda söylemiyorum ama safkanın eşkali ahım şahım olmadığı gibi pek iç açıcı değil gibi. Bugüne kadar dört yarış koştu ve koştuğu yarışlarında ki ganyanları 13-40-11 ve son yarışında 17 ganyana koştu. Bu yarışta da 10 ganyandan aşığı beklemiyorum. Varın aldığım riski siz düşünün. Lafı pek fazla uzatmak istemiyorum. Tek olarak riske edeceğim safkanın ismi (3) numaralı HOPPALA EGE. olacak.

4.ayak: Safkan bir türlü şansızlığını yenemiyor. Burada yine daha önce geçildiği rakipleri olsa da son derece ters bir mesafe olan 1600 de Zülfikar biraderim bu safkanı ve fırsatı kaçırmamalı diye düşünüyorum. Dolayısı ile (7) numaralı GLEN ilk safkanım. (6) THE DAUGHTER SUN ve (2) RUN FOR DERYA rakip gördüğüm isimler.

5.ayak: Son yarışında mücadele içinde geçişler o kadar sert oldu ki son 300 den sonra o sprinti atacak gücü nasıl buldu hayret ettim. Bu yarışta haklı olarak (4) numaralı ES MATADOR ilk sarkanımdan. Yine son yarışında 4.3 ölçümlü çimde 1.18 içinde derece çıkartan safkan utanmasa bir de  son 800 ü 46 içinde tamamlayacaktı. Bu veriler burada ki tek dişi de olsa benim için yazmaya yeter (8) numaralı MY PERFECTION ikinci sırada şans vereceğim isimdir. (5) OĞlUM EREN, (2) RENTELE ve (1) LUCID daha sonra.

6.ayak: (9) numaralı CAİZE ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacak. Herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 4-5-3-2

2.ayak: 2 /// 7-1

3.ayak: 3 tek

4.ayak: 7-6-2

5.ayak: 4-8-5-2-1

6.ayak: 9-8-15-1-2-12-13-14

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Bombacı

Selocan

Hepimize bol şanslar Bombacı
1.ayak 4//5 1 9
2.ayak 9 2// 3 5
3.ayak 1
4.ayak 1// 5
5.ayak 4 6
6.ayak 11// 15 1

Adrian

bol şans BOMBACI kardeşim

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x