Ana Sayfa / Tahminler / 20 Haziran 2015 Cumartesi Ankara At Yarışı Tahminleri

20 Haziran 2015 Cumartesi Ankara At Yarışı Tahminleri

1.AYAK: Son yarışına anlam veremediğim 1 - LEA favorim. Bu mesafede iyi işler çıkaran 2 - ODE TO JOY rakibidir. Yeri olanlar için 5 - WE LUCK DAY plasede önerimdir.

2.AYAK: İlk defa koşacak taylar arasında seçim yapmak zor. 1 - ATLANTIC OCEAN orijin itibariyle seri bir at olacak gibi. İyi çalışmaları ile favorim. Rakipleri ise 7 - LADİN ve 8 - MEMORABLE.

3.AYAK: 2 - BİLDENHAN ilk kum koşusunu uzak kazanırken güzel bir derece çıkardı. Az bir farkla aynı şekilde derece yapan 5 - YENİAĞA ile beraber favorilerim. Ağır kilo ile koşacak olmasına rağmen ilk çim yarışı güzel bir derece ile kazanan 1 - KIRKBİRLİCAN favorilere ilk rakiptir. Ay başında koştuğu sonra yarıştan sonra galoplarında büyük ilerleme gösteren 8 - SINGAPORE PRENSİ sürpriz önerim.

4.AYAK: Geçen hafta yarışlar kum piste alınınca yarıştan çıkan iki safkan 3 - RUBICON ve 4 - IL NERO favorilerim. 5 - SARILAR RUNNER ve mesafesinde koşacak olan 8 - PETEKCAN sürpriz adaylarım. Pist yine kuma alınırsa veya çok ağır olursa 2 - STAR OF MELİH öncelikli atlarımdan olur.

5.AYAK: Zorlu koşuda 5 - HAYATNUR'un uygun grubu bulduğunu düşünüyorum, bankom.

6.AYAK: 3 - BALLINUR favorim. Koşu gören 5 - MIA VICTORY ilk rakibidir. Sürekli yükselen yarış grafiği ile 4 - FESTİVALE, Adana'dan kazanıp gelen 9 - AWFUL SCORE, 8 - GAGARİN ve dinçlikle katılacağı koşuda sürpriz şansı olan 1 - MİYAZAKİ sürprizde diğer tercihlerimdir.

Bol şanslar

ALTILI

1-2 /// 5
1-7-8
2-5 /// 1-8
3-4-5-8-2
5
3-5-4-8-9-1

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
OZAN BOĞURCU
Ziyaretçi
OZAN BOĞURCU

CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİM…

YORUMLAR…

1.AYAK= Altılı ganyan ın ilk ayağında favorım… ODE TO JOY,,(2) dir.. DORLERON,,(7) sert rakibi olacaktır… bos kilosu ile FAST TRUTLE,,(8) kosuya ağırlıgını koyabilir.. süprize ise… LITAI,,(9 yeterli olacaktır…

2.AYAK= İlk sefer kosacak tayların yarısacağı kosuda HEPSİ,, demek mantıklı olacaktır…

3.AYAK= Karışık bulduğum kosuda HEPSİ demek istiyorum…

4.ayak= ULUS MEYDANI Kosusunda.. RUBICON,,(3) BANKOMDUR… At yazmak isteyenler rakip olarak sadece TAMERLANO,,(6) Görüyorum…

5.ayak= Süpriz beklediğim bu kosuda sıralamam.. ATLIDERELİ,,(3),, HAYAT NUR,,(5),, MÜJDELİ KIZ,,(9) yeterli olacaktır…

6.ayak= Son kosusunu kazanan ve jokeyi MÜS.ÇELİK İdaresinde kosacak olan… AWFUL SCORE,,(9) Bir diyer bankomdur.. rakip isteyenler için…. MİYAZAKİ,,(1),, GAGARİN,,(8),, BALLINUR,,(3) yeterli olacaktır..

ALTILIM…

1.AYAK=2,7,8,9
2.AYAK=H
3.AYAK=H
4.AYAK=3 BANKO///6
5.AYAK=3,5,9
6.AYAK=9 BANKO///1,8,3

KUPON TUTARI= 54.TL
BOL ŞANSLAR DİLERİM…
ATLARIMIZIN AYAKLARI DUZ BASMASI DİLEĞİYLE…
OZAN BOĞURCU…

ben
Ziyaretçi
ben

ben izmir den ibrahim ankara da son ayakta 10mu rayecilmez

ibrahim
Ziyaretçi
ibrahim

Ozan kardesim kupon yaptiktan sonra senin yorumunu okudum. Sablonumuz hemen hemen ayni. İlk ayak ayni. Bende Rubicon’a tek rakip Tamerlano’yu goruyorum. Tek uyusmazligimiz son ayakta. Awrul Score tek diyemiyorum. Orada 3-Ballinur ve 6-Demiray cok ciddi rakip olacaklar. Bol sanslar, aslinda takdir ve tesekkur etmek icin yorum yaptim. Guzel kurgulamissin. İyi günler..

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.