Ana Sayfa / Tahminler / 20 HAZİRAN 2015 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

20 HAZİRAN 2015 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Yeni bir yaşın verdiği tecrübe ve şans faktörüyle değerli yarışsever ve takipçilerimize iyi bir hafta sonu dileyerek Ankara altılı ganyan tahminlerime aşağıda yer veriyorum. Her zaman olduğu üzere, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimi de ileterek... can911

1.AYAK: Programın belirtildiği koşulması durumuna göre tahminlerimi verdiğimi hatırlatarak önceliği istikrarlı tabelalarına Özcan tercihini ekleyerek 5 (WE LUCKY DAY)'e veriyorum.Son birinciliğini elde ettiği binicisini yine tercihleyen 2 (ODE TO JOY) ve istikrarlı idman performansıyla 7 (DORLEON) 'la ilk ayağı noktalıyorum.

 

2.AYAK: Anne-Baba eşgali ve idman performansına bakarak sıralamam 7 (LADİN),2 (AYA BAKAN),5 (AMİGRA),9 (ŞEKER YILDIZI) ve 8 (MEMORABLE) olacaktır.

 

3.AYAK: Son yarışını aynı mesafede dereceyle kazanan 2 (BİLDENHAN), her ne kadar eşgali kum performansına acaba dedirtse de biz yine binicisiyle son yarışını dereceli kazanması nedeniyle 1 (KIRKBİRLİCAN) ve yine bincisinin üzerine titrediği 5 (YENİAĞA) son tercihim olacaktır.

 

4.AYAK: Ulus Meydanı koşusunda geçtiğimiz hafta olduğu gibi yarışın kum piste alınması gibi bir durum olmazsa benim için 3 (RUBİCON) bu grupta banko tercihim olacaktır. Kuma alınması durumunda ekürili 7 (CHANTALLE RUA) ve 8 (PETEKCAN) devreye girer.

 

5.AYAK: Aprantilere mahsus yarışta 5 (HAYAT NUR) ve 4 (GÜLER ANA)'yı birlikte değerlendireceğim.

 

6.AYAK: Handikap yarışta totosuna baktığımızda 4 (Festivale)'nin bizi yanıltacağı düşüncesindeyim. Programın ikramiye kaderini belirleyecek yarışta daha az favori gibi olan uygun bir gruba denk geldiğini düşündüğüm 5 (MİA VİCTORY) ve 8 (GAGARİN) benim için ayrımsız önceliktir.Sürprizde düşündüğüm bir diğer isimler de küçük bir ara verse de yeterli hazırlıklarıyla ve binicisiyle daha başarılı olan 2 (ÜMİDİM) ve Ankara kumuna ilk defa çıkacak olan 6 (DEMİRAY) olacaktır.

Şablonum:

1.Ayak: 5-2-7
2.Ayak: 7-2-5-9-8
3.Ayak: 2-1-5
4.Ayak: 3 /// 7-8
5.Ayak: 5-4
6.Ayak: 5-8-2-6

Küçük kupon tutarı: 21,60 TL /// (4.Ayaktaki 7-8 ilavesiyle geniş kupon 64,80 TL olup bütçe takdirinize bırakıyorum. Yedili plase için 2.koşuda önerim 5 (REİS BABA) olacaktır)

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici

İyi seneler ve bol şanslar dilerim.

takoz
Ziyaretçi
takoz

Dogum gunun kutlu olsun can911

Bycreed
Üye

TUŞ KİLİDİY’le hem Admin’e hem sana kılıç çekiyorum abi :) Bu arada tekrardan nice senelere.

Rıza
Ziyaretçi
Rıza

Can bey İzmir tahminleriniz olacak mı. Galiba bugün doğum gününüz. Yeni yaşınız hayırlı olsun. Teşekkürler. İzmir’den Selamlar

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla