20 Haziran 2014 Bursa At yarışı tahminleri

Bursa at yarışı tahminleri ve bursa altılı tahminleri, bursa da at yarışları, at yarışı, bursa altılı ganyan tahminleri, tjk tahminleri hepsi burada.

1 – AYAK: 6 – CAPPADOCIA favorim. İyi çalışmaları ile 2 – GUTI rakibidir. 9 – EMİRİM plase. Apranti koşusu olması sebebiyle çok at yazmakta fayda var.

2 – AYAK: Son çalışmalarında düzeldiğini gösteren 3 – FIRE PIECE favorim. Yine iyi işleri ile 8 – REAL POWER rakibidir. 1 – MİYAZAKİ plase.

3 – AYAK: 2 – SERKANBEY son burun ucu ile kaybettiği yarış sonrası daha uygun grupta bankomdur.

4 – AYAK: 9 – RADARCI derece ve tecrübe olarak rakiplerinden bir adım önde gözüküyor. Genel olarak grupta boş safkan yok. Yıkmak isteyenler için 3 – ERENBİLGE ve 1 – ATASOY ekürileri sürpriz önerilerimdir.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.