istanbul altili tahminleri

20 EYLÜL 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)

İstanbul programında birbirinden güzel ve çekişmeli koşulara sahne olacak. İlk bakışta çok makul gözüken programda her zaman ki gibi mislinin dışına çıkıp makul bir ikramiye peşinde olacam bugün istanbulun iki altılısı da değerlendirilir. Herkeze bol şanslar dilerim.

1.KOŞU : Maiden mücadele’de ilk şansı aradan sonra koşuyla nefes açan 1 ALEXANDRAPOLİ‘ye veriyorum. Bugün koşunun en şanslı isimlerinden olup son yarışında daha etkili bir yarış beklediğim fakat benim için hayal kırıklığı olan 5 MAVİŞ’e bugünde kuponumda şans veriyorum.Hazırlıkları ile ilk yarışından sonra aşama kaydeden 3 COLONEL SWORD bir şanslı isim olup, bir türlü istediği yarışları yapamasa da her koşusunda başarılı yarışlar çıkaran 4 KEREMTOSH ve bugün farklı bir yarış koşup idmanlarında ki görünümünü yarışına yansıtırsa tatlı süprize imza atabilecek 2 ASİ MERİÇ ‘in bir diğer şanslı isim olduğunu düşünüyorum.

2.KOŞU : Son yarışında çok etkisiz kalsa da bugün ön tarafta istediği tempoyu kurup yarışı kazanabilecek güce sahip olan 3 MİRZALAĞA ve yarışın favorisi 1 KAZDAĞI arasındaki mücadelenin birinciyi belirleyeceğini düşünüyorum.

3.KOŞU : Yarış yaşamının ilk yarışını çok kolay kazanarak gözleri üstüne çeviren ve bir sonraki merakla beklenen isim bugün piste çıkıyor muhtemelen ilk yarışında ki etkili yarışının tesadüf olmadığını kanıtlarcasına bu yarışında da çok etkili koşmasını bekliyorum ve muhtemelen bu koşuyu lehine çevirip kazanırsa ismini şimdiden hafızalara kazıtacak olan 3 COGENERATION koşunun en şanslı ismi olup, son kazandığı yarış sonrası yapmış olduğu idmanlar da formunun üst seviyelerinde olan 2 SENATOR ALTUNBAS ve İstanbul pistinin dışında yaptığı  üç yarışında da etkisiz kalan fakat kumaşı belli olan 1 PENDRAGON sıralamasıyla bu koşuyu geçiyorum.

4.KOŞU : Günün bence en karışık ve zor koşularından birisi birbirine yakın isimlerin ve çok fazla performans olarak ön planda olan isimlerin yer almadığı bu koşuda imkanlarınız doğrultusunda çok atla geçmenizi öneririm. Koşu da ben ilk şansı son maiden yarışını kazanırken çok etkili ve rahat bir yarış kazanan 6 ŞEN NEHİR‘e veriyorum. Bu ismin kazandığı yarışın tesadüf olmadığını gösterip çok etkili bir yarış yapacağı düşüncesindeyim. Beş aylık bir ara vermiş olsa da bugün yapmış olduğu idmanlarda hazır olduğunu gözler önüne seren 5 İZBELİ , henüz maiden olmasına rağmen her yarışında etkili koşmasını bilip performansını geliştirdiğini idmanlarında gösteren 7 EL HAMAME , Koşmuş olduğu zorlu rakiplerinden sonra kendisine çok uygun bir grup bulmuş olan 3 GÜLSİMA, İzmir’den gelip İstanbulda bir koşu koşan ve bugün eküri avantajı elinde bulunan 2 EZGİLİ, Son koşusunu kazanıp ara veren ve bugün dinç gireceği yarışta etkili koşması beklenen 1 ALFA‘ şeklinde bu koşuyu geçiyorum.

5.KOŞU : Son üç yarışını kazanarak formunun zirvesinde olup mükemmel idman görüntüsüyle formunu koruduğunu gösteren 3 KUPA ASI koşunun en şanslı ismi olup alternatif tek olarak kuponlarda yazılabilir düşüncesindeyim fakat kupon bedeli ve ikramiye bakımından biraz daha arayış içinde olduğum için koşunun ters bir netice çevrilmesi durumunda son yarışlarında yaptığı etkili sprintle bir türlü istediği sonucu alamayıp henüz maiden olmasına rağmen kondisyonunu koşu koşarak geliştiren 10 HONEY RYDER ve bugün usta pilotla piste çıkacak olan etkili sprinter 11 LANDLADY sıralamasının yeterli olacağı düşüncesindeyim.

6.KOŞU : Muhtemelen çoğu yarışseverin oyunuyla ters orantılı bir ismi kuponumda tek yazıcam bugün agf tablosunda çok farklı şekilde ayrılmış iki isim olmasına rağmen bunların dışında bugün koşuda çok etkili koşmasını beklediğim yarışı kazanamasa dahi kazanan kadar etkili koşmasını beklediğim yapmış olduğu hazırlıkları performansı ve son koşusunda ki etkisizliğini gözden görüp bugün uygun sıkletinin avantajını da yarışa koyarak sonlardaki etkili sprintiyle bugün tatlı süpriz bir şekilde koşuyu kazanmasını beklediğim 8 MONTEGO‘yu kuponumda tek olarak yer veriyorum.

7.KOŞU : Koşmuş olduğu son yarışında kazanamasa da kazanan kadar etkili bir yarış yapan bugün yaptığı son yarışındaki performansını devam ettiren 2 CHURCHILL FIRE ‘ın koşunun en şanslı ismi olarak ilk şans veriyorum. Kısa bir ara verip toparlandığını idman pistinde gösteren sevdiği mesafede rahatsız edecek ismin olmamasından dolayı etkili bir yarış koşacağını düşündüğüm 1 LAST POİNT‘ arasında bir yarış olacağı en az hata yapanın koşuyu kazanacağı düşüncesindeyim.

8.KOŞU : Bugün ilk kez sentetik pistte denenecek olan ve grubun çok üzerinde olduğunu düşündüğüm 5 THE GREY e ilk şansı verip . Yapmış olduğu idmanlarında ki formda görünümü ve performansıyla bugün etkili bir yarış yapabilecek potansiyele sahip 8 PRETTY BLUE EYES ve her yarışında etkili yarışıp bir türlü istediği sonucu alamayan bugünde etkili bir yarış koşmasını beklediğim 2 OBRA REİS sıralamasıyla geçiyorum.

9.KOŞU : Performansları yakın olan isimler birbirlerini geçmiş olan isimlerin bir araya geldiği bir yarış bu koşuda her sonuca açık bir yarış imkanlarınız doğrultusunda fazla atla geçmenizi tavsiye ederim. Öncelikli şansı 3 SCIFO veriyorum kum performansı ve uzun mesafeli yarışlar da etkili koşan bu ismin bugün koşuyu kazanmaya en yakın isim olarak görüyorum, uzun metrajlı koşularda etkili koşabilen söz sahibi 6 REKOR, adana pistinden sonra ara verip İstanbul pistinde yarış gören ve yaptığı idmanlarla formda olduğunu belli eden 8 SEE YOU AGAİN , İdmanlarında bir adım daha formuna kavuştuğunu gösteren ve fazla sıkıştırılmadan koşturulan 9 GHOST WARRİOR ,son çim performansı etkisiz olsa da kumdaki etkili yarışı hafızalarda olan 5 HERRING , son yarış performansı oldukça etkili olup formunu koruyan 2 DREJAN, bu tip gruplarda her zaman söz sahibi olabilecek güce sahip olan 1 VİCTORY SUN ve son olarak henüz maiden olmasına rağmen ara verip bu koşuya dinç girecek olan ve etkili bir yarış koşmasını beklediğim yarışın süpriz ismi 10 SHANDA şeklinde kapanışı yapıyorum…

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.KOŞU: 1,5,3,4,2

2.KOŞU: 3,1

3.KOŞU: 3,2,1

4.KOŞU: 6,5,7,3,2,1

5.KOŞU: 3,10,11

6.KOŞU: 8 

TUTAR : 32,40 TL

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

4.KOŞU: 6,5,7,3,2,1

5.KOŞU: 3,10,11

6.KOŞU: 8

7.KOŞU: 2,1

8.KOŞU: 5,8,2

9.KOŞU: 3,6,8,9,5,2,1,10

TUTAR : 51,84 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar.Khan of ghost için yorum yok mu :)

admin

Hayırlısı o zaman :)

admin

Montego Karatasi binmedigine pişman edebilir. 1600 yarışı güzeldi. Neden olmasın:)

Mehmet28

bol şanslar

binbastar

Herkese bol şanslar

Her iki programın da oldukça cazip gözüktüğü çift altılı ganyana ev sahipliği yapan İstanbul yarışlarında, 1.altılıda bu gruptan farklı bir safkan olduğuna inandığım KAZDAĞI, 2.altılıda ise uzun mesafeli çim yarışlarında durdurulamayan KHAN OF GHOST rakiplerinden bir adım önde gördüğüm ve oyunların çatılarında en sağlam kolonlar olarak gözüme çarpan isimler.
İST1
1-3-4-8-5
1 KAZDAĞI
3-2-1//4
5-7-1-2-6//3
9-4-3-1-5//6-2
1-2
108//45tl
İST2
5-7-1-2-6//3
9-4-3-1-5//6-2
1-2
4 KHAN OF GHOST
2-4-6-5-8//7-1
6-1-2
105//45tl

ALL RIGHTS RESERVED binbastar

10
0
Tahmin paylaş.x
()
x