Ana Sayfa / Tahminler / 20 EYLÜL 2015 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

20 EYLÜL 2015 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Değerli Bankotahminler takipçileri bir süredir evimde süren tadilat çalışmaları nedeniyle ara verdiğim yazılarıma bugün itibarıyla yeniden sizlere merhaba diyorum. Keyifli bir İstanbul programına tanık olacağımız programda her zamanki gibi yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olmasını dileyerek yorumlarıma aşağıda yer veriyorum... can911

1.Ayak: İstikrarlı dereceleri ve karakteriyle 3 (STEP BY STEP) önceliğim. Karataş ve eküri faktörüyle 2 (MAXİMUS DREAM), sakladığı performansını ortaya çıkarmak konusunda sentetikte daha başarılı olduğunu düşündüğüm 1 (CİHANIM) ve sürprizde tercihim Kocaeli dönüşü başarılı koşacağına inandığım 7 (OĞLUMALİHAN) ile burayı noktalıyorum. Kısa mesafede başarılı koşularını burda sergilemek konusunda sıkıntı yaşayacağını düşündüğüm Astorya kuponumda yer almayacaktır, bütçesi müsait olanlar işaretleyebilir.

2.Ayak: Son yarışında çok iyi gelişim gösteren 2 (ERAYHAN), daha uyumlu göründüğü binicisiyle start alacak olan 4 (KOVADA), 2.lik aldığı ilk koşundan dikkat çeken 6 (TORUNUM MERT) ve çimde daha başarılı olabilecek orjiniyle Kafkaslı yavrusu 9 (ŞELALE) ile bu ayağı noktalayalım.

3.Ayak: Günün grup mücadelelerine başlangıç yaptığımızda dişilere ait olanında her yarışında daha etkili galibiyetler almaya devam eden 2 (HELGALEİN) bir yenisini daha alabilir. Küçük kuponlara tek. Orjinin hakkını idmanlarda vermeye başlayan 4 (NEFERU), Bursa performansını artık buraya da taşırsa 3 (LATMOS) ve binici uyumunu sağlamış 8 (WARRİOR GİRL) diyelim.

4.Ayak: Erkeklerin grup mücadelesinde ise henüz geçilmeyen 2 (ILDIR BEYİ) programın en sağlam teki görünüyor. BANKOM

5.Ayak: Her ne kadar son yarışlarında hayal kırıklığı yaratsa da 1 (GÜMBÜRGÜMBÜR) kuponumuzun olmazsa olmazı. Performansının zaafından başa çıkabilecek grupta kim olur peki diye baktığımızda benim adayım son dönem performansını çok beğendiğim 2 (BAYDARŞAH) ve daha başarılı olduğu sentetiğe adım atacak olan 10 (VELİ CAN KIZI) ile yeterli görüyorum.

6.Ayak: Uzun mesafeli handikap mücadelede 3 (PAİX) önceliğim. Daha sert gruplarda dahi başarılı sonuçlar alan 2 (HEARTHROB), idmanda adeta kanatlanan 10 (CHESNUT CHARM), yine pistte iyi görünen kazandığı tek yarışını uzun mesafe sentetik olduğunu anımsayarak 5 (REDENTOR) ile günü noktalıyorum.

Şablonum:

1.Ayak: 3-2-1-7

2.Ayak: 2-4-6-9

3.Ayak: 2 /// 4-3-8

4.Ayak: 2

5.Ayak: 1-2-10

6.Ayak: 3-2-10-5

Kupon Tutarı: 11,52 TL (3.Ayakta 4-3-8 ilavesiyle geniş kuponu bütçe takdirinize bırakıyorum. İlk üçlü ganyan veya 1.Çifte için 1.Koşuda 4-5-6-8 sıralamasından tercih yapabilirsiniz. Yedili oyunları için 2.Koşuda önerim 2 (Canyiğit) şeklindedir).

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
ozan
Ziyaretçi
ozan

Merhaba Can..

bugun sizlere Zevkli Geçeceğine inandıığım. İstanbul Altılı Şablon Ve Analizlerimi Paylaşmak İsterim.
Kazanclı olması dileklerimle..

TEK Tutuğum Safkanlar.

4.AYAK= Yarış hayatı boyunca 4 kosusunda da kazanma basarısı gösteren (2). ILDIR BEYİ. Usta jokeyi H.karataş ile 5 te 5 yapmaya yakın olduğunu düşünüyorum. İlk Tekimdir.

3.AYAK= Bu önemli kosuda kendisine Hayran Kaldığım Yarışların Ardından Formunu Devam Ettiren Safkan. (8).WARRIOR GIRL. Benim Bu Kosuda Sağlam Tekimdir.

NOT= İstanbul Altılı Şablonum Şu Şekildedir.

1.AYAK= 3-4-8
2.AYAK= 10-4-6-1-2-5-7-8-2
3.AYAK= 8 TEK.
4.AYAK= 2 TEK.
5.AYAK= 1-3-7-5-4
6.AYAK= 11-10-5-4-2-13-1

Şablon Tutarı= 56.70.tl
bol şanslar dilerim.
ozan944.

Ertan
Ziyaretçi
Ertan

Kurgu çok güzel gorunuyor.aramiza tekrar hosgeldiniz :(

Ertan
Ziyaretçi
Ertan

Bu arada sembol koyarken ters olmuş ya gülücük olacaktı o :))

Ertan
Ziyaretçi
Ertan

Bu arada son ayakta 8 numaralı oghuz tek tutuyorum bugün beni ve şampiyon babasi MONTJEU yu utandirmayacagini düşünüyorum :)

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla