20 Ekim Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

Öncelikle herkese merhabalar.Uzun süredir at yarışlarından uzak kalmıştım zira bu sebeplede tahminlerimede ara vermiştim.Bu aranın ardından bugün bir tahmin yayınlamak istedim gerçi admin beye danışmadım ancak yazımı yayınlarsa müteşekkir kalırım :) Umarım bugün ayağımın tozuyla bankotahminler.com takipçilerine uğur getiririm.Herkese bol bol şanslar.

 

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan İngiliz taylarının Şartlı-5 mücadelesinde çim pistte ilk startı olmasına rağmen 5-GÖLCÜKLÜ muazzam sprinter yapısıyla bir nebze uzayan mesafede kum pisttede ağırlığını koyabilecek bir isim.Tecrubeli binicisi tarafından mesafe ve zamanın doğru ayarlanması durumunda rakiplerinin önde birincilik mücadelesi verirken o müthiş bir sprintle fotoya uzanması normal sonuç olacaktır.Kendi kuponumda tek bırakacağım lakin güvenemeyen ve rakip arayanlara 1-OCIUS, 8-MY SPACE, 9-ZENYETTA GIRL ve 2-ERYN önerebileceğim isimlerdir.

2.AYAK : Pedigri olarak potansiyeli üst düzeyde olmasına rağmen bir türlü kalitesini ortaya koyamayan 7-VİSKİ bugün dilinin bağlanmasıyla çok farklı bir yarış ortaya koyabilir.Birazda riske edip tek yazıyorum.

3.AYAK : Günün beşinci koşusunda 1-KİM TUTAR BENİ dereceli işleriyle grup içersinde göze çarpan ilk isim.Daha üst gruplardaki başarıları neticesinde dişine göre zayıf görünen grupta fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

4.AYAK : KV-6 Gemlik Koşusunda 3-OBIWAN favorim.Bu safkanın dışında 6 ve 7 numaralı safkanları dışarı atıp diğer isimleride kuponlarda bulundurmakta fayda var.

5.AYAK : Geldik günün sürpriz kokusunun tavan yaptığı koşuya.Ben bu koşuya ayrım yapacak kadar cesaretli değilim.Zira birbirine çok denk arap safkanları bir araya toplanıpta sürpriz sonuç çıkmaması zor.Bu sebeple bu koşu için HEPSİ demek mantıklı sonuç olacaktır.

6.AYAK : Beşinci ayaktan korkarkan daha beter bir senaryo ile karşı karşıyayız.Bu koşu için iki senaryo mevcut bunlarda ilki ya 1-KOÇARLI grubu sırtlar götürür ya da grup birbirine karışır.Handikap-17 koşular genellikle hafif kilolu safkanların şanslı olduğu sürprize müsait koşulardır.Üç bankomun olması ve bütçemin izin vermesi sebebi ile çayımı yudumlarken sürpriz sonucu beklemek için bu ayağıda HEPSİ diyorum.Lakin sakın kolaya kaçtığım gibi bir düşünce oluşmasın yüksek bir ikramiye için bu tarz koşular bulunmaz nimettir.

ALTILI GANYAN KUPONUM:

1.AYAK : 5

2.AYAK : 7

3.AYAK : 1

4.AYAK : 3 - 1 - 4 - 2 - 5

5.AYAK : HEPSİ

6.AYAK : HEPSİ

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
sual
Ziyaretçi
sual

slm lar ramazan bey, ozlemistik yorumlarinizi. hosgeldiniz tekrardan, bol sanslar diliyorum, ayrica diger yorumcu arkadaslarimiza tesekkur etmek isterim, takibim suruyor,guzel bir hafta olsun herkes icin..

admin
Yönetici
admin

3 ayak kapama 3 ayak tandır. Hoş geldin ramazan :)

gokhan
Ziyaretçi
gokhan

Ramazan kardeşim hoşgeldin bundan sonra yorumlarını görürüz umarim. Bol şanslar

Özcan Erdoğan
Ziyaretçi
Özcan Erdoğan

Hoşgeldin Ramazan * bol şanslar…

nihat
Ziyaretçi
nihat

Hoşgeldin Ramazan kardeş, bol şanslar.

Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

Hoşbukduk arkadaşlar tesekkürler de pek hoş gelmedim bunedir ilk günden sıfır çekmişiz neyse onumuzdeki günlerde insallah

ramazan edebali
Ziyaretçi
ramazan edebali

herkese selamlar şansınız bol olsun

sual
Ziyaretçi
sual

insallah ramazan bey insallah:)) yokmu izmire yorumunuz