Ana Sayfa / Tahminler / 20 EKİM 2018 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ATLAS ÇİÇEĞİ & AKARNEJAT)

20 EKİM 2018 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ATLAS ÇİÇEĞİ & AKARNEJAT)

20 Ekim Ankara at yarışlarında toplam 9 koşu yapılacak. İlk altılı ganyan ise saat 13:30 itibari ile başlayacak. Herkese bol şanslar.

1 - KOŞU: Ağır kg ile koşacak olmasına rağmen 1 - DRIVE FASTER yakaladığı formu ile bu grubu geçebilir. 2 - NESTOR, 3 - ONEANDONLY ve 4 - MAGFELLOW sırasıyla rakipleridir.

2 - KOŞU: İlk koşusunda çok rahat kazanan rakibine karşı yapacak bir şeyi olmamasına rağmen önde mücadele veren ve buna rağmen 3.lüğü kopartan 3 - FORTIS PUELLA favorim. Koşu tecrübeleri ile 9 - TURKISH RANSOM ve 7 - ORPHAN GIRL rakipleridir. Güzel bir orijine sahip 6 - MISS MATRA ilk çim koşusunda farklı koşabilir, sürpriz.

3 - KOŞU: 5 - GLEN istikrarı henüz bulamasa da grup uygun gibi. 3 - ARSEN LUPEN aynı şekilde bu grubu rahat geçme ihtimali olan bir isim. Sürprizi ise 4 - ÇELEBİ CİHAN'dan bekliyorum.

4 - KOŞU: Son kazandığı yarışta dışarından rakiplerine hakim olurken iyi gözüken 2 - ATLAS ÇİÇEĞİ, aynı jokeyi ile banko tercihim.

5 - KOŞU: Mesafe ve rakip farketmeksizin her yarışta adını duyuran 1 - AKARNEJAT'ın bu sefer kazanmasını bekliyorum.

6 - KOŞU: 5 Ekim'de yarıştan çıkan ve 3 ekimden beri galobunu göremediğim 5 - GOOD CURRY, sentetikte bekleneni veremeyen ama bir önceki kazandığı Ankara yarışı ile 2 - COOGER, sık koşmasa da 11 - ÖMER IN MY HEART ve kalitesi ile 10 - KING SERKAN kuponumda olacak isimler.

Kuponum

1-2-3-4 / H
3-9-7-6
5-3-4
2
1
5-2-11-10

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Şansın bol olsun Admin:)))

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

İstanbul 2.altili ve 2.besli tuttu

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şans adminim. ikinci ayak favorini çok olmasa da beğendim :) at yazsam ilk onu yazardım

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Ankara 1.Altili Ganyan

1.) Karataş avantajı ile ONEANDONLY ‘yu tek geçiyorum.Rakip arayan arkadaşlara NESTOR.

2.) İlk bakışta tek gibi gözükse de onca ikincilk ve üçüncülük ten sonra insan acaba diyor .Evet TURKİSH RENSOM güven vermedi bana.Yanina çalışması gayet güzel olan PRENSES DEREN,ilk koşusunda 3.olan FORTİS PUELLA,kumdaki iki güzel koşudan sonra çim piste çıkacak olan MİSS MATRA ve ne hikmetse kanımın kaynadığı ORPHAN GİRL.

3.) BEYAZ BULUTtan beyaz bayrak ayna yarışı bekliyorum,olurda nefesi yetmez, canı koşmak istemez yada ayağının altına muz kabuğu gelirse ARSEN LUPEN,GLEN, TESLA ÇELEBİ CİHAN.Yani HEPSİ diyorum.

4.) YARAMAZ,ŞUBARTAY,ATLASCİCEGİ’ni ayrımsız yazıyorum.

5.) CABBARREİS ,ALİSİRİNOGLU, İDEALİST,AKARNEJAT arasındaki mücadele kazananı belirleyecektir.

6.) Evet bu atı yıktığımı hatırlamıyorum.mesafenin de kısalması lehine olduğunu düşündüğüm GOOD CURRY inşaallah yine beyaz bayrak ayna yarışı yapacaktır.

2.ALTİLİ yapacak arkadaşlar için;

7.) STİNGİNG STROKES birincilik serlsini sürdürecek gibi duruyor.Rakip olarak düşündüğüm ZANAPALİ,GRAYOCEAN ve AYSEV

8.) Suprizi bu ayakta bekliyorum,onun için kalabalık tutacağım bu ayağı.sirasi ile AFTER DEAD,ALBUSE,UNCHAİED MELODY,MC GROGER,MONTEVERDE,PEARL GEM

9.) Günü yine bir tekle kapatıyorum.REACTİVE

SANSİNİZ BOL BAHTİNİZ AÇIK OLSUN

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Arkadaşlar 1.ayakta ONEANDONLY koşudan çıkınca yerine NESTOR tek geçilmiştir.Ayrıca 4.ayağa 5 NOLU GÖLGEYELE eklenmiştir.

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Arkadaşlar 2.altılım da galiba son ayağa kaldı.dua lütfen:)))

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

yine yanıltma beni teşekkürler GOOD CURRY

ALTILI VE BEŞLİ TUTTU ARKADAŞLAR:)))

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

comment image

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

EVET.ikinci altılı ve 2.üçlü ganyanda tuttu.:)))))))

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.