bursa altili tahminleri

20 EKİM 2017 CUMA BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1 – AYAK: İzmir’de hazırlanan safkan 3 – ERVURGUN’ın galoplar rakiplerine göre çok çk iyi. Tek atmak isteyenler düşünebilir. Rakipleri ise yine galoplarına göre 7 – PRENS RORO ve 1 – AS DE COEUR.

2 – AYAK: 5 – PATIENT’ı geçen yarışında 60KG ile beklemiştim ama olmadı. Orta mesafe olsaydı gözüm kapalı yine tek atardım. Bu sebeple yanına rakip olarak İstanbul’dan gelen 6 – EL SUENA, uygun grupta 7 – DİLBAR,  kazandığı yarışlarla 3 – ASHRAGA, gördüğü koşu grup için yeterli gözüken 8 – SAMİRA, 12 – ARPELLO ile yarışın favorilerinden 2 – RAZİYE ANA ve 4 – LEA ekliyorum.

3 – AYAK: Yarış 1 – OLTACI ve formunu yükselten 2 – HACIVAT arasında gözüküyor.

4 – AYAK: Son yarışlarında serisi bozulsa da 6 – MAVİ DALGA banko tercihimdir.

5 – AYAK: 10 at içinde son koşusunda tabelaya giren 2 isim var. Kapatacağım bu ayakta favorim 2 – SAFİR KIZ.

6 – AYAK: Son 2 koşusunu bu grup için ölçü almadığım 4 – ZİLLİ bankom.

Kupon

3-7-1
5-6-7-3-8-12-2-4
1-2
6
H
4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet28

bol şanslar

Erdinc

Gumburgumbur tek kupanlarda olabilir

yavuzhan41

Bol şanslar adminim.

Bombaci

Bol şanslar

binbastar

bol şanslar

7
0
Tahmin paylaş.x
()
x