20 EKİM 2013 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  4 – BABABORA bombayı patlatığı kum koşusundan sonra idmanlarında gayet iyi gözüküyor. Uygun grupta favoridir.2 – HIRÇINKAYA mesafesinde favorinin sert rakibidir. 1 – HULUSİBEY gerileme döneminden çıkmış gibi dikkat edilmeli. 5 – OSMANBABA ve 8 – UÇANBİR çok atta yazılır.

 • 2. AYAK

  13 Ekim’de idmanda 7 – BABAMEVLÜT’ü çalıştıran Halis Karataş safkanda bir problem olabileceğini söyledğinde safkanın geriye çekilip sezonu kapattığı söylendi. Daha sonra ani bir kararla bir sorun olmadığı belli oldu ve ertesi gün tekrar idmana çıktı. Tam olarak gelişmeler nelerdir bilemiyoruz fakat hafta içi yaşananlar bunlardı. Kimsenin kafasını karıştırmak istemem ama deneme için çıkıyorsa bu yarışa KARATAŞ bir şey hissederse yarışı bırakır. Ben sadece sezilerimle devam edip safkanı tek atacağım. Olurda yarıştan çıkarsa performansı ile 4 – YAMANER ve işlerine göre 9 – KIBRISLI öne çıkan isimler. Fuat Çakar’ın tercihi ile 2 – GEZEROĞLU’da düşünülebilir. Yağmur yağarsa 1 – ÇETİNASLAN ve 3 – KARABEDİR’de sürprizde değerlendirilebilir.

 • 3. AYAK

  Dereceye göre 1 – BABÜR grupta banko çıkıyor. 2 – MERCANLI’yı KARATAŞ’ın tercih etmesi ve safkanın son yarışını rahat kazanırken 4 te 3 toto ile bu yarışa katılması favoriye sert rakip yapıyor. 4 – ÇİRKİNAĞA plasede. 8 – ABUŞ’un ilk yarış derecesi de çok iyi, süper galoplarla katılacak safkanın içinden şampiyon çıkabilir. Sürprizcilere önerimdir.

 • 4. AYAK

  1 – BELMONT’un temposu grubu dağıtacak gibi gözüksede safkanın 2000m’de kazandığı yıl 2011. Ondan sonra katıldığı 3 tane 2000m üstü yarışı kaybetmiş. Rakibi 2 – KING DROK  sprint mesafesini kısaltabilirse şansı yüksek.

 • 5. AYAK

  9 – PANGO 1200m ‘de sprintini yetiştiremedi fakat burada şansı yüksek. 7 – ERGÖZ düzeldiyse bu grubu geçer, 1 – EMİRŞAH’ın üst düzey formu devam ediyor. 3 – TAPIT GIRL hata kollayacak.

 • 6. AYAK

  5 – ADALETKAYA tecrübesi ile bri adım önde. 6 – ALTINPERİ, 9 – İREMKAYA,2 – ERCÜMENT, 10 – RANYA ve 11 – UMUNÇ favorinin sert rakipleridir.

  BOL ŞANSLAR

GÜNÜN KUPONU
24 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
2
4
5
8
7
1
2
1
2
1
3
7
9
2
5
6
9
10
11
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.