Ana Sayfa / Tahminler / 20 ARALIK 2017 ÇARŞAMBA KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

20 ARALIK 2017 ÇARŞAMBA KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

20 Aralık 2017 Çarşamba Kocaeli tahmin ve Yorumlarımı yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir hafta dilerim.Bugün sizler için misli düşünülebilecek bir tercih hazırladım.. Eklemeler ve çıkarmalar yapmaya müsait bu tercihlerle ilgili dilediğiniz şekilde değişiklikler yapabilirsiniz. Şans sizinle olsun…

1.AYAK:
Son 4 koşusundan 2’sini tabelanın 1.sırasında, 1’ini ikincilikte, 1’ini dördüncülükte tamamlayan, 6 Aralık tarihli BURSA 1400 KUM koşusunda uzak ara ile liderliği elde eden MAVİYASEMİN tercihlerimin ilk sırasında olup, son koşusunda TOKAÇOĞLU idaresinde yıldız gibi parlayan HAN KUTLU da bu defa yine TOKAÇOĞLU idaresinde başarını tekrarlamaya çalışacaktır.

2.AYAK:
31 Ekim tarihli KOCAELİ 2000 KUM koşusunda M.B.SAKALLILAR idaresinde alışık bir stili bulunan KIZILHAN’ı bile geride bırakan Mazlum Pir DEMİR idaresindeki YEŞİLMASKE, 8 Aralık tarihli KOCAELİ 2000 KUM koşusunda, KURTEL’lerin atı olan ve İbrahim Halil KETME idaresinde liderlik elde eden KORALAY’ın gerisinde ikincilik elde eden TOKAÇOĞLU idaresindeki ŞAHİNGÖZ ilk tercihlerim olup, Mekan ayırt etmeksizin parlak yarışları bulunan RABAT GÜZELİ tecrübeli jokeyi Nevzat AVCI idaresinde bu ikilinin en belirgin rakibi olacaktır.

3.AYAK:
KOCAELİ KUM pistinde son zamanlarda eli kulağında olan, katıdlığı son 2 ortalama kum sınavında, özellikle 9 Aralık tarihli KOCAELİ 1500 KUM sınavında SPEED BUFF’un sprintlerine zor da olsa dayanabilen ve kendini iyiden iyiye belli eden TRY MY, bu defa Özcan YILDIRIM idaresinde ilk atım olup son KUM koşusunda 2.lik elde eden ve Adem ASLAN’a alışık stiliyle bilinen DARKHOLM da rakiplerine göz açtırmayacaktır.

4.AYAK:
Mustafa ÇİÇEK idaresinde tabelanın üst sıralarında yer bulmaya alışkın RED REBEL özellikle 12 Aralık tarihli son KOCAELİ 1200 KUM koşusunda WHITE HART LANE’in gerisinde elde ettiği 2.likle kendini iyice belli etmekte olduğundan bu ismi de bu koşuda bankom olarak öneriyorum.

5.AYAK:
5 Aralık tarihli KOCAELİ 1900 KUM sınavında, Sinan ÖZEN idaresinde grubunda bulunan KONIG, MÜFETTİŞ, MAVROS ve TİMSAL’i de geride bırakarak ldierlik elde eden ADALSON’u bu defa Mazlum Pir DEMİR idaresinde ortalama sıklette izleyeceğiz, ilk atımdır. Rakibi ise bu defa MÜFETTİŞ’tir.. Dikkat çekici bir detay daha var.. Sinan ÖZEN bu defa ADALSON’un değil MÜFETTİŞ’in üstündedir.

6.AYAK:
Koşu boyunca kendini zevkle ve heyecanla izleten, bu yarışın da şüphesiz en etkili ismi olacağına inandığım REACH THE TOP yine, yeniden bankomdur…

KOCAELİ

1.AYAK: 5 – 7
(Han Kutlu – Maviyasemin)

2.AYAK: 1 – 3 – 9
(Yeşilmaske – Şahingöz – Rabat Güzeli)

3.AYAK: 2 – 3
(Darkholm – Try My)

4.AYAK: 3
(Red Rebel)

5.AYAK: 1 – 5
(Adalson – Müfettiş)

6.AYAK: 4
(Reach The Top)

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

11
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Mehmet28
Üye

bol şanslar

jozuf
Ziyaretçi
jozuf

Bol şans kardeş. .

Godolphin
Ziyaretçi
Godolphin

bol şanslar ETC

Mehmet28
Üye

helal olsun makineye :)

Godolphin
Ziyaretçi
Godolphin

Teklerimi yazıp gerisini makineye oynadığım altılı.

1. AYAK
3 (Fatihingülü)

7 (Maviyasemin)

2. AYAK
3 (Şahingöz)

7 (Kralınadamı)

3. AYAK
3 (Try My)

4. AYAK
1 (Captaın Pıtt)

2 (Clark Kent)

3 (Red Rebel)

5. AYAK
1 (Adalson)

5 (Müfettiş)

6. AYAK
4 (Reach The Top)

6 (Dilbar)

hakan bulut
Ziyaretçi
hakan bulut

1. ayak : 7.2
2.ayak : 8.
3. ayak : 7.2
4. ayak: 3.2
5 ayak : 1.2.5.7
6. ayak : hepsi

Godolphin
Ziyaretçi
Godolphin

bol şans

Godolphin
Ziyaretçi
Godolphin

güzel başladık ama devamı gelmedi şans :)

Cyrone
Üye

bugün iyiki de yokmuşum dediğim gün oldu :) sabah 3 bankom geldi de misliyi abartıp 4üncü teki attıp 5.ci ayak kaya logosunu yazmayınca tırt :D akşam eyvah eyvahh elde var koskoca 000 :)

hayırlı akşamlar herkese

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.