20 ARALIK 2015 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Keyifli ve huzurlu bir pazar gününden merhabalar. Başlayan Grup koşularıyla birlikte birbirinden değerli isimlere tanık olmaya başladığımız güzel İzmir’imde, Kanije koşusunda başarılarının yanında isminden de kaynaklanıyor olsa gerek  çok sevdiğim Cankardeşler ve bir kez de kendisine üstünlük kurmuş Yılmabaşar gibi değerli isimlere ve düellosuna tanık olacağız. Yorumlu İzmir tahminlerim aşağıda yer alıp yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: Kazandığı koşuyla formunu sürdüren, son koşusunda şaşırtıcı bir sprintle kazanan 1 (TUMBUL YAPRAK), eküri desteği rakibine göre önemli kilo avantajı olan 7 (HAYALGİBİ), idmanda bu sefer kazanmak isteyecek bir görüntü çizen 2 (TOROS KAPLANI) ve sürprizde daha başarılı olduğu takı ve binicisiyle start alacak olan 9 (OĞLUM MERT)’ i değerlendiriyorum.

2.Ayak: Dişilere ait maiden koşuda, ilk defa start alsa da idmanda oldukça iyi görünen  6 (POUR TOİ), yine ilk kez start alacak olan aynı zamanda kendi taylarına pilotluk yapacağı 3 (MİSS SHY), giderek yükselttiği formuyla Destan Ağa’nın özkardeşi 5 (NO WOMAN NO CRY) ve iki yarışta iyi bir gelişim gösteren 10 (YAĞMUR KIZ) birinciliğe uzanmaya en yakın adaylarım.

3.Ayak: Tabela yakınlarında gezinen mesafeye de alışık olan son idmanlarında gayet istekli görünen 3 (DYMAXİON) benim önceliğim. Küçük kuponlara alternatif tek olarak önerebilirim. Gelmediği takdirde işler karışacağı gibi alternatif adaylarım sırasıyla 1 (ERTEKİN BEYİ), 4 (DEMİRAĞA) olur.

4.Ayak: Herhangi bir isim tarafından geçilene kadar yanına isim yazamam prensibimi yine sürdürerek Kanije koşusunda 5 (CANKARDEŞLER)’ i banko olarak önereceğim.

5.Ayak: Daha etkili olduğu mesafede start alacak olan 2 (ZAFERİMOL) favori. Alışık olduğu pilotuyla start alacak olan 4 (EGE ŞAHİNİ), idmanda çok iyi görünen yine mesafenin kısalması avantajına olacak olan isimlerden 3 (BOZDAĞ EFESİ) ve çıkışta startta takılmazsa söz sahibi olabilecek isim 8 (HONG KONG) ve binicisiyle aynı mesafede 2.lik alan performansıyla 5 (ARTUR) diğer tercihlerim olur.

6.Ayak: Uzun mesafeli handikap koşuda sıralamam tecrübeli pilotuyla 4 (SİNABUNG), uzunda kazandığı son koşusuyla 5 (KAYRAHAN), binicisiyle iyi bir uyum yakalayan ve tabeladan düşmeyen 8 (RED QUEEN) ve sürpriz adayım uzun çimde başarılı olduğunu bildiğim performansıyla 3 (MİSS ZEYNEP) şeklindedir.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 1-7-2-9

2.Ayak: 6-3-5-10

3.Ayak: 3 /// 1-4

4.Ayak: 5

5.Ayak: 2-4-3-8-5

6.Ayak: 4-5-8-3-2

Kupon Tutarı: 19,20 TL (3.Ayakta 1-4 ilavesiyle geniş kupon 57,60 TL olup bütçe takdirinize bırakıyorum. Yedili oyunları için 1.Koşuda önerim ekürilerden 9 (Rohan) olur).

Değerli yazarımız Bycreed önerisiyle 6.Ayakta 2 (Royal Begoviç)’i kuponuma ekliyorum. Küçük Kupon tutarı 24,00 TL olup, geniş kupon 72,00 TL’ye ulaşmaktadır.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Tolga
Ziyaretçi
Tolga

Kutlarım üstad bende senin gibi düşünüyorum ve kumar olmadığını etrafimada yatmak istiyorum hee bu arada izmir 35/2 bende)) başarılarının devamını dilerim takip ediyorum sizi ama ben ilk ayaktan yattım pazar izmir neyse sağlık olsun diyelim eline sağlık yorumlar icin

Bycreed
Üye
Bycreed

Abi yine mükemmel bir kurgu emeğine sağlık ama 5’te kalır diye düşünüyorum :D Neden dersen son ayakta (2) ROYAL BEGOVİC şans vermemişsin safkan aslında çok istikrarlı form çiziyordu. Son yarışında da DB eklentisiyle bence mükemmel koştu diyebilirim. Her ne kadar OGHUZ ve SIR PATRICK’ten uzak yemiş olsa da 3. lüğü kolaylayan safkanın arkasında ki atlara bir bakmak gerekir. Zaten çok yüksek tempolu gideceğini düşündüğüm koşuyu sonlarda dolu kantarma gelmesini beklediğim tam stiline uygun jokeyle de start alacak olan safkanın kazanmasını bekliyorum. Aslında tek rakip gördüğüm (8) RED QUEEN olurdu lakin o da bu biniciden kurtulmazsa daha çok yarış kaybeder diye düşündüm.

CANKARDEŞLER’e diyecek söz zaten yok İZMİR’de 1 defa 1400 mesafede start alan safkan uzak farkla kazanmıştı. Kaba kumda çok daha iyi koşan safkanın yine kazanma şansı yüksek lakin EMBİR HAN çok dirençli bir at bu CANKARDEŞLER’i olası bir ihtimal de olsa etkilese bu kadar formda bir YILMABAŞAR sonlarda iş yapar mı merak konusu ayırmak içimden gelmedi. %70 oranlarında favori çıkacak olan safkanı cazip safkanla devirmek mantıklı olur diye düşündüm.

Atlas
Üye
Atlas

bol şanslar

mustafa
Ziyaretçi
mustafa

vayyyy by creed ile ortak noktada buluşmuşuz ;) bugün hiç bilgisayardan son yarışları izlemedim çünkü canlı olarak izlediğim atlar koşuyor son ayak royal begoviç bu grubuda geçemezse helede bu kez üzerine akın sözeni atmışlar bir daha da yazmam tabelada zaferim ol güle oynaya kazanır son üç yarısını izlemiştim biri at bası diğerinde kazandı ama üçüncülüğe atıldı bu zayıf grubu bulmuş iken kazanır cankardesler dediğiniz gibi geçilene kadar yanında kim var bakmam yazarım uzun sözün kısası vesselam

H
H
H
cankardesler tek

zaferim ol tek

royal begoviç tek 35 lira yatırırım ilk üç ayak atom bombası beklerim ;) biraz hafızaları tazeleyecek olursanız turbo’da ne zaman kossa besli ganyan oluyordu ama altılı sürekli bin lirayı düşürmüyordu yani öyle atlar geliyordu ki 7 ay koşuyorsa 6 yazarsın geleni yazmazsın türünden ;) royal begoviç ikinci üçüncü at çıkar zaferim olda ikinci üçüncü at çıkar yani ilk üç ayakta bir tane çift haneli ganyan gelirse cankardesler gelse dahi altılı bin lirayı düşürmez 35 lira çok aşırı miktar değil gücü olmayanlar bir arkadaşıyla ortak yatırabilir kendim son anda karar değiştirerek by creedin yorumundan dolayı cankardeslerin yanına embirhan ve yılmabasarı yazabilirim 8 de oynanacak Avustralya ligi maçının 4/6 gol aralığında bitmesine bağlı olarak ;)

MUSTAFA BULUŞ
Ziyaretçi
MUSTAFA BULUŞ

YORUM &ÇALIŞMALARINIZ İÇİN SİZLERE BAŞARILAR DİLERİM TEŞEKKÜRLER. SON AYAKTA “BY CREED ” İ DİNLİYCEM :)

mustafa
Ziyaretçi
mustafa

dayanamadık yine değiştirdik bakalım by creed kardeşimin analizi üzerinden gidecek olursak çok doğrudur embirhan inatçılığı ile cankardesleri bozabilir kaldı ki sahbazlıda var inatçı karakterli,

1,2,3,4,5,6,8
2,3,4,5,6,10
1,3,4,6
2,5,6
2,3
2 royal begoviç tek gelmezse biz begoviç oluruz ;) /// 60,48 tl

beşliyi ise

2,3,4,5,6,10
1,2,3,4,6
1,5,6
2,3,7,8
1,2,4,7 // 69,12 tl olarak yatırdık geriye zevkle yarışları izlemek kaldı

mustafa
Ziyaretçi
mustafa

yedili içinde sizin tavsiyeyi dinledim
9
1,2,3
4,5,6,
,1,3
5,6
2,3
1,2 // 8,64 tl bazen yedili plase altılıdan daha güzel verebiliyor çok zor bir ihtimal lakin sadece cankardesler ilk ikiye girmese dahi tebessüm ettirecek bir ikramiye verebilir ;) bunu özellikle yazdım bugün yaptığınız gibi yedili plase içinde tahmininiz olursa yazarsanız bizde faydalanmış oluruz

koray
Üye
koray

selamlar, buda benden ufak bir altılı..

1.Ayak : 1,2,3,5,6
2.Ayak : 6
3.Ayak : 3,6
4.Ayak : 5,6
5.Ayak : 2,3,5,7
6.Ayak : 2,4

2. ayakta işin içinden çıkamadım .sonuç olarak izmirin iyi jokeylerinden, bugun tek yarışı olan kuyumciyan ekurisinin atlarına binmeye başlayan, fair mont ve branzini birinciliklerine ilker soyad ile birlikte orjinide güzel pour toi birinci olur düşünüyorum. hepsi yazıp kapatacaktım ama bu ihtimal daha mantıklı geldi :)

selamn
Ziyaretçi
selamn

Selamün aleyküm ilk ayak 1.3.5.8 / yatmış mı oluyor?

ismail
Ziyaretçi
ismail

Can bey yine fantastik kupon yapmissin ama tutacakya yetisemedim inşallah takipcilerin hepsi kazanır. Bol sans

HAFİYE.48.
Ziyaretçi
HAFİYE.48.

İZMİR ÜÇLÜ GANYAN TAHMİNİM.

5. KOŞU. 6.5.2.4.3./

6. KOŞU. 8.3.2.7.5./

7. KOŞU. 8.5.

mustafa
Ziyaretçi
mustafa

hayırlı olsun can kardeşim ;) artık by creed ve bize bir teşekkür edersin son ayak begoviç için ;)

Bycreed
Üye
Bycreed

Abi hayırlı olsun çok sevindim ufakta olsa katkım olduysa 1. Ayak ve bankolar mükemmeldi.

Atlas
Üye
Atlas

Tebrikler Can Bey, hayırlı olsun

mustafa
Ziyaretçi
mustafa

demiştik cankardesler gelse dahi bin lirayı düşürmezler öyle bir at gelir ki sonuncu ( ilk ayaktaki 9 numara) genelde böyle oluyor açın bakın turbonun geldiği günki ikramiyelere % 90 ı bin lirayı düşürmemiştir, kuramadık birtürlü begoviçi dahi tek tuttuğumuz halde ;)

gencer
Üye
gencer

tebrikler izmirli hemşerim.devamını dilerim.

mustafa
Ziyaretçi
mustafa

hayır sonradan cankardesleri yıktık ;) emin olun sokakta olaylar var diye yakındaki ganyan bayi açmamıştı eve geldikten sonra sizin yorumları okudum sabahta yazmıştım hiç incelemedim begoviç ve cankardesler var tabelada 2 var diye kalan üç ayağı h yazar 35 yatırırım dedim eve geldikten sonra sizin yoruma dikkat ettim baktım geniş altılınız dahi 72 lira tekrar çarsıya gitmeye üşendim olduğu gibi aynısını yazacaktım nasib kısmet önümüzdeki maçlara bakacağız setubal bu arada gol attı ;) fenerin bayanlarıda kazanırsa altılı kadar olmasada 1800 alırız yarına çalışmaya baslarız ;)

admin
Yönetici
admin

Tebrikler Can ve ısrarı için By Creed’e :)

mustafa
Ziyaretçi
mustafa

hayır sonradan cankardesleri yıktık ;) ve sabahta yazmıştım yarışlara hiç bakmadım begoviç ve cankardesler ve tabelada 2 var diye öğlen sizin yorumlara baktım emin olun aynısını tekrar yatıracaktım 72 lira tutuyordu ama tekrar çarsıya inmeye üşendim ;) buda 2 bin liraya mal oldu en azından siz kazandınız hatta küçük çatınızı yazan olduysa oda kazanmıştır yazmayanda bundan sonra daha dikkatli izler sizi ( benim gibi ;) )

ERTANBEY
Üye
ERTANBEY

Can abi sana ve by creed ustalarımı tebrik ediyorum.harikasiniz özellikle by creed in senin fikrini degistirmek için ısrarını ayrıca tebrik ediyorum.bende son ayakta başka kuponuma 2yi ekledim ama Artur yaktı beni de :)) sağlık olsun tabiki.basarilarinizin devamı dileklerimle

servet
Ziyaretçi
servet

Uzun zamandır takip ettiğim arkadaşlarsınız. Ben altılıyı bulamadım ama tebrik ederim sizleri. Katılımcı arkadaşların yorumlarınıda cok beğeniyorum. Sitenizdeki bannerlara da tıklamaya özen gösteriyorum belki katkım olur sizlere…

HAFİYE.48.
Ziyaretçi
HAFİYE.48.

selam sayın admin can beyin tahminlerinde
son ayak ikiyi neden eklemiyorsunuz sayfada
tutmuş kupon ama sayfada 4.8.5.3./ görünü
yor düzeltirmisiniz rica etsem teşekkürler
iyi çalışmalar ve başarılar dilerim

admin
Yönetici
admin

Düzeltildi teşekkürler.

HAFİYE.48.
Ziyaretçi
HAFİYE.48.

selam can bey tebrikler hayırlı olsun çok çok
şanslar dilerim başarılarınızın devamını diler
tekrar tebrik ederim talihiniz ve bahtınız açk
olsun şansınız daim olsun sevgi ve saygıyla
kalın tüm arkadaşlara başarılar dilerim

HAFİYE.48.
Ziyaretçi
HAFİYE.48.

şimdi tam oldu sayın adminim teşekkürler
tekrar iyi ve başarılı çalışmalar dilerim

admin
Yönetici
admin

Teşekkürler, bol şanslar.

HAFİYE.48.
Ziyaretçi
HAFİYE.48.

çok teşekkür ederim sayın adminim şimdilik
devam ediyoruz bakalım hayırlısı devamı
gelir inşallah

admin
Yönetici
admin

Verdiğin emeğe karşı hak ediyorsun, inş mislileriniz bulursunuz.

HAFİYE.48.
Ziyaretçi
HAFİYE.48.

tambir mislilik altılymış takip ettigim atlar
yüzünden misli oynamadım birtane süpriz
gelmezmi arkadaş ya

ozgur
Ziyaretçi
ozgur

can bey tebrikler by creed de altiliyi tutturmusmu bilginiz varmi

Akay Özhan
Ziyaretçi
Akay Özhan

Can bey tebrikler sayenize izmiri tutturduk emeğinize sağlık.

mustafa
Ziyaretçi
mustafa

bende fenerli değilim ama iddia’yı duygusal olarak oynamamak gerekir yarım sayıyla kazandırdılar ;) evet takib evet bilgi ama gerçekten sans olması gerek panathinaikos 2/2 vermiştim son 2 dakikaya 29/30 girdiler ve 10 fark atması gerekirdi 9,5 handikap vardı o sırada son kosu koşacağı için umut yok en iyisi son koşuyu izleyeyim dedim begoviç ile keyif aldık döndüm bilgisayara bir baktım 29/39 ;) setubalı handikap vermiştim ilk yarıdan 3/1 öyle bitti leed united’e 1 verdim rakip baskılı iken kırmızı yedi de Leeds kazandı ;) fenerin bayanlarıda 8,5 handikap vardı 9 sayıyla kazandı tamamen sansa bala geldi ;) bugün by creed kardeşimin sablonu olduğu gibi yatıracağım

Adrian
Üye
Adrian

Tebrikler Can ve Bycreed

Adrian
Üye
Adrian

ok