Ana Sayfa / Tahminler / 20 AĞUSTOS İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

20 AĞUSTOS İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI YORUMLARIM
 • 1. AYAK

  İyi durumunu son yarışlarına yansıtamasa da kısalan mesafede 6 - HİSARGÜL'den çok iyi bir yarış bekliyorum. Sprint mesafesini ayarlarsa kazanır. 1 - ALTIN ADIM beklenen yarışını yapamadı takip etmekte fayda var. Yine bu mesafede güzel sonuç çıkarabilecek olan 3 - TUŞ KİLİDİ ve son yarışlarını ölçü almadığım 7 - KORKUT CEYLANI yazılabilecek safkanlar.

 • 2. AYAK

  Son ikincilikleri ile 7 - AFFAN hafif kilo avantajı ile favorim. 4 - RAST, KARATAŞ ile çok farklı koşuyor. 3 - MERTKAL plase.

 • 3. AYAK

  Son katıldığı koşuda KGK takılarıyla koşuya katılan 1 - SELAHATTİNBEY bu sefer eski takısına dönmüş. Kazanması normal sonuç olur. 2 - CANIS MAJORIS rakibidir.

 • 4. AYAK

  12 - SUZI GOLD Gazi koşusu sonrasında büyük favori ilen kaybettiği yarış sonrası bu sefer Halis KARATAŞ ile sahne alıyor. Yaşıtlarından büyük rakipleri arasında ilk defa koşacak olmasına rağmen uzun mesafeyi avantajı olarak görüyorum, bankomdur.

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.