20 AGUSTOS 2019 SALI ANKARA AT YARIŞI TAHMINLERI (ErtanBEY)

Herkese güzel bir yarış günü diliyorum

1.ayak : Son yarışlarında dha iyi atlarla mucafele ederken çok başarı saglamamis olsada grubun uygunlugu ile cok iyi kosmasini beklediğim (6)KRAL ARSLAN alternatif tekimdir.rakip olarak iyi hazirliklari ve şampiyon pilotu ile (4)DEMIRYAYLASI ve uzun mesafeleri seven yapısı ile (5)KOMET olur kanatindeyim..supriz severlere uygum kilolu ve bir solukta bitirecek yapısıyla (7)LORD ve (8)ULAKCI oneririm..

2.ayak : Son yarışı tekrarlamasi halinde artik kazanma zamani gelen (2)HOPPALA EGE favorim olmakla birlikte ilk yarışında kendi halinde birakilan ama bugun iyi hazırlıklarıyla (1)FAST FANTASTIC ve ilerisi için ışık veren tayların basinda gelen (4)SOBE arasında geçmesi muhtemel mucadeleye kumda daha iyi kosmasini beklediğim (8)WANWISA ekleyeceğim..bu ati takip etmekte fayda var bugun olmasada aklimizda kalmalı

3.ayak : Son iki uarisinda da cok iyi galop ve idmanları olmamasina rağmen ciddi sekilde yarış kazanan (6) WAMPİR bugunde cok anlamsiz galoplarla hazırlanmış ben yine kazanmasini bekliyorum..2rakip gordum son yarışlarında fotoya kadar iyi bir mucadele örneği gosteren (2)GIZMO ve onu fotoda avlayan (2)SULEIMAN…

4.ayak : Son yarışını gucune ölçü almadığım akuri avantajli (4)SEMEND ve uzunu baba ve anneden seven yapısıyla (6)ÖZBILDEN arasındaki mucadele birinciyi belirleyebilir.Co bekleme hastalığıni yenilemzse tabikide (1)ALTINCI HIS olmadan oynanmaz..startta cok oyalanmazsa süprizi CELIK KALKANdan bekliyorum..

5 ayak : son 6 yarışından 3ünu kazanma başarısı gösteren  koşunun tek dişısi olan (3)FLAYING BIRD erkeklere dış gecirebilirse kazanacaktie..uzun zamandir kosmasada kalitesi malum olan (5)GÖĞÜSGEREN, Özcanin sert binişiyle (4)GLOION arasinda az hata yapan kazanir.. bir muddet sonra yaris goren ve idmanlari gayet iyi olan KIRCAALI supriz safkanim..

6.ayak : Sonn uzun yarışlarında mesafeyi yadirgadiklari malim olan ekurilerden (1)CAIZE’nin kazanmasini bekliyorum..En ciddi rakip tabiki (2)ILDIR ESINTISI olacaktir ama istanbulda hazirlanan 600/39 400/25.8 muthis galobuyla HANIM HANIM ve yine 1000/1.08.8 galobuyla NARSERBETI yeri olanlarin eklemelerini tavsiye edecegim safkanlardir..

Altılı Şablonum:

6 /4.5.7.8

2.1.4.8

6.2.3

4.6.1.3

3.4.5.2

1 banko

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ERTANBEY

Avatar
1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Adrian

Başarılar üstad özlettin kendini

admin

Bol şanslar Ertanbey

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x