Ana Sayfa / Tahminler / 20 AĞUSTOS 2017 İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (MİRAMİS)
istanbul altili tahminleri

20 AĞUSTOS 2017 İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (MİRAMİS)

1.AYAK: Uzun bir süre ilk kez start alan tay koşularına ambargo koyan ARACI ekürisinin tayları bile artık ilk koşularında yanıltmaya başlamışken ben tay tek atmaktan vazgeçiyorum ve hazırlıklarından az biraz geliri olduğunu düşündüğüm 7 atı yazıyorum. Sıralamam şablondadır.

2.AYAK: Kazanmayı unutmuş olsa da şartlar bu sefer lehine görünen 9 YALNIZEFE'nin sonlarda gölgesini dışardan hissedeceğimizi düşündüğüm yarışta ganyan cazibesi açısından fotolamasını ümit ediyorum. Daha sonra koşuda söz sahibi olabilecek tüm atlara  2 AKARÇAY, 8 ABUŞ, 5 CANKURTBEY ve 4 SAHİPBEY sırasıyla şans veriyor, bu ayakta da kafa burun yüzünden yatmak istemiyorum.

3.AYAK: Günlük perforsmanlarına ilave havasında bir jokey ile her an birbirini geçebilecek atların biraraya geldiği mücadeleyi de kalabalık tutmakta fayda olduğunu değerlendiriyorum. Rakiplerinin bir adım önünde görünse de ne zaman S.BOYRAZ favori getirmiş ki endişesiyle 4 SEYYAH kuponda sadece ilk atım olarak  yerini alıyor. Daha sora başarılı safkanlar 7 NAÇAL ve 2 ASLANPARÇASI benim plasede tuttuğum isimlerdir. Kendine şans yaratma ihtimali olan diğer isimler olan 6 KHAN OF GHOST, 3 INDIANAPOLIS, 1 MY BABOS ve 5 AK DIAMOND'u da kuponumda bulunduracağım.

4.AYAK: Koşan atlar arasında pist ve mesafenin en iyi derecesine sahip olmasına rağmen idaresi zor bir safkan olduğu için potansiyelinin gerektirdiği yere gelemeyen 1 KEPEZ STORM güvendiğim binicisiyle ilk atım. Son 200 de bariyer dibinden zıpkın gibi çıkıp bir anda gruba hakim olabilecek 4 MY SWEET LADY ilk rakip gördüğüm isimdir. Potansiyeli bu grubun üstünde olan ve inancımı hiç kaybetmediğim 2 GÖLALAN ile müsait kilolarla kendilerine şans yaratmaya çalışacak 8 BELEKİ ve 5 YİĞİTALP eklediğim isimlerdir.

5.AYAK: Gelelim bu ayağa kadar bol keseden yazmamı sağlayan bence günün cazip tekine. Koştuğu koşularla bu zamana kadar gösterdiği performansın yaşça küçük olduğu rakipler yanında kazanması için yeterli olduğunu düşündüğüm 8 KINALI KUZU bankomdur.

6.AYAK: 3 VICTORY FLIGHT ve 2 NAMTAR'ın grubu ayırmasını beklediğim yarışta jokey formuyla 3 numara biraz önde de dursa ben ayırmadan ikisini de yazmaya karar verdim. Bol şanslar..

 

ALTILI KURGUM (147 TL):

1.AYAK: 7-6-1-3-2-9-5

2.AYAK: 9-2-8-5-4

3.AYAK: 4-7-2/ 6-3-1-5

4.AYAK: 1-4-2-8-5

5.AYAK: 8 KINALI KUZU (Banko)

6.AYAK: 3-2

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuz

Bol şanslar

sirac
Ziyaretçi
sirac

Bol sanslar

Mahsun
Ziyaretçi
Mahsun

Beğendim

Yazar: Miramiss104

Avatar
1989 doğumluyum...KOCAELİ'de yaşıyorum...Yaklaşık 12 senedir at yarışını takip ediyorum...Tamamen ortak tahmin havuzuna ben de kendi tecrübelerimle katkıda bulunabilmek amacıyla buradayım...Genelde ters kurgu üzerine yoğunlaşarak kendi tekim üzerine cazip altılı ganyan kuponu yapmayı hedeflemekteyim...Yaptığım kuponlarla program seçerek, 100-150 lira civarı kupon yapan takipçilerle yüksek ikramiyeleri hedefleyeceğimizi düşünüyorum....Herkese bol şanslar...