istanbul altili tahminleri bombaci

2 TEMMUZ 2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Gün geçmesin ki bir arkadaşım altılı buluyor olmasın ne mutlu bizlere. Tüm Banko Tahminler ailesine iyi pazarlar bol şanslar diliyor İstanbul altılı tahminlerime geçiyorum.

1.Koşu: Oldukça dereceli galoplarla gelen (6) MİRACIM için makine provalarında takıldığı söyleniyor. Ancak Bir çok kişi de 2-3 boy kadar takılsa bile yine rahat kazanacağını söylüyor. Grup içinde gerek orjin gerek çalışma anlamında baktığımız zamanda da bende aynı fikirdeyim ve kafadan şansımı göreyim diyenler için alternatif banko adayıdır. Bunun yanında bir o kadar net çıkışlar yapan (9) ŞENALP benim ilk rakip gördüğüm isim olup tay yarışı olma münasebeti ile Furkan ile pusuya yatıp kulvar avantajını kullanmak isteyen (2) DURUKANBEYİ yine şans verdiğim bir başka isimdir. (4) GÜNERBEY ile süpriz pencere (5) HAKAN AĞA ile bomba arayışında olacağım.

2.Koşu: Birçok oyuncunun risk almadan ayırımsız üç safkanı yazacağına inandığım yarışta (1) MORTODELA beyaz bayrak ayna yarışına gider kazanır diyorum. Tersini düşünenler hepsi demesini öneriyorum benim (1) numaralı MORTODELA BANKOM dur.

3.Koşu: Son yarışında birçoğunuz safkan için nasıl bir ifade kullandığımı hatırlar. Oldukça inandığım safkan için ne olup olmadığı buz gibi ortaya çıkacak demiş ve SABRİNİN ATI önünde ilk at olarak vermiştim. Safkan da beni yanıltmamış ve güzel bir birincilik almıştı. Şimdi daha da geliştirdiğini düşündüğüm performansı ve Arap safkanların üstadı Mehmet Kaya ile birlikte daha iyi koşacağına inandığım (4) SAHİPBEY bu defa net olarak BANKOM dur.

4.Koşu: Yeni üç yaş Arap maceralarına başladığımız şu günlerde Allah yardımcımız olsun diyorum. Geçmiş yıllardan da beraberce iyi tecrübe ettiğimiz gibi eğer özellikle Arap safkanları takip etmediğimiz taktirde ileride işimiz oldukça güç. Benim incelemelerim ile birlikte (9) SONOĞUL ve (10) ŞAHNAHAN ın ön planda olduğu yarışta sıralamam şablonda olacaktır.

5.Koşu: Son yarışında çok kötü bir görüntüsü olsa da mesafeden etkilendiğini düşündüğüm (11) KORCAN ve son yarışında kısmen pilotlu hatasına maruz kaldığına inandığım (6) AĞACEMAL ve son iki yarıştır nazar değmesin dilimi ısırayım start sorunu çözülen (2) SIRA DAĞLAR arasında ki mücadeleye (8) ZAL ın katılabileceğini düşünüyorum.

6.Koşu: Son yarışı tesadüf değil ise yine etkili olur (4) PERFECTUS İlk safkanın. Bu defa kum yarışında süprize gidecek olan (5) PADRİNO yu dikkat çekmek ve ikinci sırada yazmak istiyorum. Bu iki safkandan İstanbul pistine aşina olması ile bir adım daha sıyrılan (2) KING OF ROCK üçüncü şans verdiğim isim. Çalışmaları dikkat çekici olan (7) LOVELY PRENS ve bu defa sözüm ona çıplak koşacak olan (8) DREJAN ve yine (10) MARAZHAN süpriz beklediğim isimlerdir.

7.KOŞU: (6) OBRADA, (3) GÖĞÜSGEREN ve (7) YELE arasında ki mücadele büyük ihtimal birinciyi belirleyecektir.

8.KOŞU: Son yarışında Karataş ile uzak yemiş olsa da bu defa has pilotu ile bu rakipleri önünde galibiyet bekliyorum (2) TALİPHAN BANKOM dur.

9.KOŞU: Sıralamam şablonda olacaktır herkese bol şanslar dilerim.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 6 /// 9-2-4-5

2.ayak: 1 TEK

3.ayak: 4 TEK

4.ayak: 9-10-2-6-4-1

5.ayak: 11-6-2-8

6.ayak: 4-5-2-7-8-10

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 9-10-2-6-4-1

2.ayak: 11-6-2-8

3.ayak: 4-5-2-7-8-10

4.ayak: 6-3-7

5.ayak: 2 TEK

6.ayak: 1-2-8

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
41 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

bay uzman

adminnnnnnnnnnnn şu hakanın yorumunu kaldırırmısın lütfen

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar Bombacı yine 5 yıldızlı bir kupon olmuş umarım ikramiyeyle süslenecek :)

Ramazan Yılmaz

ozaman Bayezıd ekle kuponuna :))

İlhan

Ramazan kardeşimize tebrikler, bugün de şans senden yana olsun bombacı

Ercann

Bombacı bol şanslar…

Adrian

Bol şan kardeşim :)

hbozkurt

Bombacı ve diğer arkadaşlarla iyi şanslar diliyorum. Bombacı kardeş, 5.koşu Ilksen için yorumunuz nedir acaba, teşekkürler

hbozkurt

Teşekkür ederim ilginize, tekrar bol şanslar diliyorum.

Ramazan Yılmaz

Buda benim kupon
4.9.10//
HEPSİ//
7//
1.4.7//
1.2.4.7.9//
9
herkese bol bol şanslar

Ramazan Yılmaz

ikinci ayaktan at eksiltip dördüncü ayağa 3 ve 5 ekledim

Metin

Doktor house hakkında ne diyorsun abi…bu arada ilk alitiliyi oynadım 4 sahip bey tek son 2.9.10 sonra .2.6.8.11 son ayak 2.5 9 dedim abi 4 yazmaya limitin yetmedi maaşa var daha

bay uzman

istanbul
2.altılı 1.ayak 9 son ogul başta 2.1.6.8.10
2.ayak15.6..hepsi
3.ayak 1.5
4.ayak2.6.7
5.ayak 1 bankom
6.ayak 1 bankom

bay uzman

bu KUTUP NE ZAMAN GELECEK MERAK ETTİM

bay uzman

3.koşuda KUTUP yine gelmezse kesip sucuk olarak satsınlar bence

bay uzman

heleeee şükür ekmegini yedik KUTUPUN helal sana kutup

bay uzman

1.altılım
1.ayak 9 tek
2.ayak 1 tek
3.ayak 1 kutup tek
4.ayak h
5.ayak h
6.ayak h
60 liralık kupon resim çekip atamadım

bay uzman

mucize kaya mucize yaptı 1.altılı şimdi para yapacak son iki ayak iki bomba daha gelsin nolur

bay uzman

kutup…. cevdet karataş koşusu dahil bir kasımı şükrüyü her zaman geçti sahip beyle koşmamıştı en sonu onuda geçti hakan bey

bay uzman

ben hiç ayıkmadım size küfür ettigini ben sandımki kendine diyor ….affınıza sıgınarak o hakan a hakan bey demiştim ya özür dilerim ona hakkı olan EŞŞŞEK BEY demelimişim ayrıca o hakan denilen şahısa da bi şey diyeyim begenmiyorsan okuma oynama bildigini oyna burda ne işin var hiç kimse hangi atın gelecegini bilemez anladıysan kapıyı çek çık defol şimdi

bay uzman

sevgili bombacı 7.koşuda 6 obrado için ne diyorsun ilk ikiye girermi? lütfen senin yorumun çok önemli yardımcı ol

bay uzman

bombacı abimiz bir tane kendini bilmez yüzünden yapma bunu bize ayrıca 1.koşuıda1.Koşu: Oldukça dereceli galoplarla gelen (6) MİRACIM için makine provalarında takıldığı söyleniyor. Ancak Bir çok kişi de 2-3 boy kadar takılsa bile yine rahat kazanacağını söylüyor. Grup içinde gerek orjin gerek çalışma anlamında baktığımız zamanda da bende aynı fikirdeyim ve kafadan şansımı göreyim diyenler için alternatif banko adayıdır. Bunun yanında bir o kadar net çıkışlar yapan (9) ŞENALP benim ilk rakip gördüğüm isim olup BU YORUMUNUZUNUDA okumamış sanırım ben 1 .koşuda 9 numarayı sizden alıp tek yazdım ayrıca 2.koşuda ki yine sizin yorumuzunu aynen yapıştırıyorum bunuda sizden tek aldım buyrun buda sizin yorumunuz 2.Koşu: Birçok oyuncunun risk almadan ayırımsız üç safkanı yazacağına inandığım yarışta (1) MORTODELA beyaz bayrak ayna yarışına gider kazanır diyorum. Tersini düşünenler hepsi demesini öneriyorum benim (1) numaralı MORTODELA BANKOM dur.
bende 3 .koşuda 1 numara kutubu daha öncede çok tek yazdım bugün yine tek attım yani 1.koşu ve 2.koşu sizin yorumunuz verdiginiz isimlerden yola çıktım birin ci altılı ilk üç ayak banko yazdım son 3 ayak hepsi yaptım yakaladım evet amaaaaaaaa sizin payınız daha büyük daha çok

bay uzman

evet zaten 9 koşuyuda bilseniz sanırım her gün yakalayım havai adalarında parti verirdiniz bir dengesiz yüzünden bizi mahrum etmeyin ben bu siteyi en çok siz oldugunuz zaman takip ediyorum admin beyden ve diger yorumcu arkadaşlardan da faydalanıyoruz ama size karşı başka bi sevgimiz var bizi ve sevenlerinizi bırakmayın HAKAN EŞŞEGİ YÜZÜNDEN

ERTANBEY

Saygısız ve ahlaksızlıģin lüzumu yok birader adam gibi yorum yazmiyacaksan defol git bu siteden kimse burada sizin gibi saygısızların kahrını çekmek için yazmıyor..adam gibi adamdır Bombacı ve adam gibi yorum yapmış ve gayet güzel tahminler şuan bu sitedeki en iyi tahmin burda.türkiyenin %50 sinin yattığı yerde ahkam kesmenin bir anlamı yok…

Ramazan Yılmaz

takma bombacı şöyle kamilleri bunlar küfrü nimet sayan beyin yoksunu asalaklar kendi bi halta yaramaz yol gösterenede saygı duymazlar. Verdiğin tekle altılıyı yakalarken tek kelime dahi yorum yazmayıp yattığında yorumcuya yüklenenin zaten kişiliği belli. Hata bizim ki agfye göre öylesine tahmin vermek yerine saatlerce uğraşıp burada paylaşıyoruz.

admin

Bunları kaale alıp keyfini bozma Bombacı. Bir yol buluruz yakında.

admin

Arkadaşlar sizlerde haklısınız ama bazı yorumları silmek durumunda kaldık.

Ercann

Admin bu mucizekaya iki kuponumdada beni yaktı..gastede önümde bilgisayar 6 lısında 4. atmış nasıl göremedim kör oldum iki kuponumda tutuyordu ahhhhh ahhhhh…..

admin

Hiç bakamadım, oyunum yoktu. Geçmiş olsun

admin

Üye olmadan yorum göndermezsiniz. Bu sebeple aşağıdaki vereceğim bağlantıdan üyelik oluşturun.

Bir çok takipçimiz email adreslerinin olduğunu sanıyor ya da hata biliyor. Bu şekilde olduğunda sistem sizi üye yapmıyor.

https://www.bankotahminler.com/wp-login.php?action=register

Email adresiniz yoksa yine aşağıdaki adresten yeni bir tane oluşturabilirsiniz.

https://www.google.com/intl/tr/gmail/about/

admin

Arkadaşlar hepinizi görüyorum oradasınız. Ayda yarım milyon insan geçiyor bu siteden. Yorumlarınızı eksik etmeyin, desteklerinizi bekliyoruz.

Medya

Sanırım 1 yılı geçti inernette dolanırken gözüme çarptı banko tahminler sitesi. Yine paralı olan sitelerden oldugunu düşündüm. Hadi parasını geçtim kurdukları şablonları kendileri oynamayıp insanları şaşırtmak için veren siteler görmüştüm. Bombacı arkadaşımın altı ayağı yorumlamasını gördükten sonra tamam dedim, dürüst insanların olduğu, karşılıksız sevginin ve saygının paylaşılabilindiği bir ortamı buldum dedim içimden. Farklı bir tarzı olmasını mı , kelimeleri sanat eseri gibi kullanmasını mı yoksa at saklamadan tüm samimiyetiyle tahminlerini yapmasını mı söyleyim. Sayın adminin organizasyonunda bombacı ve sheva sayesınde bu siteyi sevdim gun geldi kazandım gün geldi kaybettim ,ama bir gun bıle saygıda kusur etmedim. çünkü bu insanlar para için değil eğlenmek için burdalar, defaiarca söylediler. Sen ister yararlan istersen yararlanma ama saygısızlık yapma!! insanları küstürme. Şunu bil ki bombacı gibi düzgün insanlara her zaman ihtiyacımız olacak
sen buralarda olma ki güzel insanlar hep burda olsun( o kendini biliyor) Bombacı sen cok sağlam birisin, yolundan şaşma şevkinde kırılmasın. Dilim döndüğünce duygularımı paylaşmak istedim. Herkese saygılar iyi geceler

admin

Saygilar bizden teşekkürler

41
0
Tahmin paylaş.x
()
x