2 TEMMUZ 2015 PERŞEMBE KOCAELİ ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED ) SEVDİĞİM PİST SEVDİĞİM SAFKANLAR..

En sevdiğim pistlerden biri olan samimi söylüyorum derecenin koştuğu tek pist olan KOCAELİ pistini gerçekten özlemişim. Yarın şans yanımızda olsun.

1. Ayak Grupta ki safkanlar içerisinde bu pistte en başarılı bulduğum (3) CENGAVERİM temposunun da yüksek olmasını beklediğim koşuda sonlarda ki etkili ataklarıyla kazanmaya yakın duruyor. Pisti yadırgamazsa çok şanslı gördüğü (8) FİRİKYA ve (1) ŞAHİNTEPESİ, son olarak ise son yarışı kayda değer (7) ULAKÇI yazacağım.

2. Ayak BORGATA’nın süratlendirmesini beklediğim koşuda hemen arkasında yarışı takip etmesini beklediğim (1) CASH AKÇE alışık olduğu ağır kilosuna rağmen favorim. Sonlarda güçlü ataklarıyla gelecek olan (2) RÜZGAR ETOO, genel görüntüsüyle ve performansıyla her türlü iltifatı hak eden (8) MORE THAN A GAME, vermiş olduğu aranın ardından kazanan (9) COOL GİRL yazacağım.

3. Ayak Gruba baktığım zaman önde yürümeyi seven birçok safkan görüyorum. FİLİNTAY gibi önde ki temponun vitesini yarışın her metresinde arttıracak bir safkan varken önde yürüyecek olan safkanların çoğunun bu tempodan tükenmesini olağan görüyorum. Gerilerden gelebilecek etkili bir safkan da göremedim YOLALAN var lakin bence bu safkan henüz hazır değil. Yarışı ortalarda takip edebilecek ve bu tip stilinde ki rakipleriyle 2 yarış öncesinde çok başarılı koşan o gün nefes yönünden etkilenen safkan bir sonra ki koşusunu sert grupta heba edildi. Sonra ki koşusunda ise 1900 mesafe de bu gruba göre daha pişkin ve sert rakiplerinin yanında ki 5.liği bile bu grubun üzerinde olan (5) KÜÇÜK SEDAT sevdiğim aprantisiyle sonlarda büyümesini bekliyorum BANKOMDUR.

4. Ayak İdman pistinde ki pişkinlikleriyle dikkatimi çeken (4) INVINCIBLE LION ve (3) UNCLE MEVLÜT favorilerim. Bu safkanlara tek rakip (2) SERVETBEY yazacağım.

5. Ayak Zorlu koşuda favorim (4) CANKUZEY. Hatırlarsanız ki bu safkanı size favori verdiğim gün kazandığı gündü ve 5.75 oranla tam stilinde ki aprantisiyle önde çok boş kalacağını söyleyip kazanacağını beklemiştim ki oldu da. Bugün tekrar aynı şartlar altında koşacak olan safkanın tekrar kazanmasını bekliyorum. Kaldı ki o gün kazandığı pist koşulunda yarışlar iç pistte koşulmuştu. İSTANBUL iç pist kumunun KOCAELİ pistiyle birebir yakın olduğunu bildiğimden bu safkanın çok iyi koşmasını hatta kazanmasını bekliyorum. Bu safkana rakip olarak (1) SUMLE, (7) MY SWAN ve (2) NERGİS yazacağım.

6. Ayak Son yarışlarını bu grubun üzerinde ki safkanlarla mücadele veren daha uygun grupta start alacak olan (14) BULUTHAN favorim. Sevdiği pistte ve tam mesafesinde koşacak olan (9) VULCANUS öncelikli rakibi. Sonrasında ise (11) MY BUG ve (12) İRLANDA KARTALI’na şans vereceğim.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 3,8,1,7

2. Ayak : 1,2,8,9

3. Ayak : 5 TEK

4. Ayak : 4,3,2

5. Ayak : 4,1,7,2

6. Ayak : 14,9,11,12

ŞABLON TUTARI : 46,08 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bycreed

Bycreed
Can22
Ziyaretçi
Can22

İlk ayak 5-6-2 dısına cıkmaz .

aykut
Ziyaretçi
aykut

yedili plesede.verseniz

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
Mustafa kemal

ALTILI ŞABLONUM…

1.AYAK: 8,6,9,5,1
2.AYAK: 8///6,1,9
3.AYAK: 3,5
4.AYAK: 3
5.AYAK: 4///2,5,7,3,1
6.AYAK:15

Herkese bol şanslar diliyorum…Abi emeğine sağlık. ..