2 ŞUBAT 2015 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

2 Şubat İstanbul at yarışı tahminleri.

Uygulama kullanıcılarına uyarı: Bültende hata vardır. Yarın düzenlenecektir.

1.AYAK: 3 – MISTER STORM ve 2 – LADY FALCON 1400m kum pistte kazanırken yaptıkları 1.26 ile yarışın büyük favorileri. Benim favorim ise 3 – MISTER STORM. 1,26 yaptığı yarış çok süratli geçmişti. O yarışta DB taktı ve şu an KGDB denenecek. Start sorunu yaşamazsa kazanmasını bekliyorum. Risk almak istemeyenler için 2 – LADY FALCON’un yanında güzel işlerine rağmen yarışlarına yansıtamayan 9 – SLEVEN ve Ankara’dan geldikten sonra bir koşu gören 7 – PİANİSTİM sürpriz önerilerimdir.

2.AYAK: 3 – PARLERA son koşusunda bombayı patlatırken ne kadar formda olduğunu gösterdi. Aynı koşuyu koşabilirse uygun rakiplerinin yanında kazanması normal sonuç. İlk rakibi ise koşu gördükçe toparlanan 4 – SUBIRA. Alman menşeli bu safkan kum karakteri oldukça yüksek ve ilerleyen günlerde iyi yarışlarını izleyeceğimizi düşünüyorum. Kısa bir aradan sonra 2 yarış koşan 8 – DECOLTE Sadettin Boyraz ile sürpriz adayım. Mesafe tutarsa güzel koşabilecek bir diğer safkan 9 – MAGIC SLIPPER diğer bir sürpriz adayım.

3.AYAK: 3.ayakta zor bir maiden yarış var. 1 – AĞRI KIZI favorim. 3 – ÇİLEMHANIM, 10 – ZAHİDE HATUN ve 2 – AYAKOŞAN başta olmak üzere bütçeye göre çok at eklenebilir.

4.AYAK: 3 aylık bir aradan sonra 2000m kum pistte SELDANINOĞLU arkasından 2.olsa da güzel bir yarış çıkaran 1 – SİBİRYALI favorim. Fakat en yakın rakibinden 4KG, diğer 10 rakibinden ise ortalama 10KG fazlası var. Risk almak istemeyenler için 2 – SELDANINOĞLU, 9 – ZAMAN YOLCUSU, 3 – TAYLANHAN, 5 – BEYREK ve 4 – YÜKSELİM sıralamam.

5.AYAK: 8 – GOLDEN TOWER geçen ay YARAMAZ ÇOCUK’un kazandığı yarışta 6. olurken sadece 40 salise geriden geldi. İyi durumu ile favorimdir. Hızlı geçmesini beklediğim yarışta 1 – MYTHOGENIC, 10 – SEHERE KHAN ile beraber yarışta mutlaka söz sahibi olacaktır. Koşu gören 11 – INCITATUS bu mesafeleri sever, sürprizde düşünülebilir. Bir diğer sürprizim ise bu tarz koşuları seven 3 – GÖÇMENHAN.

6.AYAK: Bir süre ara veren 11 – TRAKYA ATEŞİ iyi işleri ve bu mesafedeki güzel derecesi ile favorim. 2 – KAFKAS KRALI, 6  – ÖZÜMTATAR, 9 – ÖZÜNOĞLU, 5 – MİRHABER, 4 – KASAP ve 7 – REKOR sırasıyla diğer rakipleri.

 

Bol şanslar

Altılı Kuponum

3  // 2-9-7

3-4 //8-9

1-3-10-2

1-2-9-3-5-4

8-1-10  //11-3

11-2-6-9-5-1-7 : 60 TL 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
ozer
Ziyaretçi
ozer

3 d kalir bu kupun