Ana Sayfa / Tahminler / 2 OCAK 2018 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

2 OCAK 2018 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: Oldukça denk isimlerin bir araya geldiği tahmini zor bir koşu, her ne kadar  PAMUK BABA-3-, TAKAYAMA-4-, SIELA-6- bir adım önde olsa da mümkün olduğunca geniş tutmak da mantıklı bir seçenek gibi gözüküyor.

2.ayak: Grubun kaliteli isimlerinden birisi olan ULUKIZ-8- idmanlarındaki etkili görünüü ile favorim.Yine grubun etkili isimlerinden birisi olan BEYZA  SULTAN-2- klas jokeyi ve formda ekürisinin sağlayacağı avantaj ile bu safkanın öncelikli rakibidir. Bu iki safkan küçük ve misli kuponlar için yeterli olurlara görüşündeyim.Performansı bu grup için yeterli olabilecek SANAY-7  bu isimler eksik koşarlarsa devreye girebilecek safkan olup NAZLIGELİNİM-6- ve AÇIKKIRMIZI-1- geniş kuponlarda bulunmalı.

3.ayak: MY FREEDOM-3- son koşularında müthiş görünti verdi, etkili formu ile bir üst grupta koşmadığı sürece geçilene kadar bankom

4.ayak: 80’lerin popüler dizisi Micheal Knight abimizin can yoldaşı konuşan araba Kitt bir neslin unutulmazları arasındadır şüphesiz.Hiçbir seçeneğin olmadığı televizyon dönemlerinde adeta çölde bir vaha gibi gelirdi bünyelere KARAŞİMŞEK-2. Sonlarda çok sert yüklenerek finishi görebilir.Mevcut şartların lehine olduğunu düşündüğüm safkan ya tek ya da hepsi.

5.ayak:  İdmanları ve formu etkili gözüken BOZDENİZ-3- kazanmaya yakın, bu safkan beklenen performansını gösteremezse çarşı karışır.Kupon ölçekleri için sıralamam aşağıdadır.

6.ayak: Uzun ara sonrası koşu gören kalite isim OĞLUM EGE-4- ve bir diğer klas isim  ATASOY-2- klas jokeyi ile grubun ağır abileri olarak karşımıza çıkıyor.Bu iki safkan birbirini tüketirse pisti seven ve bu tarz mesafelerde her zaman iş yapabilecek olan YEŞİLMASKE-5- devreye girer.

 

1.ayak: 3-4-6//7-2-1

2.ayak: 8-2//7-6-1

3.ayak: 3 MY FREEDOM

4.ayak: 2//1-4-3-5

5.ayak: 3//7-2-5-6

6.ayak: 4-2//5

TUTAR

Küçük kupon: 0,72tl

Ekonomik kupon: 25,2tl

Geniş kupon: 135 tl

7
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Mehmet28
Üye

Bol şanslar

admin
Yönetici

Bugün 7 li ganyan oldu.

1.Ayak : 5,6,8
2.Ayak : 2
3.Ayak : 4,7
4.Ayak : 3
5.Ayak : 1,2
6.Ayak : 3
7.Ayak : 2,4

Herkese bol şanslar

Yazar: binbastar

binbastar
1982 Bursa doğumluyum. Maden Mühendisiyim.Uzun yıllar yurtdışında birçok farklı ülkede ve şehirde çalıştım.Şu anda İstanbul'da yaşıyorum.1993 senesinden beri amatör olarak at yarışları ile ilgilenmekteyim.Koyu bir Beşiktaş taraftarıyım.Ayrıca yine amatör olarak edebiyat, fitness, sinema, yüzme ve satranç ile ilgilenmekteyim.Mümkün olduğunca geniş ve paylaşımcı bir yarışsever kitlesine ulaşarak, at yarışına amatör veya profesyonel bahis anlamında gönül vermiş insanlara bir nebze faydalı olabilmek adına buradayım.