2 Ocak 2014 İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum (TUTTU)

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 7-YALIMSOY hafif sikletiyle kazanmasını bekledğim safkan..Yine hafif sikletiyle start alacak 5-DÖNMEZBEY en sert rakibi.3-TANAÇAN, 4-ORKUNBEY ve 1-AZMİCAN tek yazmayanlara önerebileceğim safkanlar.Sikleti ağır olsada 2-BAŞEFENDİ yarışa ortak olabilir dikkat edilmeli.

2.AYAK : 3 yarıştır çok güvendiğim ama bir türlü beklediğim performansı ortaya koyamayan  6-FLOOD EMPIRE favorim.Tek yazmayı düşünüyordum fakat H.KARATAŞ iradesinde 10-TROJAN KING yarışa ortak görünüyor.Çok atla geçmek isteyenlere 5-FIRST KHAN, 2-BEY GAZİ önerebileceğim safkanlar.

3.AYAK : Kazandığı koşusunda daha üst grubu geride bırakan 6-DEMİRBAŞ bugün rakiplerine oranla siklet avantajıyla ve koruduğu formuyla kazanmasını beklediğim isim.9-HİSARPINAR ve 1-DESTENAZ en güçlü rakipleri.4-DOLUDİZGİN bu koşuda çıkışa geçebilir çok at yazanlar değerlendirmeli.Bugüne kadar hiç kazanamasada tabeladan düşmeyen 10-SİS nezaman patlatacak diye sabırsızlıkla bekliyorum.

4.AYAK : 3 yaşlı ingiliz safkanların Şartlı 4 mücadelesinde galoplarda muazzam görünen 5-LIONEL, derecesi gruptan iyi duran 6-MY PORTOFİNO, kalitesine inandığım 1-CEMCEM ve başarılı yarışlar çıkartan 2-SUN BURN arasında bir ayrım yapamadım.Bu 4 safkan yazılarak bu ayak kapatılabilir.

5.AYAK : Günün KV7 mücadelesi 3-TEMELHAN ve 9-TEREX yeterli olur gibi görünüyor.Bu tipmesafelerde etkili olabilen 4-TRANSITION ve ilk kez kum piste çıkacak olan 7-RUBICON eklenerek sağlama alınabilir.

6.AYAK : Günün son koşusunda 7-BAY ÇİFTÇİOĞLU günü kapatacak gibi görünüyor.Fakat sürpriz şansını değerlendirmek adına 1-KOŞUCU, 8-LITTLE FACE, 6-BALIKESİRLİ, 3-IRONHIDE ve ağır sikletine rağmen 4-YİĞİT OĞLUM şans verilebilecek güçteki safkanlar diye düşünüyorum.2-CABO FRIO çok atta yazılabilir.

 

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 7

2.AYAK : 6 – 10

3.AYAK : 6 – 9 – 1 – 4 – 10

4.AYAK : 5 – 6 – 1  – 2

5.AYAK : 3 – 9 – 4 – 7

6.AYAK : 7 – 1 – 8 – 6 – 3 – 4 – 2

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan YILMAZ

Bu kupondanda kaçmaz herhalde :)

Özcan Erdoğan

Bir tek senden bir tek benden diyerek girseydik altılı hic kaçmazdi…

Ramazan YILMAZ

Haklısın şimdi arkaya yasanıp ganyanlı atların gelmesini bekliyorduk

Ramazan YILMAZ

Hadi Koşusu bugün benim için koş bi cep harçlığı alalım moral olsun :)

Ramazan YILMAZ

Çok cuzi bir rakam olsada faydalanan arkadaşlar olduysa hayırlı olsun.

admin

Tebrikler Bankotahminler ekibi :)

özcan erdoğan

Teşekkürler Admin….

Ramazan YILMAZ

Teşekkürler admin :)

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x