Ana Sayfa / Tahminler / 2 NİSAN 2019 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (ZEBERCET – BAFRALI – MEMDUHAĞA)

2 NİSAN 2019 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (ZEBERCET – BAFRALI – MEMDUHAĞA)

1.AYAK: 4 ZEBERCET, İstanbul'daki grup için başarılı sayılabilecek KV yarışından sonra şansını Kocaeli pistinde deneyecek. Burada yaptığı galobunda da iyi gözüken bu ismi riskli de olsa tek atarak başlıyorum.

2.AYAK: Bu mesafedeki son yarışında kazanacak görüntüsüne rağmen 2. kalan 1 BAFRALI uygun grupta bankomdur. Rakip arayanlara 6 RUGGERIO öneririm.

3.AYAK: İlk defa çıktığı uzun kum yarışında Bedwulf ile çekişmesinden galip ayrılan ve güçlü gelen rakibe direnemeyen 1 KARA HİSAR başarılı Kocaeli performansı ile favorim.Koşu gören ve iyi durumu ile 7 BRAVE AZUR rakibidir.

4.AYAK: Senenin flaş atı 3 MEMDUHAĞA A3 yarışa neredeyse rakipsiz çıkıyor. Kocaeli pistinde ilk yarışına çıkacak bu isim muhtemelen rahat kazanacak.

5.AYAK: Bu tip gruplarda 1 RENGÜL faktörü işi zora sokuyor. Rahat kazanabilir veya tabela yapmaz. Son yarışları ışıltılı olmasa da iyi hazırlıkları olan bu isimlerle ile hepsi geçiyorum.

6.AYAK: Zorlu yarışta 3 KASMANBEY ve 10 MİLYONER favorilerim olup rakip sıralamam şablondadır.

KUPON

4
1
1-7
3
1-3-2-5-4
3-10-4-8-6-2-1-7 // H

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
aksacli
Ziyaretçi
aksacli

Teşekkürler admin.. Bahar da geldi..Bol şanslarımız olsun.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.