2 NİSAN 2015 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1. Ayak Ankara pistinde ki çalışmalarını çok beğendiğim SAĞANAK yavrusu (3) CANİLYAS BANKOMDUR. Anne kan hattından ülkemize tek tay olan ACEMBEYİ veren AKARSU ilk tayında çokta kötü bir safkan vermedi. Dereceli işlerini piste yansıtırsa rahat kazanacaktır.

2. Ayak Bilinen seri stiliyle piste ayak uydurabilirse (4) HÜRGÜZEL , son yarışlarını çok beğendiğim (5) HAFİZEM, bu pisti iyi tanıyan (2) TUŞ KİLİDİ, özlediği piste dönen (1) ŞAHENŞAH, her yarışı 1.lik mücadelesinde olan (6) YOLAŞAN, son yarışını dikkate almadığım (8) ALTIN ÖZLEM.

3. Ayak Gruba baktığım zaman ara veren ve formsuz safkan çok gözüküyor. CANBERKHAN‘a bakıyorum. Çok uzaklarda. DERSPLAY‘e bakıyorum. Kazanma sıkıntılı. En çok beğendiğim ASİL SOYLUM‘a bakıyorum. 3.5 ay ara vermiş. E ne kaldı geriye tabi ki urfa pistinde çok iyi yarışlar çıkartan o pistte harcandığını düşündüğüm ve Ankara pistinde gördüğüme çok sevindiğim aprantisininde stiline uygun olan (1) LEGENDARY QUEEN BANKOMDUR.

4. Ayak Son yarışını jokey hatasından kaybeden (5) DUQUAN favorimdir. Jokeyinin iyi idare etmesi durumunda kazanmaya yakındır. En yakın rakibi ise daha sert gruplarda koşmuş olan (3) TUĞRA‘dır. Etkili koşmasını beklediğim (4) ALPHA JET, son yarışlarıyla sınıf atlayan (1) SELÇUKOĞLU ve (2) KIZILOK yazıp burayı kapatıyorum.

5. Ayak İBOCAN yavrusu (5) URFAKAPILI favorimdir. GOBAKBEY yavrusu anne kan hattından çok beğediğim (6) VEYSİAĞA, çalışmalarında çok iyi bulduğum KAFKASLI yavrusu (9) FİNCAN ve (2) KAFKASEFE, idman pistinde safkanını kendi hazırlayan M.Çelik idaresinde ki (4) SIRAÇBEY.

6. Ayak Son yarışında stili dışı koşmasına rağmen çok etkili bir sprintle kazanan (8) KUZİKO favorimdir. Ara sonrası 2 yarış görüp istenilen kıvama gelen (1) MERKÜROĞLU, son yarışıyla formuna kavuşan (9) ANADOLUKAN, çok ters bir yarış beklediğim (3) OĞULSEFA ve son olarak bu tip kısa mesafeleri çok etkili koşan (14) SAVAŞ ATI yazıp burayı kapatıyorum.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 3 TEK

2. Ayak : 4,5,1,6,8

3. Ayak : 1 TEK

4. Ayak : 5,3,4,1,2

5. Ayak : 5,6,9,2,4

6. Ayak : 8,1,9,3,14

ŞABLON TUTARI : 37,50 TLdir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Tahmin paylaş.x
()
x