kocaeli altili tahminleri

2 MAYIS 2016 PAZARTESİ KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1.AYAK: 6 - BÜREBEY sene başından bu yana bir türlü formunu bulamayan bu isim tabeladan da hiç eksik olmuyor ama kolay kazanamıyor. Fakat son yaptığı galoplarla ışığı yakmış durumda. 8 - ULAKÇI ve 1 - BAŞKAYNAK gibi formda rakiplerinin yanında sürpriz yapma ihtimali var.

Sıralamam: 8-1-6-7

2.AYAK: Çim pistte şimdiye kadar koşmayan 3 - ATES KUSU kum pistte 6 kere kazanırken sadece bir kere tabeladan düşmüş. Son koşusunda DUQUAN ve ORADINARIO önüne kazanırken binicisi Ömer Kaya'nın da katkılarıyla güzel bir yarış çıkardı. Tahminim bu koşu 1 - AKINŞAH ve ikisi arasında başlayıp bitecek. Mesafe avantajının ATES KUSU'ndan yana olduğunu düşünsem de banko demek riskli olacaktı.

Sıralamam: 1-3-2-6

3.AYAK: 5 - AUF WIEDERSEHEN Kocaeli pistindeki ilk yarışında uzak kazanırken, koşudaki bir kaç rakibinin önünde performans sergiledi. Bir çok kuponda tek olacak gibi gözüküyor. 2 - WIND OF HAEVEN güzel bir Adana sezonu geçirirken bir önceki yarışındaki 3.lüğü ve sonra Ankara pistindeki sonunculuğu ile bu ayakta gözden kaçırılabilir bir isim.

Sıralamam: 5-2-6-7

4.AYAK: Galoplarında çok farklı gözüken 3 - KAPTANTOR burayı kazanmalı. Tek handikapı kendisine daha önce binmeyen aprantisi.

Sıralamam: 3-5-4-2

5.AYAK: Sene başından bu yana İstanbul'da uzun mesafede iyi gruplarla sürekli tabelada koşan 3 - KIZILHAN tanıdığı Kocaeli pistine dönüş yaptı ve uzak ara kazandı. 5 - GÜÇSALAN son koşusundaki 5.liği ile ışığı yakmış gibi gözüküyor. Sürpriz yapabilir.

Sıralamam: 3-2-5-1

6.AYAK: Burada da senaryo belli gibi. 1 - BARDO kaçar 7 - KONG DROK yakalar. İkiliyi ayıramadım.

Sıralamam: 1-7-2-5

Bol şanslar

Altılım

6-8-1
1-3
5-2-6-7
3
3-2-5
1-7

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
titrekmanda
Üye
titrekmanda

Admin iyi geceler ve bol şanslar
yeni yorum biçemi güzel olmuş. Program zevksiz görünüyor, bakalım nasıl renklendireceğiz elbirliğiyle ;))

titrekmanda
Üye
titrekmanda

Valla Erdal, bu İrfan bende Kızılhan arkası burun ucuyla 2. çıkıyor. Yarın İrfanı yazmayan neredeyse olmaz fakat 6 sentetik kum koşusunda tabelası olmayan Güçsalan tek kaba kumda Kovada arkası 2.lik yaparken güzel atları geçmiş. Admin’in bir bildiği vardır diyorum. Kuponuma da ekliyorum.
Not: Admin kusura bakma, kendimce bir cevap oldu.

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Ikinizde teşekkür ediyorum.iyi geceler

titrekmanda
Üye
titrekmanda

İyi geceler

Ümit
Üye
Ümit

İyi geceler.simdiden herkese bol sans diliyorum.KİZİLHAN VE BARDO tekleri uzerine oyun kurmayi dusunuyorum.yarin ola hayrola bakalim

Barışçı
Üye
Barışçı

günaydın herkese bol şans admin

silivrili
Üye
silivrili

Admin günaydın dün gece gene mesai yapmışsın bu çalışmalar bir yerlerde görülsün de artık talih yüzüne Ve yüzümüze gülsün bol şanslar

ERKAN
Üye
ERKAN

Bol şanslar

ERKAN
Üye
ERKAN

ADMİN program basit gibi dursada her sonuca açık koşular var açıkçası tek bulmakta güçlük çekiyorum :)

ERKAN
Üye
ERKAN

Haklisin AmA sorun orda hiçbiri içime sinmiyor :))) yoksa biliyorsun çok tek atıyorum

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Admin sabah olunca tekrar baktım, yok yok kesinlikle KIZILHAN tek olur,birde yanına BARDO yu attimmi bu iş tamam. (Inşaallah ):)))))))

ERKAN
Üye
ERKAN

:))) ADMİN galiba öyle yapacağım

titrekmanda
Üye
titrekmanda

Herkese merhaba,
akşam kolay gördüğüm program, yorumları okuyup tekrar bakınca gözümde çözülmez bilmeceye dönüştü. Hadi bakalım hayırlısı, yine saçma sapan bir kupon yaparım herhalde. Ey ilham neredesin, geldiysen üç kere vur !

Muhtemelen altılım şöyle olacak:

1.ayak= 7-6
2.ayak= 3-1
3.ayak= 1-4
4.ayak= 2-3-4-5
5.ayak= 3-4-5
6.ayak= 7

Bol şanslar

Adrian
Üye
Adrian

herkese bol şans diliyorum

titrekmanda
Üye
titrekmanda

Adrian bol şans fakat kupon okunmuyor. Keşke kırpsaydın, daha büyük çıkardı.

titrekmanda
Üye
titrekmanda

Yine kararsız kaldım, kuponu da değiştim. Özcan bedavaya gelmedi ya? Adminin Kaptantor ile M.Kaya’ya oynayıp bi nefes payı ile aşağıdaki gibi oldu. Herkese bol şanslar

silivrili
Üye
silivrili

Admin ortaya bir karışık yaptık bakalım

murat 1955
Ziyaretçi
murat 1955

ADANA: 1)1*8*5*12. 2)14*6*4*5* 3)7*5″8*3. 4)6*1. 5)8*1. 6)15*7*4*6. BOL ŞAMSLAR