2 MART 2018 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.AYAK: Son koşularını kazanan safkanlar ASLANCAN-4-,  ERTECİMER-7-, MİRALP-9-, KORKUTASLANI-6- ve ABERAT-8- kuponlara öncelikle işaretlenmesi gereken isimler fakat performans olarak birbirlerine oldukça yakın isimler riske girmek gereksiz.

2.AYAK: TO BE BY YOUR SIDE-4- klas jokeyi ile favorim. Bu grup için her zaman yeterli olabilecek performansları ile BEAUGAZON-3-,  BEST SPOT-6- ve LUXEMBURG-10- fazlaca ihmale gelmezler.İdmanlarında etkili gözüken LOVE ME TENDER-2- süratli gidecek koşuda sonlarda oksijen duvarına çarpan rakiplerini toplayabilir.Çok sık koşturulduğunu düşünsem de ekürisi ile birlikte BLACK ADLER-9-, tatminkar durumu ile BALYECİ SALİH-1-, performansını bu grup için yeterli bulduğum VICTORY FLIGHT-8- ve kendini unutturan DESALATOR-12- sürpriz yapabilecek isimler.

3.AYAK: Eleyebildiğim tek safkanın bulunduğu zorlu mücadelede tercihim mümkün olduğunca fazla sayıda isme şans vermek yönünde.

4.AYAK: Eveet geldik kuru fasulyenin faydalarına MY FREEDOM ve ekibi saygıyı gerçek anlamda hak ediyorlar, safkan adeta istim üzerinde ve zıpkın gibi bir sezon geçiriyor.Ancak bu sefer ağır abiler kendisini ziyarete gelip bir yoklama çekecekler gibi gözüküyor.Bu anlamda özellikle Çaldıran galibi RHYTM DIVINE-6- isimli safkandan bahsetmek isterim. TOROK-UNACCAUNTED FOR hattından gelen bu klas safkan bu özelliği ile özellikle mesafe uzadıkça çok daha kaliteli işlere imza atabileceğini vadediyor.Daha önce 2 kez kazandığı Kocaeli pistine uyum sorunu da göstermeyeceğini düşündüğü safkan son metrelerde all I need is a RHYTM DIVINE,lost in the music your heart will be mine diye mırıldana mırıldana koşuya damgasını vuracak ve önümüzdeki grup yarışlar için de hem moral depolayacak hem de çıkış trendinin ilk adımını atacaktır,  zorlu rakiplere rağmen ileride adını çok daha iyi yerlerde duyacağımızı düşündüğüm safkan bankom!

5.AYAK: Son koşusunu oldukça olumlu değerlendirdiğim KIZIM İDİL-8- nihayet kazanabileceği koşulları yakaladı, stiline uygun binicisi ile finishi rakiplerinden önce görmesini bekliyorum.

6.AYAK: 4.ayağın bir benzeri de günün kapanış ayağında karşımıza çıkıyor. YILDIZHAN STAR-1- her ne kadar müthiş bir form tutmuş olsa ve saygıyı hak etse de bu sefer rakipleri de saygıyı hak ediyorlar.BLACK WASP-4-,  FRENKLİ RÜZGARI-5- ve BAVİ REŞ-3-’i karşıma alamam

Kupon

1.ayak: 4-7-9-6-8//1-3-5-2

2.ayak: 4-3-6-10-2//9-1-8-12

3.ayak: 5-6-4-3-1-2-7

4.ayak: 6 RHYTM DIVINE

5.ayak: 8 KIZIMİDİL

6.ayak: 1-4-5-3

Tutar:33,6//136TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: binbastar

Avatar
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şans binba

admin
Yönetici
admin

Bir tane tek lazımmış bu oyuna. Güzel para verdi altılı.