Ana Sayfa / Tahminler / 2 KASIM 2017 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

2 KASIM 2017 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

NOT: ilk ayağa 7 numara eklenmiştir 1. KOŞU: Çıkıp bitirmeye çalışacak (3) WHITE IRON aradan dönmeseydi alternatif tek değil de bankom olurdu. Geçen haftayı hatırlatan ve moralimi bozan (1) MALERBA, startta oyalanmazsa etkili olabilecek (2) DEUCALION ve sürpriz olarak (4) ÇAĞ TUFANI yazıyorum.

2. KOŞU: İyi bir hazırlık dönemi geçiren (3) HEP BERABER, ilgi çekici orjine sahip ekürisi (2) HEADMAN ile risk edeceğim tay. At yazacaklar için rakip sıralamam; 8,1,6.

3. KOŞU: Sanırım yine sıkıntıları nedeniyle geri çekilen (5) SEMİHKAN ciddi bir durumu yoksa çıkıp bitirebilir. Yanına (3) BERKALP, (6) KRALINADAMI ve (7) KURYE'yi ekledim.

4. KOŞU: Özcan avantajıyla ilk şansı (7) QUEEN SALIMA'ya veriyorum. Çime yatkın (5) THE CHABBAR, Hayriye'nin oğlu (2) COOL PRINCE, (6,8) EKÜRİLER ve (1) CLASSIC HARMONY ile kapatmış kadar oluyorum.

5. KOŞU: Startta oyalanmazsa sonlarda etkili gelecek (4) EYOTA en şanslı isim olacaktır ancak zor bir yarış kalabalık tutuyorum.

6. KOŞU: Rakiplerinden daha kaliteli bir isim olan (6) TAÇSER'le mesafa dezavantajı olmasına rağmen yarışın yüksek tempo gidecek olması nedeniyle uğraşmıyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 3/1,2,4,7
2.AYAK: (2,3,4)
3.AYAK: 5,3,6,7
4.AYAK: 7,5,2,(6,8),1
5.AYAK: 4,2,6,3,7
6.AYAK: 6

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

Bol şanslar

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Bolşanslar kardeşim

Bugün fed.kahraman topunu tüfeğini almış gelmiş bugün benim günüm diyor 🙂

Taçser bunlardan çok kalite safkan ama kocakaya sprint seven sonda gelmeyi seven bir jokey mesafe çok kısa eğer ayarlıyamazsa Baldağı arkasından kızımözçelikle 3lü bahis yaparlar buda beni biraz ürkütsede zorda kalırsam mecbur taçsere sığınacam 🙂

binbastar
Üye

bol şanslar

Adrian
Üye

bol şans diliyorum

Utku
Ziyaretçi
Utku

Senin kuponunun aynısını oynadım notu kaçırmışım 7 numara.bakalım …

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.