Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 2 KASIM 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

2 KASIM 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Son yarışını kazanırken çok beğendiğim 5-ŞEKER AĞA favorim. Son yarışında 63 kg gibi çok ağır bir sikletle ikincilik yapan 6-TURAP, yarışları üst üste gelse de 4-RYAN AREL ve son yarışına bir anlam veremediğim 7-THE WORLD IS YOURS sırasıyla şanslı olabilecek isimler.

2.AYAK: Grubun en tecrübeli ve formda isimi 11-SERMELEK ve koştuğu iki yarışta da tatminkar üçüncülükler yapan 1-ACI KAHVE arasında geçmesini beklediğim bir yarış fakat burada bir isime özellikle dikkatinizi çekmek istiyorum ilk defa start alacak olan YİĞİT yavrusu 7-LEYLAŞKA eğer çalışmalarının hakkını verirse günün bombasını patlatabilir ıskalamamak gerekir.

3.AYAK: 1-BİÇER uyumlu binicisi ile beyaz bayrak ayna yarışı yapmak için uğraş verecek 3-İLGİLGE ise sonlarda sıkı gelecek bu ikili arasındaki mücadele de birinciyi belirler diye düşünüyorum.

4.AYAK: 4-ALARAM bugün bence önde çok fazla rahatsız edilmeyecek ve usta binicisinin santim santim binişiyle beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir favorim. 5-BİNDALINGÜLÜ, 6-PAMUK ABLA ve 1-ARIM favorimin ekşik koşması halinde şanslı olabilecek isimler.

5.AYAK: Önce artık zamanı geldi diyecektim ama farkettim ki zamanı çoktan geçmiş bile. Bugün yarışın temposunun, jokeyinin, sikletinin kısacası herşeyin kendisinin lehine olduğunu düşünüyorum. Son virajı elde dönmesini beklediğim 5-ÇAKILTAŞI'nın son 200 civarlarında jokeyinin teşviklerine anında karşılık verip bu grubu rahatlıkla toplamasını bekliyorum. BANKOM.

6.AYAK: Ara sonrası gördüğü yarışla fazlalıklarını atıp kondisyon depolayan 4-KAŞEN favorim. Hafif kilo avantajına sahip güzel formlarıyla benim gözümde öne çıkan 14-ALASTAR, 12-ALTINGÜL öncelikli rakipler. Bugün çok farklı koşmasını beklediğim 15-TEKTAŞIM bombayı patlatabilir dikkat! Daha sonra ise sırasıyla 9-WESTERN POWER, 8-MARAZ HAN, 7-GULITY PLEASURE, 11-FATHER MEVLUT, 5-STRIKE THE SWORD ve 2-KING OF TRAKYA.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 5-6-4-7

2.AYAK: 11-1-7

3.AYAK: 1-3

4.AYAK: 4-5-6-1

5.AYAK: 5

6.AYAK: 4-14-12-15-9-8-7-11-5-2

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Arda

Taner
Ziyaretçi
Taner

Commendante Merhaba.Baştan aşağı tüm ayaklardaki kurgun benim kafamdakinden farklı.Bu normal.Sonuçta herkesin bir görüşü var.Ancak cevabını merak ettiğim bir soru olacak.Son ayakta bu grupta ULUDAZ gibi bir atı 10 atta yazmamanın bir sebebi var mı? Yani Uludaz son yarışının yarısı kadar koşarsa bu grubu geçer diye düşünüyorum.
Atta herhangi bir hazır olmama durumu varsa bildiğin, bizi de bilgilendirirsen sevinirim.
Bol şanslar.

bedoli
Ziyaretçi
bedoli

4,5,7
1,11,13
1,2,3,4,5
1,2,5
2,,,,tek
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,12,14

Bu şaplonuda hiş bir yerde bulamazsınız kesinlikle ve kesinlikle değerlendirin

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

:)

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

bu altli tutar hayirli olsun

Mustafa bektaş
Ziyaretçi
Mustafa bektaş

Guzel kurguya bravo demekten baska ne denir tebrikler altilin icerde

Mustafa bektaş
Ziyaretçi
Mustafa bektaş

Altili icerde tebrikler

Büşra
Ziyaretçi
Büşra

Vay ki vay bileydim oynardım ya sabah 120 TL boşa gitti. Takip ediyorum ama bugün bakma şansım olmamisti. Umarim kazanırsınız tahminler için teşekkürler.

bedoli
Ziyaretçi
bedoli

Commadente

teprikler sizin kurgudan da kendi kuponumu oluşturdum ama teklerde anlaşamadık neden derseniz bu EZOP KAHRAMANI UZUN SALLA BİR AT BU TÜR ATLAR ÖNDE TEMPO İMKANI BULDUĞU TAKTİRDE GEÇİLMELERİ BİRAZ ZORDUR UZUN VE SALLI ATLAR BİRDE KIR ARAP ATLARI BU ÖZELLİĞİ TAŞIR BİR BİLGİDİR SADECE KUPONUM SON SON KOŞUYA KALDI BURDA DA 1 NO TEK SON KOŞUDA BU AT SENTETİKTE SON ANA KADAR DAYANDI ÇİMDE UZAYAN MESAFEDE ÖNDE TEMPO İMKANI BULDUĞU BU KOŞUDA BİRAZ ZOR GEÇİLİR

bedoli
Ziyaretçi
bedoli

Sayenizde TURAPI yazdım çok teşekkürler alternatif kupon devam

Kocaman tınazın ikilisini alabilirsiniz bu gün geçilmesi zor

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.