2 Kasım 2013 İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

İstanbul hipodromu bugün kendini kanıtlamış kalite safkanların birincilik mücadelesiyle oldukça zevkli yarışlara sahne olacak.Bu koşuların galibini tahmin etmek oldukça güç.Hepsinin ayakları düz bassın diyerek yorumuma geçiyorum.

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluştuan koşu 2 yaşlı İngiliz safkanların maiden mücadelesinde gerek Kısa Vadeli gerekse Maiden koşularda tabeladan düşmemesine rağmen bir türlü fotoyu önde geçemeyen 4-DIVINA COMMEDIA koşunun favorisi olarak görünsede INVINCIBLE SON gibi şampiyon bir safkanla babadan kardeş olan 5-LIFE IS LIVE son yarışında jokey hatası yüzünden yarışı sonuncu olarak tamamladı.H.KARATAŞ iradesinde rahat tempoda maidene veda eder diyorum ve benimbankom.

2.AYAK : Gördüğü 11 koşunun 7sini kazanmayı başaran safkan 3-VELİ CAN KIZI kuşkusuz bu koşunun favorisi.Başarılarına bakınca tek atmak içten bile değil ama bukez İstanbul pistine ilkkez çıkacak son günlerin yıldız taylarından 2-GÜMBÜRGÜMBÜR orjin olarak piste yatkınlığı sebebiyle ihmale gelmez.Rakipleri zorlu olsa da 9-TULBARKAN’a şans vermeyi düşünüyorum VELİ CAN KIZI ve GÜMBÜRGÜMBÜR kapışmasında aralardan sıyrılıp yarışa ortak olabilir.Öte yandan bu mesafelerde etkili olabilen 7-BUZKAYA ve galoplarında oldukça hazır görünen 10-ÖZGÜR BİKE bu ayağın kaderinin değiştirebilir.Son olarak form durumu iyi olan safkan 4-ALİŞİRİN OĞLU.

3.AYAK : Geldik günün en zorlu ve kalabalık koşusuna.Son iki koşusu pek taminkar olmasada 1-BATUKAN benim favorim.Kupa koşusu olmasa tek atardım fakat genelde bu tarz koşularda jokeyler daha fazla çaba sarfediyor ve çok at yazmakta fayda var.Son koşusunun kazanan 10-RAST usta jokeyiyle ikinci şans verdiğim isim.2-BAYHAN, 20-YOL BULAN, 4-DELİDUMRUL, 6-HİSARBEY, 13-ÖZFİDAN, 14-SENNU, 17-DAĞAŞAN, 3-BULUT REİS benim sıralamam.

4.AYAK : Bir önceki koluda olduğu gibi 4-KULOĞLU ve 2-BLAZE TO WIN arasında geçecek kapışmada en az hatayı yapan fotoyu önde geçer.

5.AYAK : Zübeyde Hanım koşusundaki sprintini bu koşuda tekrarlarsa 6-IPHIGENEIA bugün kaybetmez diyorum ve benim ikinci bankom.

6.AYAK : G3 mücadelesindeki kapışmada son metrelerde birinciliği TONYA’ya kaptıran 12-PAN AMORE bu koşuda yine favorim.Önceki koluya nazaran kilo düşüren 8-TONYA rakibini yine fotoda avlayabilecek güçte.Bu ikiliden fazla ayrılmazlarsa 5-MYSTICAL STORM ve 4-LAST STORY yarışa ortak olabilir.1-BALÇİBİN hata kollar.Yeri olanlara 11-ELEVATO ve 3-GOLDEN STEP.

 

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 5

2.AYAK : 3 – 2 – 9 – 7 – 10 – 4

3.AYAK : 1 – 10 – 2 – 20 – 4 – 6 – 13 – 14 – 17 – 3

4.AYAL : 4 – 2

5.AYAK : 6

6.AYAK : 12 – 8 – 5 – 4 – 1 – 11 – 3

TUTAR : 42,00 TL

 

ALTERNATİF KUPONUM :

1.AYAK : 5 – 4 – 7

2.AYAK : 3 – 2 – 9 – 7 – 10 – 4

3.AYAK : 1

4.AYAK : 4 – 2

5.AYAK : 6 – 5 – 9 – 4 – 2

6.AYAK : 12 – 8

TUTAR : 18,00 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan YILMAZ

Hadi IPHIGENEIA bugunde benim için koş bakalım :)

admin

süper tespitler var ama yazık oldu.

Ramazan YILMAZ

Aynen yazık oldu yanlış tercih yapmışım kısmet

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x